Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

     
  2. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Супер, дякую!!! А без знайомств на ту Топольну хвальону можна якось потрапити? ще і без Львівської прописки?
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    ну звісно, я думаю, це ж державна лікарня


    насправді я її не хвалила, і чесно-кажучи, не люблю ту лікарню, а розповіла лише те, що самим знімком я задоволена і в лікарів претензій не було до нього

    цього, на жаль, не знаю, але скільки разів туди ходила - ні разу ніхто адреси не питав
     
  4. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дякую за інформацію!!!! Я не мала на увазі, що саме ти її хвалила. Просто чую і бачу, що то одна з найвідвідуваніших лікареньу Львові. Спробую навідатись, шось дізнатися. Бо чесно кажучи вже втомилася від свого каліцтва.
    Щоб не було офтопу, додам, що востаннє коли була у невропатолога з цією проблемою, він призначив колоти знеболююче і не рухатись сильно. Знеболююче спричинило ще більший біль і набряк, синці, а коли почала робити зарядку щодня - біль майже зник.
    І кому виріти - організму чи лікарям?
     
  5. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Вже тиждень підряд сіпається нижня повіка ока, досить часто впродовж дня. Підозрюю запалення нерва, до лікаря ще не ходила, не знаю до якого краще окуліста чи невропатолога. Можливо, хтось з таким стикався?
     
  6. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    а мені робили ампіпульс (правда на грудний відділ, з попереком ще не ходила), потім ще якусь процедуру (забула назву - якимось апартиком по спині водили і ним втирали мазь), і масажі (але категорично заборонили щось вправляти і хрустіти)
     
  7. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Невропатолог

    в мене було точно так само, зверталась до невропатолога, це нервовий тік, призначив неуробекс і щось з магнієм, через тиждень пройшло.

    Кифор Олег Богданович, Діагностичний центр Клінічної лікарні Львівської залізниці,вул. Огієнка,5, каб 303, тел. в кабінет 226-44-82. Хороший спеціаліст, уважний , приємний. Можна попасти і не залізничнику, а за гроші, треба просто відсидіти чергу ( зазвичай немаленьку).

    Жеребецький Юрій Степанович, Львівський обласний кардіологічний центр, вул Кульпарківська 35, консультативне відділення, каб 12, тел. відділення 238-33-43. Прийом щодня з 9 до 15. Теж хороший спеціаліст, чула про нього багато хороших відгуків. Можна попасти на прийом, просто відсидівши чергу.
     
    Останнє редагування: 28 Вересень 2010
  8. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

     
  9. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    А я як похрущу то аж легше! особливо коли роблю правою ногою рух такий як в карате - ногу швидко в перед.каааайф
     
  10. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата, може хтось знає дитячого невропатолога? В нас в малого (9 р) головні болі, періодично, зранку зі сну. Робили ЕЕГ, ЕхоЕг, РеоЕГ,то по одному з цих результатів нам написали проблеми з поставою, щось з шийним відділом. Я з тими паперами пішла на Сихові до невропатолога дитячого, то він настрашив мене, що то не хребет,а активність мозку, треба лікувати сильними таблетками і уколи колоти місяць...:girl_sad: Тому зараз в пошуках спеціаліста, який би дійсно міг встановити правильний діагноз. Хай би й лікування, але ж точно для моєї дитини відповідне...
     
  11. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Ходила колись на Сихові до дорослого невропатолога.Щудлик здається прізвище.Рекомендували як хорошого.
     
  12. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Коли дитині було 6 місяців ми зверталися до Куксенко з дитячої лікарні на Орлика , він здається зав віділення, ми зверталися бо в дитини був тонус але там ніякого лікування не було тому сказати щось про ефективність лікування не можу, але чула багато відгуків про нього. А ще Домінік Свинаренко теж практично весь Львів його знає, але певно більше як масажиста. Якщо потрібні контакти можу пошукати
     
  13. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    На Орлика зав.невролог.відділенням-Куксенко.
    На Дністерській- Кунта, Миронович.
    На Сихові-можна до Лісовської в поліклініку, можна до Падка на Хуторівку.
    Вибирайте. Якщо тре-дам координати.
     
  14. evyska

    evyska New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Свинаренко і дорослих лікуе.банато знайомих до нього зверталося.треба йому зателефонувати і прокунсультуватися!я до нього зверталася з дитиною-супер лікар!!!!
     
  15. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Невропатолог

    А в кого були? Бо моя сестра колись з малим постійно лікувалися в Гончара Миколи, старший такий. Приймає в дит. поліклініці на Сихові. Були задоволені. Ну й Свинаренко, то класика:)
     
  16. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дякую всім за докладні відповіді.
    Та ми власне і були в Гончара, а після нього ще в одної лікарки, а вона той діагноз не підтвердила, тому зараз будемо їхати до третього доктора. Наші хождєнія продовжуються...
     
  17. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Привіт. Підскажіть, хто робив обстеження, яке називається доплерографія судин дуги аорти. Мені дали направлення в Біокурс, там дуже дорого, де ще роблять таке?
     
  18. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Колись робили у залізничній лікарні.
     
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

     
  20. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Це мені, спасибі за інформацію