Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

     
  2. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

     
  3. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

     
  4. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    6 тижнів....приблизно. так шо ше довго.
     
  6. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    А наскільки вони мають бути обільні?Бо в мене такі не дуже, вже зараз користуюсь простими прокладками на 4 капельки, але тече не настільки багато. І ще не знаю чи дзвонити лікарці, бо вчора вечером я постояла на колінах, зняла собі трусики, бо в мене там такі ранку, що дуже пече як ходжу в туалет. Так я постояла хвилин 20 і потім пішла в туалет, а в мене клубочок на прокладці, кров"яний, такий желейний. Не знаю, що думати.
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Добре, що вийшов. Воно раз більше, раз менше, але в основному, дуже сильно в перші дні, потім, так як на місячні (хзоч М теж у всіх різні), а потім просто маже.
     
  8. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    А що то може бути таке?Бо комок був добрий, я так настрашилась.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    якраз добре, що вийшло. гінекологи це називають "вічком"- згусток крові, який створюється у матці. Якщо його запримітять на контрольному УЗД після пологів ( у мене так було), то просто роблять укол нош-пи і окситоцину і рекомендують після цього полежати на животі півгодинки- той згусток виходить. Якби він сам не вийшов, міг піти запальний процес. А це вже дуже неприємно ( м яко кажучи). Є ще такий варіант: якщо ви помітите подібне і надалі- зверніться до свого лікаря. У деяких жінок матка скорочується повільніше, а шийка закривається скоріше, ніж потрібно. Відповідно, у них виникає можливість утворння отаких згустків. Тому треба пильнувати у перші тижні після пологів за виділеннями- згустки ( темні, часом з неприємним запахом), біль, підвищення температури. раптове припинення виділень- це все привід звернутися до лікаря у якого народжували- на протязі 40 днів після пологів він неме за вас відповідальність
     
  11. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    в мене все ідентично. Так що, glasses, наразі не переживайте, але спостерігайте.
     
  12. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Вроді дивився Ошуркевич все було добре.

    Лікарка казала, що матка добре скоротилась.
    Але я вчора так налякалась.
    Боюсь знову вставати в таку позу, а так хочу, бо мене дуже болить спина. Взагалі то безпечно чи ні?Чи краще от ті перші тижні так не експерементувати?
    Так в мене зараз йдуть як місячні звичайні, в перші дні всяке там було і густіше і рідше, а зараз як місячні.
    А ще так тяжко ходити, вийшла на вулицю, хотіла віддати плащик подружці і подихати повітрям. Ага в штанях не можу йти, так все перетискає, так недобре робиться, чоловік казав, що я йшла так ніби наробила в штанці. Ви нормально ходили?
     
  13. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Ненормально ходили))) Особливо після перших пологів дуже мені тисло на промежину. Стояти теж якось незручно було. А з часом минулось.
     
  14. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Мені навіть стояти було важко, просто відчуття , що всі внутрощі випадуть. Десь від третього дня після пологів почала поступово робити вправи Кегеля, на десь приблизно 10 вже було набагато легше і навіть вже по хвилин 20 гуляла з дитятком.
    А оті виділення, то в мене найгірший спогад про пологи.
     
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    то від того, що останні кілька місяців внутрішні органи були будь-де, тільки не на своєму місці. А після пологів вони починають повертатись на місця.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    то норма
    ходила нормально. але я не мала швів. А от дихання відновлювалося кілька днів- важко було говорити і дихати при русі- задишка з явилася. Але це списую на довге і сильне перетискання діафрагми під час пологів. То ж десь за тиждень все минулося
     
  17. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    А якщо не виходив такий згусток? Ну я принаймні ніби не помічала. То зле? Лікарка дивилася, то казала що матка скоротилася добре, але контрольного УЗД мені чомусь не робили...
     
  18. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    нічого страшного
    мені після перших не робили, після других - робили
     
  20. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    ага. Як качечка :) :) :) всі жінки, яких я бачила в коридорі, після пологів так ходили. Думаю, це нормально.

    на узд, як я зрозуміла, тепер скеровують не всіх під ряд, а тільки тоді,коли в лікаря є сумніви.