Обговорення кулінарних конкурсів

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Маруся-мама, 13 Вересень 2009.

  1. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Гарбузята стали улюбленою стравою мого сина..Вже кілька разів готувала йому.

    Дякую Вам усім, дівчатка!!!
    Впевнена всі рецерти чудові! :girl_tender:
    Ще перепробуємо в гарбузовий сезон!!
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    а я додала, бо завжди додаю... плюс до тіста додала цинамону, ґвоздики і тертого мускатного горіху. Тісто було мягке але таке що не лилось. В самому тісті цукру мало, тому якщо ви любите дуже солодке то треба цукру додати, але я полила глазуррю і це мені додало бракуючої солодості.
     
  3. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Напевно, це все таки мука погана. Я печу ці пампушки не перший раз, завжди з однієї муки, а одного разу використала якусь іншу і також тісто вийшло зарідке. Додала ще трохи муки і вийшли нормальні. На рахунок цукру, його по рецепту іде небагато, так як готові вироби посипаються пудрою. Якщо в тісто дати більше цукру, а потім посипати ще пудрою, то будуть засолодкі. Але це вже як кому подобається. А ваніль, лимонний чи апельсиновий сік запросто можна додати.
     
  4. olena

    olena New Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Мої гарбуза не їдять,але Данині гарбузята пішли на ура,так лопали,що аж за вухами тріщало,правда наступного разу буду робити подвійну порцію,бо вдалося хіба попробувати,а хотілося б поїсти тої смакоти.
    Спробуавли ми ї млинці від Касі,вони за мною цілий тиждень"ходили",і от на вихідні я нарешті зготувала-дуже смачно(мої знову ж таки не доперли,що там є гарбуз).
    Наступні на черзі солодкі оладки для малят від Карапуза.
    Дякую дівчата за суперові їдеї прготування страв з гарбуза.
     
  5. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    За мною так "ходили" гарбузята, нарешті їх приготувала!!! Але ж то смакота!!!:girl_in_love: Такі ніжні, з цибулькою і пармезаном - просто супер! І готуються швидко, завтра буду ще робити, всім сподобались! Чим більше переглядаю конкурсні рецепти, тим більше страв починає за мною "ходити", на черзі рулет від MUCHACHA :girl_claping: (як думаєте можна замість філадельфії дати маскарпоне?)
     
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    а я зробила джем від Іриски!!:radist::radist:
    такий класний і смачний, так напробувалася, що аж підтошнює:girl_haha:
     
  7. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    а я робила налиснички від Касі, дуже смачні))))) злопали зразу всю порцію і малюк з нами))):girl_cool:
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    тішуся! смачного вам!
     
  9. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    таки мука!!! вчора пробувала з неї робити вареники - тоже не вдались!!! тісто сіре, хоч з домашнім яйцем, рідне постійно... жах!!! так що буду з іншої муки пробувати...
    але сьогодні мабуть джем зварю по конкурсному рецепту - стільки похвал, тре пробувати!
     
  10. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    А я собі на вечерю зробила салатик Жовтожар-смакота! А зараз готується страва Осінні барви, впевнена , що теж вийде смачно, потім поділюся враженням.
     
  11. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Я приготувала сьогодні на вечерю Осінні барви Карапуза - смакота! Дуже сподобалось! Додала ще свій улюблений часничок :girl_smile:

    Тепер на черзі Пекінський гарбуз Фіяни...Хтось використовував соєвий соус, який він на смак, його можна чимось замінити?
     
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Готувала Данині "Гарбузята" смакота-робила подвійну порцію, всю змели!!!! Думаю, що до них дуже б пасував соус "Песто", але то як кому смакує, як куплю спробую!!!!Даночко, дякую!!!
     
  13. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Дякую дівчата що спробували рецепт, порція дійсно невелика, спеціально розрахувала для проби, щоб люди які будуть готувати по рецепту могли взнати чи то їх смак :girl_blush2:
    З песто не пробувала, але ідея цікава, думаю мало би підійти.:connie_pull-pigtail
     
  14. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Який на смак соєвий соус не поясню, мусите спробувати (комусь він солодкавий, комусь кислуватий, комусь гоструватий, а декому взагалі не подобається зовсім... мені смакує дуже, найбільш якісний на нашому ринку - від виробника Кіккоман).
    Основною родзинкою моєї конкурсної страви якраз і є поєднання гарбуза та імбиру у соєвому соусі.
    Тому категорично не раджу його чимось заміняти (та й достойних замінників не знаю :)).

    Іванко, я аж облизалась - суперова ідея! :nyam2::girl_claping: обов'язково спробую!

    а ви не пробували робити песто самостійно -
    я розтираю у ступці горіхи кеш'ю з базиліком (в пропорції 1 до 2), додаю оливкової олії та інколи 1-2 зубчики часнику, дуже смачно виходить, правда терти трохи довго...
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

     
  16. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Я сьогодні смакую гарбузовий рулет:girl_tender:Це, напевно, найніжніший рулет, який я коли-небудь їла!!! Такий ароматний, такий добрий.....майже половину вже з'їла сама:connie_pull-pigtail. Тільки трошки крем мене "підвів" - не збилось маскарпоне з маслом в однорідну масу, незнаю в чому справа :confused:, але на смак це не вплинуло, наступного разу зроблю з філадельфією :girl_wink:. Ще була подвійна порція гарбузенят, на тому мої гарбузові запаси закінчились, завтра поповню і ще щось приготую. Дякую дівчатам за рецепти і натхнення!
     
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    А , приз глядацьких симпатій буде :connie_pull-pigtail ?
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Буде приз, Маруся собі вподобала, тобто від спонсора. Можна починати підлизуватись :connie_pull-pigtail::girl_haha:
     
  19. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Ех, як то зле, що я не вмію підлизуватись :shy::connie_pull-pigtail
     
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення кулінарних конкурсів

    Сьогоднішнє наше меню зовсі гарбузове:girl_smile:: гарбузята (наготувала вчора подвійну порцію) із м'ясом з Пекінським гарбузом, що проїздом в Україні, а на десерт "Гарбузова ніжність".

    Як добре, що придумали саме такий конкурс, не думала, що стільки смачних страв можна готувати з гарбуза!:girl_tender:

    Мені дуже сподобались гарбузята, такі ніжні книдлики, їх можна їсти і з цибулькою сиром, і з різним м'ясом, наприклад Осінніми барвами чи Пекінським.

    Оригінальний смак гарбуза Фіяни завдяки імбиру.

    А рулет тільки стигне зараз, ще хвалити не можу, але так виглядає, що він дуже смачний, такий аромат по квартирі!