Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Parazitka

    Parazitka New Member


    Ні, я була повністю адекватна, і слухала все що кажуть лікарі. Дихала правильно, бо ходила на курси.
     
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ну, або закрили рот, щоб чоловік, якого виставили за двері, не влетів до пологової зали через крик дружини.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Isa

    Isa Well-Known Member

    Як варіант, закривали рот, щоб жінка не почала голосно протестувати!
    додам,що в мене води відійшли в 22:00,перейм не було,простимулювали десь в 5-6,жесть була ще та,всі хто пережив,то знає,правда потуги в мене йшли норм...до чого веду, я усвідомлюю де мої помилки,я вивчила для себе про "безводний" період (якого по суті і нема),ім'я лікаря нема в темі "раджу",тільки через стимуляцію!
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Прийшла знов в тему поцікавитися, а тут таке активне обговорення. Але де сама розповідь про пологи щось не бачу...
    Ну та менше з тим. А хотіла запитати хто народжував в пологовому (у Львові), не вдома чи в інших екстрених ситуаціях. Хоч комусь вдалося народжувати в зручній для себе позі? В будь-якій іншій позі крім лежачої на спині?
     
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    в мене від цієї розповіді про пологи аж похололо все. в мене ще емоції від пологів свіжі, якось поставила себе на місце форумлянки, і моторошно стало. Це Богу дякувати (ніяк не лікарю), що все гаразд з малюком!нема слів, щоб описати: це жах, що люди вважають за норму таке. Печаль(
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якби не пускала пуповина, а дитину витиснули, як Ви думаєте, що було би?
    Розрив пуповини як мінімум
    --- дописи об"єднано, 4 Листопад 2016 ---
    дуже довго - це 7 днів, а не годин
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Води не відходять отак - хлюп, і там вже пусто. Вони оновлюються.
    І повірте, все добре закінчилось далеко не завдяки діям лікарів, а швидше всупереч їм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  8. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    так мило бачити що жінки цікавляться тим питанням :)
     
    • Креативно Креативно x 1
  9. zkate

    zkate Well-Known Member

    Якщо чесно, то про розрив я не подумала. А от що можна таким способом задушити дитя :sad:
     
  10. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Ще запитаю тут: 1) хтось народжував після кріодеструкції (заморожування шийки азотом)? як в процесі пологів поводила себе шийка, розкривалася нормально чи була слабка родова діяльність і довелося стимулювати?
    2) Може, в когось був автоімунний тиреоїдит і ви приймали Lтироксин, то як проходила родова діяльність, нормально чи в'яло?
     
  11. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    я народжувала, кріо робила в лютому 2015, пологи були в серпні 2016.Досить швидкі і легкі порівняно з першими, за 3,5 години народила. Єдине полги по певним причинам мусили викликати пробиттям навколоплідних вод,а так більш нічим не стимулювали
     
  12. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Дякую, це вселяє оптимізм!:ThankYou:
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мені здається тут одне з другим не пов'язано. після кріо на шийці утворюється рубець і це означає, що вона стає не такою еластичною. а що дає стимуляція - швидше виштовхує дитину. відповідно тиск на шийку збільшується
     
  14. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Як раз після кріо нема рубця
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    і після кріо теж , буває, формуються рубці. Кріо просто відноситься до процедур, які зменшують цей ризик, порівняно із діатермокоагуляцією. Але на 100% не убезпечують.І рубці після кріо- досить часто формуються, якщо глибина, на яку заморожують- велика. Не залишає рубців лазер .
     
  16. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Інтерєсно дєвкі пляшут... © Скільки стикалася - всі в один голос казали, що кріо не лишає рубців.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    коли не було альтернативи кріо- тут виходу не було ( або діатермо, або кріо). Тому усі гінекологи, які направляли на кріо і говорили, що рубців не буде. Але , в принципі, кріо, як і травматичний метод діатермокоагуляції, не рекомендований тим жінкам, які ще не народжували. Саме по причині можливого рубцювання та звуження шийки. Лазер дозволений і тим, хто не народжував. Просто цей метод дорожчий в 2-3 рази від кріо
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Привіт, багато хто цікавится досвідом народження у чергового лікаря. Власне ним з вами і поділюсь, бо сама свого часу дуже цим питанням цікавилась.

    Вагітність без ускладнень. Не домовлялась ні з ким, бо дуже це хабарництво мене напряга. Планувала їхати в пологовий з постійними переймами з інтервалом 5-7 хв. Щоправда вийшло інакше, відійшла пробка і одразу почались перейми з інтервалом 2-3 хв. Я ще 20-30 хв вирішила поспостерігати, раптом тренувальні, але за 30-40 хв почались кров'янисті виділення, тож ми швиденько дьорнули в ПБ. Перейми були дуже болючі, за 2 год - відкриття 8 см, ми якраз приїхали. Води пробили на 8 см, щоб виключити внутрішню кровотечу. Як виявилось кров'янисті виділення були пов'язані із активною роботою матки, загрозу не складали. От потуги були не супер, по словам лікарки, хоча період потуг був 40-50 хв, наче норма (може вона ціну собі набивала, хз), тай дитятко у мене виявилось 4300. Народила десь за 3год 30 хв. Один розріз. Можливо можна було і без нього.

    Ага, ще на пологах був один дядько, пробував мені пару разів злегка на живіт натиснути, я на нього гаркнула, ну і лікарка мене підтримала, тож животика мого більше не рухали.

    Дитину до мене одразу поклали на живіт.

    Ну і так, нікому нічого не платила.
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Syriya

    Syriya New Member

     
  20. pompocska

    pompocska Member

    дівчатка, хто знає прийомні дні Улашина О.Б.?