Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    а хтось має якийсь досвід відвідування міжнародного центру корекції постави Оксани Слінько?
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    В мене проблеми з хребтом були завжди. І коліна теж боліли часто,не звертала на це увагу аж поки не дійшло до того,що я не могла ні зігнути,ні розігнути ногу,а по ночах зривалася з криком від жахливого болю в коліні. Почали з татом процес ходіння по лікарях. Ніхто нічого конкретного не міг сказати, всі направляли на УЗД колінних чашечок,що на С.Крушельницької. Там мені сказали,що в обох колінах є киста Бейкера (якщо я правильно пам'ятаю),яка потребує екстреного хірургічного втручання. Дякую татові,який лікарям ніби і довіряє,але перевіряє 100разів. Наші мандри закінчились в Тернополі, в такої собі пані Олі. Відразу скажу,що це не бабка-шептуха,не ворожка і т.д. Жінка все життя працювала лікарем-травматологом,кажуть,що в неї так званий рентгенівський зір,вірити чи не вірити не знаю. Приймає в звичайній квартирі. Оглянула мене,сказала,що основне зміщення в поперековому відділі,саме через нього в колінах накопичується рідина. Вправила хребет,а на коліна намастила якусь сташнючу суміш,яка віддавала маззю Вишневського,решти інгридієнтів не знаю,але сморід був нестерпний,поклала на коліна листки капусти і туго перемотала. З цією пов'язкою треба було відходити 2 дні,не знімаючи. Усьо:girl_curtsey:вже добрих 5 років я здорова людина. Вона попередила,що коліна можуть час від часу дошкуляти,але не сильно. В такому випадку на ніч мастити Індометацином.Після того тато давав її координати багатьом знайомим,всі залишились задоволені. Знаю багато випадків, але тут розписуватись не буду. До речі, в черзі на прийом ми простояли десь пів року.
    Стільки всього понаписувала, бо на власному досвіді переконалась,що хребет в лікарні не лікують, треба надіятись на альтернативні методи. Колись мою коліжанку на ноги поставив простий костоправ,тоді як наші медики просто виписували рецепти мішками.
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    ніхто ніц не чув? бо ціни там захмарні, а відгуків щось дуже мало в інеті, а як є - то тільки хороші..
     
  4. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата, порадьте до кого можна звернутися з ішіасом (запалення сідалишного нерва).
    Мучить свекруху вже 2 місяці, вона живе не у Львові, невропатолог у районі не допоміг. Прокололи якісь сильні обезболюючі, але без результату.
     
  5. Tanita

    Tanita New Member

    Відповідь: Невропатолог

    на всякий випадок перевірьте кишечник. Звучить дивно, але кишечник може тиснути на основний нервовий пучок, що розгалужується і йде у ноги і тоді нерв болить.
     
  6. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    дівчата, підскажіть номер телефону в приватну клініку лікаря Свинаренко, щоб записатись
    скільки в нього зараз коштує консультація?
     
  7. Poludneva

    Poludneva New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Хочеться написати сюди і похвалити хорошого невропатолога. Впродовж останніх кількох років консультуємося всією родиною у дитячого невропатолога Андрієвської Оксани Богданівни (вона працює в Охмадиті, а також консультує на Чернігівській у відділенні недоношених дітей та у пологовому Медінститут). Надзвичайно професійна доктор + дуже уважна і доброзичлива( мої діти її обожнюють). Лікування в усіх випадках було ефективним і для дорослих і для дітей.
     
  8. orki

    orki New Member

    Відповідь: Невропатолог

    маю невеликий досвід відвідування цього центру. Спочатку пані Оксана проводить діагностику (я ходила з дитиною). Про свої проблеми з хребтом я знала і до діагностики, але вийшла від неї геть інвалідом (і дитина теж). Зразу виписали нам величезну кучу біологічних добавок, і інших прибамбасів на немаленьку суму.
    Саме лікування складається з процедур (масаж, віброкінезія і т.д.) і вправи. Масажисти дійсно хороші, а от процедур мені призначили трішечки забагато. Вправи - 3 рази на тиждень. Можна займатися з групою, або індивідуально. Ми з малою брали індивідуальні заняття (одне - 100 гривень.), травалість - 1 год. 30 хв. Інструкторка попалася справді хороша і наполеглива. Ходили ми на ці заняття 2 місяці, потім записали вправи на ДВД і тепер займаємось самостійно (правда вже не так наполегливо).
    Враження про центр неоднозначне - з одного боку, вони дійсно виправляють сколіози і навіть тяжкі вправами, з іншого - трошки перебільшують діагноз і натягують на немалі гроші.
     
