Ні - наркотикам!!!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем vikad, 8 Квітень 2013.

  1. vikad

    vikad New Member

    Я народилася і провела дитинство у місті, де було багато наркоманів. На власні очі бачила їх, один з моїх знайомих помер від наркотиків, коли йому не було ще й 16. Один родич довго був наркоманом, але батьки регулярно його "витягували". Зараз декілька років вже не вживає. Але, повірте - це один з сотні (або й тисячі). Це страшно!!! Насправді.
    Нещодавно мені потрапив до рук фільм-лекція про наркотики. Ми дивилися його цілою сім'єю. Хоча моєму синові лише 10 років, і в його оточенні не вживають, але я не хочу, щоб було пізно. Подивіться, покажіть дітям.
    тут
     
  2. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Ні - наркотикам!!!

    Дуже класна лекція, ми з чоловіком теж не так давно дивились її :girl_in_dreams: він в мене в силу життєвих обставин багато-чого, що стосується наркотиків чув і бачив, це справді страшно! Страшно, що батьки роками можуть не помічати цього, бо не знають ознак дії різних речовин на організм, страшно, що не застерігають дітей, часом не знають де, з ким і чим займаються їх діти... А позбутись цього надзвичайно складно, лише Бог може звільнити від наркотичної залежності, якщо людина цього захоче!