Невропатолог

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 7 Листопад 2009.

  1. filolog

    filolog Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Приєднуюсь до запитання Сабріни. Якщо можна, скиньте контакти Жеребецького в приват. Чи можна до нього записатися за телефоном? Дякую!
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Невропатолог

    Хто знає скиньте номер телефону невроматолога Мироновича який приймає в Чорнобильській лікарні!:girl_in_dreams:
     
  3. Natalia H

    Natalia H Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    А туди можна просто без направлення, за гроші? Що про нього доброго знаєте?
     
  4. Відповідь: Невропатолог

    Ще актуально? Пишіть в пп
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Невропатолог

    Не знаю чи сюди пишу, чи не сюди (чи краще в Ми і наші мами(тоді прошу модераторів перенести) ), але... Маю проблему. З мамою. Вже близько двох років в неї час від часу набрякає коліно, досить сильно, часом їй важко ходити. Коліно колись давно травмоване (3 вивихи, коли ще в школі займалась гімнастикою чи чимось таким). Мама жінка молода, але вперта до неможливості і до лікаря йти не хоче (бо за її словами там нікого мудрого нема, а на дурнів вона гроші тратити не буде). Час від часу вона чимось лікується (а для мене то гірше ніж би вона взагалі ніц не робила, бо я то називаю примірянням чужих діагнозів на себе). Якийсь невропатолог дав їй телефонну (!) консультацію і щось там сусідка їй колола. Я того не розумію взагалі. Якби я могла то вже б давно за руку завела її до лікаря, ну але ж то не маленька дитина (напевно, гірше, бо малу дитину добровільно- примусово можна завести). От щойно знову з нею на ту тему висварилась, а вона нічого слухати не хоче. Підкажіть, чим би то її таким пристрашити щоб вона пішла до лікаря добровільно (розумію що смішно страшити дорослу жінку, але інших варіантів вплинути в мене нема :confused:), а заодно я б їй сказала до кого піти проконсультуватись (щоб вже не було шляхів відступу): може хтось мав схожу проблему і може щось мені підказати, буду дуже вдячна.
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Невропатолог

    Не знаю чим страшити маму. але можу порадити показати її ще ревматологу. Знайома з жінкою, якій долікували два коліна до операції. а виявилась ревматологічна задавнена хвороба.
     
  7. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Невропатолог

    десь 3 тижні ходила на Топольну до невропатолога Юрчак Р.М., перед тим там же робила ренгент поперика. Лікар вправив мені хребет і шию, так тріщіло, що думала що розсиплюсь. А на рахунок поперика, то там гірше, щось там є, потрібно МТР, а воно для мене наразі задорого.
     
  8. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Пожаліюся і я.
    В мене болить якийсь м"яз в правій сідниці. Колись застудила, поки зимою чекала на маршрутку. Довго себе біль не показував, але потім зявився раптово і от вже протягом року час від часу мене мучить страшний біль.
    Не можу спати на спині, бо одразу починає тягнути від нирок і аж до колін, так що дихати не можу. Коли перу, прибираю. чи шось у зігнутому стані роблю - потім неможливо розігнутися. Колись читала в інтернеті, що то може бути запалення чи ущемлення нерву, рос.мовою то звучить як седалищный.
    хтось з таким зіштовхувався? де лікували?
     
  9. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Вже три роки маю з тим проблему. Лікувала в кількох лікарів, робила масажі, уколи, мазі. На короткий термін перерва, а далі - знову те саме. Он два місяці як скрутив той сідельний м"яз, то взагалі з ліжка кілька годин не те що піднятись, а перевернутись не могла. А колоти можна лише ношпу (ми на ГВ). Правда, порадили Свинаренка з Залізничної лікарні, то ще трохи погодую малечу та й піду до нього
     
