Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Кількість годин не є показником. Перший раз була зелена - непідкована, стимульнули в кінці, пологи тривали 3 год ( стимуляція була може за годину до народження, а може і менше). Так, вертаючись назад довше 5 вони і не тривали б ( хоча тепер то лиш здогадки).
    Другий раз, від моменту як я зрозуміла, що то таки пологи, пройшло десь 2-2,5 год. В пологовий приїхали якраз на потуги.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    години не є показником.Але там чітко написано "прийняла правильне рішення щодо пологів, враховуючи незначну переношеність " :)
     
  3. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    " Таз не розійшовся. Будемо робити екстрене кесареве".

    а які ще причини можуть бути того що таз не розійшовся?
     
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Фізіологія, викликані і стимульвані пологи. Не була дитина готовою до народження.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Враження у мене таке, що пом'якшення зв'язок тазу дуже гіперболізують... Та не розходиться він нікуди підчас пологів, ну на сантиметр розтягується вся кісткова конструкція, не більше. Головне відбувається у матці та м'яких тканинах
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю таке трохи дивне питання). Читала колись в Одена в книзі про КР, що є якийсь метод шампанського. Це коли жінці під час потуг наливали трохи шампанського і вона легше родила. Хтось таке чув-практикував?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  8. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @marianast, @Farbovana я теж дуже його люблю))). Там була наступна ситуація - чоловік взяв з собою на пологи, щоб після народження легенько відсвяткувати. Дружина дуже важко народжувала, і ій налили трішки). Оскільки то алкоголь з бульбашками, то дуже швидко подіяв і вона нарешті народила. Офіційно цього не можна, бо то таки алкоголь. Після того цей метод (здається) ще трохи неофіційно використовували. Як зараз - не знаю).
    Але згадався мені випадок, коли лежала після пологів з першим. Була у нас жінка, яка сходила в гості) на Маріі, а потім легко народила))). І ще одна якраз тоді була, якій дуже вина захотілось перед тим увечері. Зранку народила, теж легко. Ну але вона така молоденька була, навіть відразу бігати почала))). Я тоді родила 25 вересня, а 21 було Марії). От і думаю, чи то перед виїздом в роддом не почати святкувати)? Чи взяти зі собою трішки у пластиковій пляшечці? Бо мене реально шампанське дуже розслабляє. Спробую легенько лікаря спитати))).
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    "оденівський бокал шампанського" :)
    Не знаю, Сергія я мала народжувати на Новий Рік або Різдво. Всі ці свята були з шампанським. Я його взагалі дуже люблю.
    Але як мала народити 17, так і народила
    Як на засіб не сподівалась би. Але якби в мене було зараз 38 тижнів, я б після цих дописів хлопнула бокал просто так :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    В мене подруга після кухля пива народила:))) розказувала, що як відчула схватки, першим ділом побігла зуби чистити, щоб не дай Бог лікарка від неї алкогольного запаху не чула:haha:

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 4
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    І я перед пологами пива випила пів пляшки, вночі поїхали в роддом і в 9.15 вже народила
    Хоч я вже і не дуже молоденька, але теж відразу бігала :)
    І в мене слюні потекли :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    я теж бігати почала зразу:)хоть теж не скажу така молоденька, після 30. про шампанське чула і казала чоловіку, що тре взяти моє заникане французьке шампанське, то він сміявся з мене і казав, що лікар з родзалу вижене:)
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так я і кажу - перелити в пляшечку пластикову). Ото би було смішно))).
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. jylanda

    jylanda занууууда

    Так і запишем, купити і заникати тобі пляшечку шампана, на всяк випадок:))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
  18. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Мені зі старшою ПДП ставили на 2 липня,а в мене день народження 29 червня. Я з початку червня лежала в птаології, то казала чоловіку, що от на 29 відпрошусь з лікарні на день,мала мама приїхати(лежала в Рівному,а сама жила на ой час за 150 км від Рівного) чоловік і підем в кае і я там бокал шампанського вип'ю обов'язково,так мені його хотілось. А 28-го доцю родила,так що шампанське вже пила через рік на рочок доні.
    Я на іншому форумі колись зустрічала інформацію,що алкоголь може стимулювати пологи,не знаю наскільки то правда,так і не вдалось перевірити
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мені під час потуг не треба шампанського, в мене тоді така ейфорія, що шампанське відпочиває.
    --- дописи об"єднано, 17 Вересень 2017 ---
    от мені з Ядвігою добрі люди пропонували. Але якби я точно знала, що піду народжувати, то б випила, а так як я можу ще 5 тижнів ходити, то до того часу можна спитися )))
    --- дописи об"єднано, 17 Вересень 2017 ---
    класний у вас настрій
     
    • Подобається Подобається x 1