Нове обличчя посиденьок

Тема у розділі 'Нове на посиденьках', створена користувачем MARTINI, 17 Березень 2009.

?

Як вам нова стартова сторінка?

  1. Так зручніше

    47,6%
  2. Поверніть як було

    49,2%
  3. А щось змінилося?

    3,2%
  1. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    У мене очі "впучок" спочатку як відкрила... Треба звикнути, в принципі напевно так навіть краще, хоч я і вибрала пункт - поверніть як було:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    О, дякую! Тепер можна звикати до нового обличчя. Хоча старе вже нібито стало рідним.:)
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    А мені незручно, що в цих нових темах не видно, хто був автором останнього допису - чи це я, чи хтось вже відповів. Не зручно, коли клацаю на цій темі - опиняюсь на її першій сторінці.
    Єдине, що сподобалось з нововведень - так це те, що зразу видно, в кого день народження.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    я спочатку теж проголосувала проти, але зараз нічого, подобається, ота нова рожева кнопочка дуже зручна, зліва від теми
     
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    я на нове обличчя посиденьок натикаюсь досить рідко, тому для мене, ніби, нічого й не змінилось:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    Виправлено
    Тепер видно хто написав останній допис
    додано посилання "Остання сторінка"
    назва модуля Нові дописи стала лінком на Нові дописи :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    А мене та кнопка, що мала б до останнього непрочитаного допису кидати, кидає на останню сторінку, а дописи непрочитані є і на попередній.
    Нове обличчя посиденьок так собі, але найбільше, подобалося ще старе, але людина до усього звикає, та я зрештою поспілкуватися прихожу...
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    це мало імовірно. Або Ви щось не там тиснете, або забули, що вже читали ті дописи :)
    Придивіться уважно
    Перед заголовком є кнопочка, яка веде на ПЕРШИЙ НЕПРОЧИТАНИЙ допис
    Після заголовка є лінк ОСТАННЯ СТОРІНКА
     
  9. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    Так спробувала ще раз:), значок зник, коли прочитала допис, а от склерозу наразі нема, я ще пам"ятаю що читаю:)
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    :lol::lol::lol: Я з себе просто не можу:lol::lol::lol: Всі пишуть про рожеву кнопочку, я її ніяк не могла знайти:confused: після допису Левандівки знайшла в себе жовтеньку кнопочку і тільки сьогодні зрозуміла що в більшості дівчат сторіночка в стилі Пінк, а в мене Кава:xaxa::xaxa::xaxa: Між іншим стиль Грін такий класний, від нього не те що Весною, Літом тааак пахне:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    Аналогічно довго шукала рожеву :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    В мене подібна ситуація до Міриної, натиснула на жовту кнопочку яка мене відправила на допис 10345 теми "Для мамусь і татусів", хоча три попередні дописи я теж не читала, сторінка з цими дописами 1035, і на момент читання вона вже не була останньою.
     
  13. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    Мне не удобно, видно только темы которые в данный момент обговариваються, не могу вообще найти, другие темы и не понятно куда идти, тратится масса времени и теряется желание вообще заходить на поседеньки
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    поверніть попередню головну сторінку:sad::sad::sad: плутаємся:sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    А може, варто зробити як би окремо головну сторінку порталу і власне посилання на форум (великими буквами). Тоді якщо людина заходить на форум, то вона вже знаходиться власне у структурі форуму. І під час перебування в темі при натисканні на посилання "Форум "Дівочі посиденькі" (чи якась така назва) виходить у нашу звичну структуру з "поличками", а при натисканні на "Портал "Дівочі посиденькі" виходить на цю нову головну сторінку. Чи це дуже складно технічно?
     
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    Дівчата! В лівому куті зверху є меню, там пункт "форум", клікаєте і попадаєте на попередню головну сторінку. Вона нікуди не поділась, просто тепер стала не першою, а другою:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    Мені подобається, бо і так кожного разу як заходила на форум, то тиснула "нові дописи". А тепер усьо і одразу.
    Плюс ще купа інфи (яку, до речі, можна ховати, якщо вона вам не потрібна)
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    Аналогічно! Підтримую!
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    Тут щось таке новеньке з'явилось, але не зрозуміло що це: Галерея - в ній табличка - перша колонка - ніки користувачів, і друга колонка - кількість - і там різні цифри. Що це за числа? :confused:
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Нове обличчя посиденьок

    То кількість фото;) То галерея всіх учасників;)
     
    • Подобається Подобається x 2