Обговорення кулінарних конкурсів

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Маруся-мама, 13 Вересень 2009.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    А сирно-гарбузово-яблучна запіканочка Пупсика мене врятувала під час подорожі, коли не було часу готувати.
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Дівчатка, нагороди і переможців напишу завтра, бо сьогодні занята.
     
  3. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Я готувала Данині "гарбузята", карапузині "Осінні барви", гарбузовий рулет від Мучачі та смакотне рагу за рецептом Наї (супер рецепт! дякую!!! цьом!) - то все такаааа!!! смакота. Я їла гарбуз в дитинстві у вигляді каші, коли народилися діти, доїдала за ними гарбузову зупу, дотепер гарбуз мені не смакував зовсім... А ви мені відкрили очі!!! Все так просто і так смачно!!! Дякую!!!
    Гарбуз закінчився, поповню запаси, буду пробувати далі!
     
  4. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Голосування вже закінчилось,а хтось мені відібрав голос за "барви" ,аяяй :girl_impossible:...
     
  5. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

     
  6. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Марусю,Ви ще довго будете нас мучити :girl_wink: ?!
    Имя , сестра , имя (с) ...і бажано згадати усіх 14 учасниць :girl_haha:
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Таке стається випадково зазвичай. Відмінити голос можна, а от назад проставити - нереально.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Та вже більше не буду.
     
  9. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    аааааа...... Маруся-мама дякую величезне за чудові подарунки!!! та ще й зі сюрпризом.....мммм..... а мені якраз так був потрібен такий друшлячок!!!:girl_in_love: дякую, цьом цьом:girl_blush2:
     
  10. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Повторюсь за Ірискою - ааааааааааааа, які класні подаруночки:girl_in_love: Марусь - сенкю вері мач:girl_claping:, а по простому - велике дякую, за спонсорство та участь і просто за те, що ти є:girl_in_love::girl_in_love:
    Усіх учасників та призерів щиро вітаю, ну бо дійсно, всі, без виключення, переписи чудові :girl_in_love: Всі такі господиньки:)Мо-лод-ці!:girl_in_love:
    П.С. Тішусь ,як дитина:girl_blush2::girl_in_love:
    П.С.С. Дякі усім ,хто голосував....:)
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2010
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    А я вперше взяла участь в конкурсі. І така дувольна, що не побоялась))).
    Величезне дякую всім хто за мене голосував! Вітаю переможниць (я таки хороший Холмс, всі мої прогнози збулись)))) і всіх учасниць. Завдяки вам я тільки цього року відкрила для себе гарбуз, бо в нас його якось не прийнято було їсти.
     
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Спочатку трохи прози, в мене був такий період що готувати щось цікавеньке а тим більше фотографувати не було жодного настрою, а цей конкурс наверну мене до готування:girl_in_dreams:. Гарбуз ми вдома любимо і готуємо з ним багато страв, тільки супів різних штук 5, а ще дуже люблю гарбузову ікру, гарбуз запечений на гарнір, гарбузові пампушки до борща іт.п, то вибирати з рецептів було що. В конкурсі я брала участь не так за призи, а скоріше з принципу "всі біжать і я побіжу":girl_haha:
    А те що задоволення від готування винагороджується ще й суперовими призами взагалі казка.:connie_pull-pigtail
    Марусю дуже дякую за приз, тішуся більше ніж мала би отримати за призові місця:kiss:аааааааааааа я буду мати класнючу сумку:girl_in_love:
    П,с- я якраз на роботі прочитала про свій презент, то скликала пів офісу подивитися що буду мати:girl_blush2:хвалько:girl_blush2:
     
  13. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

     
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Вітаю всіх переможниць і всіх учасниць конкурсу! Рецепти у всіх вас були чудові і достойні перемоги! Звичайно шкода, що не всі отримали нагороди, але це ж конкурс, інакше не можна, але я згадую вас із вдячністю щоразу, коли готую гарбузові смаколики по ваших рецептах, думаю інші також!

    На другий рік знову робимо Гарбузовий конкурс!
     
    Останнє редагування модератором: 27 Жовтень 2010
  15. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Дякую Марусі за чудову "гарбузову" ідею, організацію конкурсу та супер-призи! :girl_in_love:
    Дякую усім учасницям за переписи! :girl_claping: (більша половина помандрувала до мого нотатника - дякую за нові ідеї та смакові ноти...)
    Дякую усім, хто за голосував за мого китайського гарбузика! :kiss:

    писи. до гарбузового конкурсу я готувала 3 переписи, запостила перший, поки визначалась з другим, термін подачі конкурсних переписів закінчився :girl_haha:
    тішусь, що обраний став в результаті призовим :connie_pull-pigtail
     
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Скільки то страв є з гарбуза, ніколи б не подумала! Бо і я готувала три, один навіть зафотографувала на конкурс, а інший тільки придумала, але маю зібратись і якось втілити в життя.
     
  17. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Сьогодні приготувала гарбузяні оладки для малят, ті що з сиром і яблуком - дуже смачно, а ще й з доброю сметанкою!
     
  18. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    А я вчора готувала пампушки, я думала, що мій чоловік любить тільки страви з м'яса, але за пампушки стільки компліментів від нього почула. А найкращий, мабуть,
    то пуста миска з під пампушків.
     
  19. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    І ми гарбуз вдома готували дуже рідко. Моя мама каже, що в них взагалі гарбуз їли тільки свині, а люди- ні. Перше, що спробувала, то гарбузята від Дани, але смакота. Мої уплітали за обі щоки і мама в першу чергу:girl_blum:. Мусила їх робити два дні підряд. Також пробувала оладки і налисники - смакота. Наступна страва на черзі - бабка, трохи боюсь, так як з випічкою не дуже дружу, але мушу спробувати. Всім дякую за чудові рецепти, обіцяю перепробувати усі рецепти.
    Вітаю переможниць!
     
  20. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    я вже двічі варила варення гарбузове з апельсинами... що тут сказати - тре варити вночі і ховати баночки - брат одну забрав, мама одну забрала, чоловіка тато одну забрав свекрусі на пробу - я миску облизала... зварила вдрге - банку чоловік зі старту з"їв, одну тримаю як подружки прийдуть і одна відкрита... варення можна сміло назвати апельсиновим - вдруге я все розмолола блендером то всі думають що це абрикос або персик з апельсином, як кажу що гарбуз то оки такі великі стають!!!