Новинки кінопрокату-варто чи ні?

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем марта, 4 Жовтень 2010.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я якраз читала книгу і хочу на фільм. Прям дуже-дуже хочу)) Але хіба кіномама сеанс мені світить найближчим часом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я відпишусь про Щиголь , була в неділю. Мені сподобалось, хоча я не сподівалась,що він йтиме так довго,щось той момент опустила.
    Гарно і круто знято,на мою думку, а головне - правдиво, я повірила .
    Головний герой достойно зіграв, а Ніколь Кідман ,як завжди на висоті, тому сміло рекомендую.
    Хто любить думати і відчувати фільм,тому підійде, і не буде нудно тих 2,5 год.


    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Але не покладайте дуже надій на фільм))) Бо так часто є з екранізаціями. От читаєш книгу, уявляєш собі одну картинку, а потім приходиш в кінотеатр - і все геть інше. Але фільм класний, однозначно. Мені дуже сподобався малий, що грав Теодора в дитинстві. А от актор, що грав його в дорослому віці мені здався занадто солоденьким. І ще Борис в дитинстві теж дуже харизматичний. До речі, "Щиголь" - реально існуюча картина, виставлена в Королівській галереї в Гаазі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Захар Беркут сподобався. Дуже якісна, гарна картинка і піднесена героїчно-переможна атмосфера. Нарешті ми потрохи відходимо від культивування образу вічнопригнобленого народу-лузера з тужливими піснями. І надзвичайно радію, що український кінематограф зробив такий стрибок в розвитку за останні роки. Так, є дрібні ляпи та історичні неточності, так, можна сказати, що цей фільм, "Король Данило", "Сторожова застава" і т.д. зняті в одній манері... Але це величезний прорив. І якщо рухатимемось такими ж темпами, то ще за років два-три це буде справді конкурентний продукт.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Online

    Online Well-Known Member

    Адамси. Ну таке, ніачьом. Банально і якось дуже поверхнево. Є кілька смішних моментів, але в цілому нудноватий і затягнутий. Кінець навпаки скомканий. Зд теж не вразило. Не скажу, що мультик геть поганий, просто прохідний. А для культових Адамсів - надто прохідний.
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Аутсайдери (2019) - IMDb
    10 з 10.
    Не пам‘ятаю, коли востаннє ставила таку високу оцінку. Бракує тепер таких фільмів. Обов‘язко згодом передивлюсь ще раз.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Плюсую! Дуже вартісний фільм! Крістіан Бейл- просто шикарний!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Ангели Чарлі - легкий, динамічний і ненапряжний. Без особливих претензій на сюжет, але цікавий. Якщо хочеться розвантажити голову і відпочити - саме те.
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    "Мої думки тихі". Вже, певно, тільки лінивий про це кіно не написав, але все-таки приєднаюсь до схвальних рецензій. Дуже мені сподобався. От би побільше таких фільмів в укр. кіно.
    А хто був на "Відданій"? Обожнюю "Фелікс Австрію", дуже хочу на фільм потрапити
     
  10. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Якраз подивилася "Віддана", дуже хотіла на цей фільм, колись книжку читала. Сподобався, гарно актори підібрані.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. porIra

    porIra Well-Known Member

    Станіславів кінця ХІХ - початку ХХ століття.
    Фільм "Віддана".
    Життя і розваги містян за часів "щасливої Австрії". Долі двох жінок, так тісно переплетені, наче стовбури дерев.
    Меблі, посуд, розкішний одяг, вишукане мереживо, масивні прикраси - не пригадую щоб в інших фільмах приділяли стільки уваги до деталей тогочасного побуту.
    Кулінарія - взагалі окрема сюжетна лінія. Запечені лини, кармонадлі, птисі, каляфіори з бешамелем, чоколядова ґалярета, торт з яблук по медіоланськи - шкода що нема змоги цього всього скуштувати. Мені навіть кутя там привиділась.
    Книга "Фелікс Австрія".
    Я думала що читала її років два-три тому, виявилось - п'ять. Я думала - добре пам'ятаю сюжет, виявилось - багато чого призабула. Від того фільм став ще цікавіший і захотілось знову перечитати книгу. І це вже буде зовсім інше читання, я впевнена!
    Читали книгу - обов'язково подивіться фільм. Не читали книгу - дивіться фільм і беріться до прочитання, запевняю - книга "смакуватиме" вам в рази сильніше.

    p.s. Зараз можна придбати книгу з кінообкладинкою. Моя - 2015 року видання, проте на зміст це аніскілечки не впливає. Пам'ятаю, тоді я ще дуже вагалася, купувати чи ні? Зайде, чи ні?

    IMG_20200116_185001.jpg IMG_20200116_221903.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маленькі жінки. Сьогодні була. Дуже мені сподобався. Рекомендую)!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І мені сподобався "Мої думки тихі", дуже задоволена, що встигла переглянути до завершення прокату. Наступний у списку "Маленькі жінки" і можливо "Віддана".:girl_curtsey::girl_claping:
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    "Маленькі жінки" - мені сподобався. Досить цікаво знятий: минуле в поєднанні з теперішнім. Душевний фільм, гарні актори і по сюжету - без значних відмінностей від книжки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Дивилася "Маленькі жінки" сучасну версію 2019 і версію 1994 року. Хороший фільм.
    Також подивилася "Джентльмени" , ну, фільм Гая Річі , в його стилі, сподобався.
    Тепер збираюся на 1917.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    @Rodionochka, гляньте ще той же ж фільм з Вайноною Райдер і Сюзен Сарадон, дуже гарна екранізація роману.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Джентельмени, Дуже рекомендую цей фільм. Гай Річі повністю "повернувся" як режисер. Чорний гумор, чудові змістовні діалоги, харазматичні герої і не очевидний сюжет. Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дуже сподобався фільм Маленькі жінки, хто ще не бачив рекомендую. :)
    Однозначно вартує, в дусі старовини, красиві сукні, цікаві події та загалом сценарій фільму дуже захоплюючий)))Аж захотілося прочитати і книгу :girl_smile:
    А от обслуговування в Планеті Кіно у Форумі не дуже... От наче й обслуговують культурно, ввічливо посміхаються, а касири на інших касах паралельно на весь голос обговорюють як їх дістали деякі питання покупців:girl_nea::negative:. Псує все враження про сервіс цього кінотеатру, хоча загалом мені там подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Напишіть їм в підтримку. вони реально на подібне реагують і стараються виправляти. Люблю їх за це)
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мої думки тихі...Супер враження, смішний фільм про сумне, якщо коротко. І плакали, і сміялись. і на висновки напросились))) Ідіть, не пожалкуєте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1