  9. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    0964383030.позвоните,вам все там скажуть.консультація незнаю,а масаж 75,бо малого вожу.
     
  10. fragolina

    fragolina Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Підтверджую слова про Андрієвську Оксану Богданівну, супер лікар, професійна, доброзичлива. Реально дітям допомагає. Мені подобається в ній те,що вона нічого не призначить без повного обстеження , лікування в неї завжди ефективне.
     
  11. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Невропатолог

    Про Слінько чула)) розмовляла з нею колись) Сама Оксана справила приємне враження, але заняття в неї мені не сподобались - була 1 раз, це ще років 12 назад було. По 1, проводила якась її учениця. по 2, місця не було в залі зовсім. Ніхто не дивився, хто і як робить. І ще одне . Лишилося враження повної аматорщини того всього))
     
  12. Nila

    Nila New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Допоможіть мені! Можливо хтось стикався з невралгією трійчастого нерва, лікуюсь вже рік результату нема. Буду вдячна за інформацію, можливо хтось знає хорошого спеціаліста в цій області.
     
  13. miramichka

    miramichka New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Моя колега має такий досвід. Тупе здирання грошей. Дама, тобто Оксана Слінько, не має навіть медичної освіти, тільки закінчений інфіз. Мою колегу мало не покалічила. Коли та після її "лікування" потрапила до нормального невропатолога, то він взявся за голову, почувши і побачивши, що при її діагнозі з нею там пиробляли. Так що йдіть краще до нормальних лікарів, не викидайте грошей на вітер, не піддавайте себе ризику.
     
  14. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Я водила доню до Оксани Слинько. Звісно, проблеми у нас є, але там на діагностиці виявилося, що доця з голови до п*ят вся крива і коса. Виписали лікувальну фізкультуру, масажі, фізпроцедури, 5 найменувань бадів, декілька корегуючих аксесуарів та устілки(за 1600 грн). Бади, звісно, я не брала. Пройшли курс масажів. Кожен сеанс тривав по 30, максимум 40 хв. Наскільки я знаю, для масажу всього тіла це мало. Ну і ніякого навантаження на м*язи доня не відчувала. На фізкультуру ходили майже 2 місяці. Потім я дізналась, що доня там собі в куточку в залі халявнічала і нічого не робила толком)))) Отож, по фізкультурі... Також придбала там коректор постави. Розуміла, що буде дорожче трохи, ніж замовила б в якомусь нет-магазині, але вже взяла. Заплатила 400 грн, а потім знайшла багато магазинів, де такий самий коштує до 250 грн. Мало того, ще і розмір дали дорослий, т.я. дитячого на той момент не було. Ну тут я сама винувата - потрібно було дивитись уважніше. В устілки за 1600 грн щось також не повірила. Замовила в іншому місці , правда за іншою технологією виготовлення, за 160 грн.
    В загальному, центром корекції постави лишилась незадоволена . Дуже вже по-здирницьки там поставлена робота.

    Дівчата, ще маю питаннячко про Свинаренко. Як я зрозуміла, він невропатолог, але й масажами займається. Чи можна до нього звернутись власне з порушенням постави та пласкою стопою?
     
  15. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата ,а хтось був у Падка на Хуторівці.Він дорослих приймає ?І скільки консультація коштує?
     
  16. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    про стопу не знаю, а от про поставу Свинаренко проконсультує, але він зараз приймає приватно, за прийом якщо нічого не змінилося то 100 грн., якщо треба то можу дати вам його мобільний.
     
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Свинаренко Домінік Густавович - прекрасний невропатолог, 100% професіонал (робив нашій малій масажі і знайомим - все добре). Працює у дитячій Залізничній поліклініці на Огієнка.
     
  18. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Домінік Густавович дійсно лікар професіонал, але на Огієнка він працює лише в понеділок, а всі решта днів десь на Куліша (хіба зараз є якісь зміни )
     
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Звернутись можна ,але якщо в приватний кабінет то там попередній запис,тел.адміністратора можу кинути в ПП, або в залізничну на Огієнка,щопонеділка з 8,00 ранку.
     
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Точніше, дитяча залізнична поліклініка на вул. Судовій з 9.00 до 14.00 по понеділках.