  10. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Маю з мамою таку саму проблему, тільки вже більш розвинуту. Обійшли багато лікарів, доки вдалося поставити діагноз. Беріть свою маму за руку та ведіть по лікарях, тому що само по собі краще не стане, а запущена хвороба лікується набагато складніше. У моєї мами також була задавнена травма, потім підпухання, то краще то гірше і дотягнула до того, що біль був сильний та постійний, а на вулицю вже не могла вийти. І все одно не хотіла до лікаря. Я привезла їй хірурга-ортопеда з Левандівської поліклініки. Якщо треба, потім пригадаю прізвище. Дуже уважна та хороша людина. Він направив на УЗД, аналізи, до невропатолога, на рентген. Зробив свої припущення та направив в Винники в госпіталь. Направляв неофіційно, офіційне направлення я виписала в терапевта дільничого. Діагноз цього лікаря підтвердився - туберкульоз кістки та остеоартроз. Зробили вже дві операції, колінного суглоба тепер нема, апаратом Ілізарова (може помиляюсь парою літер)))) зрощують зараз кістки. Вже 10 місяців в лікарні, не виходячи майже з палати. І всі лікарі, що зараз лікують мою маму, кажуть, що якби хвороба була виявлена раніше, суглоб можна було би врятувати, а тепер - нога коротша на 6 см, інвалідність і тяжке лікування.
    Дуже перепрошую у модераторів за ОФФ, але в приват не змогла написати - щось іноді не грузиться, а дуже хотіла допомогди порадою.
     
  11. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Притулятко, в мене така сама штука - повернутися просто нереально.
    Я десь чула, що така хвороба майже не лікується...нажаль.
    Ще казали що треба робити рентгени або МРТ...
    масаж мені і звичайний помагає, спорт також. Проте з цим не ризикую, бо знаю що може стати гірше.
    Догудовуйте, і разом підемо :girl_bye:
     
  12. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

     
  13. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    Маю проблему - місяці з два тому почала боліти щока і щелепи (після перетягу в маршрутці). Методом виключення встановили діагноз запалення лицевого чи то трійчастого нерва (стоматолог і лор зі своєї "парафії" нічого не почачили). Невропатолог призначив лікування - кололи і внутрімязево і внутрівенно, і фізпроцедури, одним словом, все по схемі. Результат на кілька днів і далі те саме. Сьогодні була в іншого лікаря - знову "схема" на сторінку.. Чи хтось стикався з такою проблемою, можливо є інші способи лікування. Дуже прошу написати, маю страшні болі, не сплю ночами
     
  14. lucysd

    lucysd New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата, може хто стикався з таким і знає:

    Чи можна вилікувати нервовий тик (моргання) у дорослої людини?
    І якщо так - хто тією проблемою займається? Невропатолог чи інші лікарі?

    Питаю для знайомого. Лікарі в Мінську (він звідти) робили МРТ, сказали, що не бачать проблему. А у районній львівській лікарні просто з порога виписали рецепт на сильне психотропне.
    От, шукаємо зараз якогось професора, щоб порадитися.
     
  15. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Невропатолог

    Дівчата. ви вже ходили? Що скажете? може і мені контакти його напишите?
     
  16. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    хапав мене раз перетяг в районі шия-щелепа. Старенька невропатолог сказала що лікуватися будемо довго і нудно, натиралась на ніч меновазином, і ще приймала якісь протизапальні таблетки, вже назви не пам"ятаю, бо це років 8 тому було., через місяць пройшло. Але, певно, у вас серйозніше, раз вам уколи виписували, але на ніч можете собі понатирати меновазином, воно не зашкодить точно, а біль зніме, зможете заснути, бо там є новокаїн в складі.
     
  17. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    і я лікаря толкового шукаю....
    з хребтом проблеми - грудно-шийний відділ, остеохондроз, + тепер ще й поперек вимахується, особливо коли довго стою або зігнута - то так защемлює в попереку, що нога підкошується. Ну і думаю регулярні болі в сідничних суглобах звідти... до хронічного спинного болю вже звикла, але жити з тим не хочеться, плюс як поперек дався чути - треба щось робити....

    а тут згадки про деяких невропатологів є, але щось відгуків мало, невже у Львові так з цим туго?
     
  18. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    а це Ви у лікаря визначили? бо в мене симтоми однаковісінькі...будете йти - беріть мене за компанію, бо в 21 рік вже не розігнуся, страшно((((
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    звісно))
    не перший рік пробувала лікуватись... маю і рентген хребта, і діагноз... але щось мені жоден з лікарів не подобався, якось халявно вони бралися за моє лікування..
    рентген і обстеження робила на топольній, ще трішки лікувалась у військовому (там всякі процедури мені робили), але щось воно не то...

     
  20. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Невропатолог

    я впевнена, що менеі скажуть що це через малорухливий спосіб життя. А як в редакції можна рухатися? коли постійно за компьютером.

    я боюся робити рентген. Мама мені казала, що то треба до чистої води вичищати шлунок, а я того так нехочу. Тобі щось таке казали? Чи ти просто сходу в лікарню?