Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. SORRI

    SORRI New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчатка,на власному гіркому досвіді перевірено,тільки не до Юрчак Романа Мироновича( Топольна ):girl_feminist:
     
  2. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Розкажіть будь-ласка чому не до Юрчака?Я якраз почала до нього ходити.
     
  3. SORRI

    SORRI New Member

    Відповідь: Невропатолог

    В мене чомусь не виходить відправити Вам приватне повідомлення:girl_cray:
     
  4. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    А про Юрченка(мануала) хтось чув чи може був?
     
  5. SORRI

    SORRI New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Може Юрчак з Топольної?Якщо так то навіть не думайте до нього йти.
     
  6. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Невропатолог

    і я до нього ходила, трошки легше на спину стало, а чому не до нього, може тут напишіть, всі будем знати
     
  7. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Ні,Юрченко.Приймає в Спартаку
     
  8. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Будь-ласка дайте контакти, бо щось Куксенко як поставили завідуючим...займається усім окрім лікування дітей...Не даремно кажуть-хочеш взнати людину-дай їй владу.Ось тут аналогічний випадок...:sad:
     
  9. SORRI

    SORRI New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дорога Diana,я насправді дуже рада за Вас якщо Юрчак вам допоміг.Але мені він не тільки не допоміг,а щє й налякав діагнозом ураження внутрішніх сонних артерій.Що я пережила поки дочекалася лікаря з відпустки(а в місті тільки два лікаря які оперують сонні артерії) я Вам і передати не можу.А виявляється тих проблем в мене і близько не має,зато є інші при яких робити те що він робить протипоказано(в мене перетираються шийні хребці).А він мені викручував шию!!!До речі він направляє робити УЗД судин голови в певний кабінет і до певного лікаря(тут мабуть працює систама відкатів),і за пів року коли мені робили операцію(видаляли жовчний)цей лікар не бачив в мене каміння яке я на власні очі побачила через 24 години тримаючи його вруках.До речі ходила я до нього 2 рази з перервою в рік.Назначає на певну годину,а чекати приходиться щє годину,півтори.Поставив це все тупо на потік,не назначаючи людям перед тим нормального обстежання.І тулить БАДи не відомо від чого,бо на них ні одного слова ні по українські,ні по російські.Так що дівчатка ходити до нього чи ні Вам вирішувати,але як то кажуть:"Предупрежден,значит вооружен".
     
  10. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Невропатолог

    в нас акож таке було, правда я збоєм проривалася, бо дома дитина була.
    і мені припусував, яле я не купляла
     
  11. Redshama

    Redshama New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчатка, порадьте хорошого дорослого невролога і ревматолога!
    Маю біду, під час сну затерпають руки, і шия болить невиносимо, багато сижу за компом. І порадьте ще де можно добру і не дуже дорогу МРТ зробити?
    Дякую!:girl_bye:
     
  12. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    pravovuk контакти Свинаренка скинула вам в ПП
     
  13. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Я до нього зверталась(пару років назад,коли ще попасти було легше:)),хороший лікар,спинку на місце поставив-просто літала:)
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчатка, у мене знайшли набряк зорових нервів, сказали з тим топати до невропатолога. Ви часом не знаєте хто такою проблемою займається?
     
  15. kichandaFild

    kichandaFild New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Свинаренко- це просто Супер лікар!!!!!!!! сама не раз до нього зверталась. та й родичам рекомендувала.всі задоволені.. в нього і підхід є,особливо до дітей. та й як доктор він дуже толковий. та,чула що він тепер не приймає в залізничній лікарні. дівчатка.порадьте як його знайти. дуже буду вдячна
     
  16. Uljana

    Uljana New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Приймає Свинаренко в КЛЛЗ в дитячі поліклініці на Судові 7.
     
  17. Olenkazelenka

    Olenkazelenka миється в бані

    Відповідь: Невропатолог

    Мама коліжанки до нього ходила, була дуже задоволена, кілька масажів і все було добре з рукою, яку перед тим всі львівські світила радили тільки оперувати і то без обіцянок, що зможе потім нею рухати
     
  18. kichandaFild

    kichandaFild New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Я Вам дуже вдячна, але я ,власне була в КЛЛЗ на Судовій,-сказали що Свинаренко вже там не працює :sad:(((((
     
  19. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Він відкрив власний кабінет на Шпитальній ,21. Ми з доцею вчора в нього були.
     
  20. kichandaFild

    kichandaFild New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Велике Вам Дякую!!!!!!!!!!!!