Новобудови Львова

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 17 Квітень 2013.

  1. rfavorit

    rfavorit New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    а хіба вкомпнії "ЕКО-ДІМ" є можливість придбати квартиру з ремонтом ????
     
  2. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Забула додати, забудовник ДЛБК-2 продав деякі квартири відразу двом покупцям. Суди за ці квартири тривають і досі, тобто майже 10 років.
     
  3. belkinaOsja

    belkinaOsja New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    а де вони будують? бо пошук у гуглі не дає ніяких результатів
     
  4. esenija

    esenija New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Мені цікаво де є такі ціни у Львові як 6500м2.ЕкоДім З фундамента продае за7150грн.м2.
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Новобудови Львова

    ЖК Львівська Мрія на Рубчака, на Демнянській..це перші два які спали на думку. Але така ціна за умови сплати 90% вартості. Якщо менше - то відповідно дорожче за м.кв
     
  6. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    а за інших умов на Демнянській від 6700
     
  7. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    а здача коли будинку?
     
  8. esenija

    esenija New Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Незнаю, шукали довго, провірені фірми і нормальне будівництво або все розкуплено або ціна перевищувала 8500м2 .Купили в екодомі на Скрипника 2га черга при 100% передоплаті +знижка, 7500м2 вийшов
     
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    перший мають в березні здати. Була там кілька разів - по темпах, певно так і буде. Ціна з 2014 знову мала піднятися...
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Новобудови Львова

    Дівчата, є хороший ресурс http://novobudovy.com/novobudovy?e[...zoo&task=filter&exact=1&type=obiekti&app_id=2

    +відповідний розділ на Львівському Форумі теж має теми про новобудови. Читаючи дописи про будинок на Демнянській, передумала там купляти квартиру - роблять халявно
     
  11. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова


    Руда Лисиця
    , а ви думаєте десь роблять не халявно? Всюди економлять і в Еко-Домі і в тому ж славнозвісному Інтергалбуді за набагато більші ціни за м ( про те, що вони почали будувати біля заправок будинки взагалі мовчу), у Вашому Домі, тому надіятись на те, що ви десь знайдете новобудову ідеальної якості- малоймовірно, та ще і за хорошу ціну, хіба в елітних новобудовах, але як самі розумієте ціна там далеко не 7 тис.грн, а 12 тис, деякі і 15-16.

    1 кімнатна квартира 49,03м 7 200 грн
    2 кімнатна квартира 67,87-73,63м 6 700-6 750 грн
     
  12. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    повністю згідна. ті всі майстри і прораби тільки й чекають, поки власник квартири їм запхає пару грн в кишені, щоб на совість зробили, а хто не запхав, тим як-небудь роблять. і нічого не докажеш, грошей не вернеш і стіни не перебудуєш. потім переплачуєш малярам, щоб ті кривулі рівняли маяками і штукатурками чи гіпсокартонами. і що найцікавіше, самі ж люди їх навчили так робити: бо ті занесли, то їм добре зробимо, а ті зажали, то й матимуть так.
     
  13. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Ми як шукали квартиру, то ціни в Еко-Домі на Сихові були значно вищі, ніж в ІнтергалБуді на Вашингтона. Цікаво, невже зараз все так змінилось до навпаки?

    Я Вам скажу, що у ВД якість буд. робіт порівняно з іншими забудовниками досить добра. У нас н-д не було ніяких суттєвих недоробок, майстри дивувались навіть (перед тим робили квартиру від Еко-Дому і казали, що то навіть не до порівняння).
    Звичайно не ідеально, але все таки ми своїм вибором задоволені :girl_in_love:
     
  14. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Artemida, ну якщо взяти до прикладу Мучну чи вул.Здоров"я Інтергалбуду, то вважаю що квартири по 1300-1500 дол за неоправдано високу ціну, на Мучній взагалі вліпили той будинок між двома іншими, ну так район розумію, але сам будинок ніякий і якість така ж як і всюди.
    Я не кажу що якість тої ж Демнянської, Вашого чи Еко Дому є погана і не хвалю жоден з них, я просто говорю, що всюди халявлять на чомусь, бо форумлянка писала, що вона не буде там брати, бо там роблять неякісно, та всюди знайдуться і погані відгуки, навіть якщо буде добре зроблено. І хочу сказати в плюс тої ж Демнянської, що порівняно за невелику ціна за метр роблять вони все ж таки добре, так є ньюанси, але вони є всюди. Кожен всеодно обирає по своїх критеріях і принципах.
     
  15. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Ми навіть такі варіанти не брали до уваги. Там такі ціни через "елітність" самих районів. Ну і самі квартири відповідно покращеного планування, більші площі, всякі навороти в придачу. Коли ми шукали квартиру, то якраз була здача "Респекталю" на Конотопській паралельно зі здачею на Вашингтона, але сама менеджер нам сказала, що то будинок не для простих людей:girl_cool:

    Я мала на увазі, що на той час ціни на Вашингтона були суттєво нижчими, ніж в ЕД на Скрипника чи Калини, наприклад. Я вважаю ці райони рівноцінними, тому й рівняла ціни.
     
  16. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Вашингтона коли ми цікавились були по тис.дол за квадрат. Сихів не розглядали , тому сказати нічого не можу навіть приблизно по цінах, але дивлюсь на сайті що також тис.за квадрат на Скрипника.
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Новобудови Львова

    в одних більш халявно, в одних менш халявно. +за недотримання умов можна торгуватися за ціну квартири, адже тоді у забудовника можуть бути проблеми. А відкати чиновникам більші ніж знижка покупцю.
    зацитую тут пару повідомлень які відбили мені бажання до них придивлятися
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    не знаю чи є можливість придбати. у тому районі, що ми дивилися було кілька квартир з ремонтом, але це були квартири для тих, хто стоїть на черзі. хто там платив за той ремонт - не знаю. чи міська рада, чи сам забудовник. я так зрозуміла ті квартири люди просто отримували.
     
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    Дівчтата, знаючі, а який забудовник будує будинки з високими стелями, не враховуючи елітного житла? Бо я шось в шоці від стель 2,5 м.(((
    Все життя прожили з стелями 3,3.
    Чи то залежить від конкретного будинку, а не забудовника?
    І чи висота стель рахується від чорнової стяжки? ЧИ то ще стяжка краде трохи висоти?
     
  20. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Новобудови Львова

    То залежить від будинку. Знаю точно, що еко-дім на бойківській-сахарова побудували той комплекс з 3-метровими стелями.