Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата, хто знає, чи лікувався у Литвиненко Анатолія Володимировича?
    Знаю що робить хороший масаж і по рекомендаціях казали що ставить хороший діагноз, але знаю що він любить призначати біологічно активні добавки.
    Хтось вживав такі БАД?
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

     
  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    А Свинаренко тільки хребтом -шиєю займається, чи й головою може ? Бо головний біль мучить вже дуже давно, але останнім часом це буває просто нестерпним, час з тим щось робити.
     
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Займається. Водила до нього з цього приводу сина.
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Невропатолог

     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Результат позитивний?
     
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Так, зробили обстеження. Був підвищений внутрічерепний тиск. Пропили ліки. Зараз все ок.
     
  8. Lusuzka

    Lusuzka New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата, порадьте мені щось, в мене перекіс тазу, спину не можу повністю розігнути рівно, лежати на спині теж не можу, ходила до мануального терапевта, ствало вроді краще, а потім знов те саме. Вже незнаю, що робити і до кого іти. Можливо якась лікувальна фізкультура потрібна? В когось було щось таке подібне?
     
  9. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Відповідь: Невропатолог

    Lusuzka, в мене теж з тазом проблеми були, я ходила до Юрченка (вроді теж мануальний терапевт) він помасажував вправив, і все добре.
     
  10. Dusheska

    Dusheska Member

    Відповідь: Невропатолог

    Хто лікував своїх діток у Андрієвської О.Б., чи можна її на дім викликати?
     
  11. opko

    opko Member

    Відповідь: Невропатолог

    Ми лікувались деякий час в Андрієвської. Вона приймає в консультативній поліклініці в охмадиті та консультує у відділенні патології новонароджених в медінституті, а при потребі їздить і додому.
     
  12. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата, хто має координити Юрченка Олександра Миколайовича, буду дуже вдячна
     
  13. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    розкажіть хто там лікувався? Мені потрібно робити витяжку хребта, сказали там роблять. Хто має досвід лікування міжхребцевих гриж? Поділіться інформацією...
     
  14. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Там працює мануальний терапевт, досвідчений, але наскільки я знаю, то міжхребцеві грижі не лікуються, масажамим, витяжками, впрвівми, плаванням ви можете зміцнити мязи. які підтягуватимуть хребет і при правильних навантаженнях зменшуватисеться, але повністю воно не щезає.
     
  15. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Невропатолог

    вам просто на масаж чи вирішити проблеми/болячки? якщо друге, то не раджу. запис на місяць наперед, черги всерівно Дуже довгі, дорого + він вас прийме за 15 хвилин, може й менше. мені після його масажу раптом на день-два було добре, а потім ставало гірше
     
  16. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Невропатолог

    а координати його маєте?
     
  17. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Невропатолог

    Irchukmip, у нього змінився телефон. задзвоніть на "спартак" і вас на рецепції запишуть

    ---------- Додано в 20:41 ---------- Попередній допис був написаний в 20:39 ----------

    на ЛФК відправляє тільки лікар, і якщо це дійсно треба

    ---------- Додано в 20:46 ---------- Попередній допис був написаний в 20:41 ----------

    то я не одна це відчула. вона зробила діагностику і так відмахнулась від мене, мовляв я ще питання задаю. от вип'ю все, що вона прописала, тоді і прийду давати питання. дуже неприємно було. але реклама творить чудеса і пацієнтів хоч відбавляй
     
  18. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    дуже мені неприємно писати, та все ж напишу, можливо когось змусить задуматись
    Мої останні враження від лікування в невропатолога Свинаренка Домініка
    хочу зауважити, що перший раз я в нього лікувалась років 6 назад, ще коли він приймав тільки на Судовій і не мав приватного кабінету, тому порівнюючи лікаря тоді і тепер, в мене склалось враження, що це двоє різних лікарів. Зараз його лікування перетворилось на конвеєр. Можливо це тільки моя суб"єктивна думка, але все ж. Лікар абсолютно не уважний до скарг, мені було прописано лікування, від таблеток мені стало погано, він сказав, що це можлива побічна дія, сказав не приймати, однак нічого іншого не приписав, наполягав на масажах, я ходила на масажі, від яких мені легше не стало, навпаки почав підніматись тиск, чого раніше не було, про що я сказала лікарю, знову ж таки, масажів не відмінили, лікування не призначили.
    Я питалась, можливо варто якісь обстеження пройти, лікар сказав, що немає потреби.
    В результаті, я відходила масажі, після яких мені стало не краще, а тільки гірше, всі симптоми залишились, іншого лікування так і не призначили...
    і за час своїх походів до лікаря, слухаючи його постійні консультації по телефону під час масажу, в мене склалось враження, що в лікаря один набір препаратів, які приначались мені і всім іншим
    Не хочу сказати, що Домінік поганий лікар, я знаю багатьох, кому він допомогав з дітьми, і сама я раніше довіряла його діагнозам, але тепер він в мене переходить в категорію лікарів, яких треба перепевіряти, хоча, сумніваюсь, що я ще буду до нього звертатись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. penn

    penn Member

    Відповідь: Невропатолог

    в Охмадиті Штибель Василь Григорович .,суперовий лікар ,дякуючи йому вчасно виявили дитині пухлину!!!!!!
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    я там правда не лікувалась, була на діагностиці. Дуже задоволена!!! Сподобалось, що не так як всі починають лікувати відразу чуть не перелом язика, зробили всю діагностику, поставили діагноз і сказали що ви не наш пацієнт, порадили куди зверутись!!!
    їх вирізають, але це лише в дуже екстрених ситуаціях. Памагають різні вправляння, масажі і навіть ліки. В мами була підозра на міжхребцеву грижу, то там обстежили і поставили інший діагноз. Приписали робити вправи на дожці Євмінова, це досить корисна річ. Допамагає від багатьох проблем з хребтом, просто варто виконувати потрібний набір вправ.
    там працює дуже хороший невропатолог Бабадагли Матильда (по-батькові вже не памятаю).

    ---------- Додано в 15:16 ---------- Попередній допис був написаний в 15:13 ----------

    і знаю, що саме в цій клініці дають нове життя дітям з ДЦП, сама була свідком, як дівчика яка в 2 роки ледь сиділа, в 10 пересувалась як звичайна людина, а зараз закінчує школу і збирається поступати у ВУЗ.