Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 9 Листопад 2009.

  1. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Я не думаю, що є жінки які почуваються нормально без чоловіка. Просто є жінки, які добре приховують те, що їм той чоловік потрібен, щоб не здаватися слабкою в очах оточуючих. Бо не думаю що комусь дуже весело від того, що приходить в пусту квартиру, де залишається один-на-один із самотністю. Це ще легше, коли тобі 20-30, коли поруч є друзі. Але згодом ті самі друзі створюють сім"ї, і більшість часу приділяють саме сім"ї. І взагалі, друзі - друзями, але так іноді хочеться обняти, поцілувати кохану людину, яка б відповіла тобі взаємністтю.:girl_in_love:
     
  2. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Був певний період у моєму житті, коли я була самотньою. І нещасною. Хоча погоджуюсь з думкою, яку прочитала в одному журналі:краще самотність, ніж невдале одруження. Відчула це на собі. З першим чоловіком знайомі були 5 років, зустрічались менше року, але в основному такого, щоб дуже серйозно розмовляли до одруження - не було. Більше розважались, ну і багато часу проводили в ліжку. Я тоді не уявляла, який він безвідповідальний ( а звідки? в ліжку, кав'ярнях і на вечірках все було супер). З другим чоловіком зустрічались 2 роки. Без ліжка. Багато розмовляли, розпитували про погляди на сімейне життя і намагались відповідати чесно. Ми щасливі разом вже 6 років, і в ліжку також:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Неприпустима непристойність бути самотньою ........гарно звучить ) ) та до чого тут успішність жінки так багато разів згадувана вище? Ну успішна жінка, супер... знаєм і таких, хто сказав що їм легко найти чоловіка для одруження? Довкола ходять такі ж успішні і не успішні чоловіки... але у них свої вподобання, свої смаки, свої погляди на життя... і не потрібна їм та успішність- їм потрібна жінка! А тепер візьмемо просто жінку......є не красиві, інваліди, хворі, депресивні, є красиві, звичайні, з хуторів і з мегаполісів...... 90% з них нехай бодай один раз вийдуть заміж чи хочаб будуть коханими.......а ті 10 % ? Мені шкода власне отих простих одиноких. з вадами, бо часом їх не просто не кохають а ті жінки квітки ніколи не отримували. І для них одинокість не є неприпустимою..... а скоріше органічною.....в ній вони і ховають свою біль. Не раз ми йдемо містом гордо задерши голову під руку з чоловіком не помічаючи поглядів заздрості власне і тих успішних і тим кому до успішності далеко! Просто життя не для всіх однакове які б гарні слогани ми не придумували ).
     
  4. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Невже неприпустимо непристойно бути самотньою?
    Наведу приклад власного життя:
    я по натурі "волк-одиночка", мені добре, коли тихо, коли нікого нема вдома, коли можна просто собі сама і все!Я не люблю багато часу проводити між людьми і мене вбивали мої подруги коли "ішли на пошуки хоч когось"! Ну бо як то бути самій? - то було стидно!
    От так і повиходили заміж - про людське око: одна по-зальоту, друга "щоб люди не казали, що я горда", третя - "та нічо такий, основне, що добре заробляє".
    А я? Пішла знов вчитися.Троха гуляла, троха втікала від кавалерів, але від свого теперішнього чоловіка не вдалося втікти - повів під вінець;)

    Що я хочу тим сказати?
    А , як з того фільму:"Но я буду мелькать все время у тебя перед глазами!"
    -"Мелькай..."
    Все таки "гордое одиночество" - то є дуже добре - для затятих феміністок - але звичайній жінці - треба і плече чоловіче і навіть, щоб хтось час від часу просто помив замість неї тарілки;)
     
  5. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Ага :girl_wink: я дуже люблю , коли мій чоловік миє за мене тарілки .
    А якщо без жартів, то ми, жінки , все ж хочемо бути коханими і кохати !!!Але головне, щоб це було щиро, а не "про людське око".
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    я якось з дитинства собі постановила що буду сама!!!Дитинку можна і без чоловіка. потім подорослішала, почались стосунки...з страшним скандалом розійшлися...через трішки знову та сама історія...Потім кавалєр-ловелас, який маючи дівчину до мене залицявся...мене то взлостило і сказала, що та 5-7-річна дівчина була права, не треба мені нікого!!! Спокійно жила, доки мене не провели..випадкова розмова і вже мучаюсь чуть не півроку...
    Бути самою - це не реально боляче. Хочеться ніжності. Хочеться любові, хочеться приходити і щоб тебе чекали, навіть тебе нервували...я не можу розказати, як це заходити в порожню холодну кімнату, де навіть немає до кого сказати і слова...Проводити години в соц мережех, занурюватись з головою у роботу, щоб не відчувати тої порожнечі!!!!як погано бути самій....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька


    Ой, так, ці суспільством нав"язані стереотипи - це щось. Згадалося мамине "Не мала баба клопоту, купила порося". Таке саме із тим суспільством. Жінка може себе нормально почувати, абсолютно комфортно, але суспільство чинитиме на неї у будь-якому випадку тиск, її постійно ставитимуть в незручне становище, їй дорікатимуть і її картатимуть. Дивно, коли проблеми немає, але її хочуть створити. В нашій ментальності міцно вкорінився стереотип, що жінка/чоловік цінні лише своїми соціальними ролями (батька/матері/подружжя/працівника), а не самі по собі. Якщо жінка - не мама, не дружина і не працівник, то вона має таку ж цінність, як і ті, що ними є. А до більшості закоренілих індивідуумів це не доходить.
    Ще колись будучи зовсім юною попросила у Бога одне: якщо мій Шлюб має бути невдалим, то нехай взагалі не дає мені нікого. Сподіваюся, прохання буде вислухане :) В обох випадках буду щаслива:girl_in_love:
     
  8. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Нічого непристойного в самотності не бачу, але якось не зустрічала самотніх щасливих людей. Є один неодружений знайомий, так і він оселився разом із сестрою та племінником, дуже любить вечірній чай за сімейним столом, вони дуже дружні, підтримують одне одного (тобто, така собі своєрідна сім*я).
    Думаю, що самотні люди комплексують і їм здається, що всі довкола дивляться на них із осудом, і вбачають у поглядах, у словах той осуд, якого там нема.
    Я довго чекала свого судженого. І була тоді страшенно самотня… і почувалася нещасною. Але сорому за самотність точно не відчувала. Напевне, варто подякувати долі, що послала мені таких друзів та близьких, які не лізли черевиками в душу.
     
  9. blondy

    blondy New Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    мабуть, я теж трохи комплексувала, коли розійшлася з чоловіком. Всі подруги заміжні, на забавах преважно всі по парах. Поки колежанка не сказала: "та ти без нього набагато "крутіше" виглядаєш, ніж з ним". І, думаю, вона права, краще бути самій, ніж з ким попало.
     
  10. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Я напевно комплексую що я самотня, тобто що в мене немає чоловіка. Деколи гуляю з донечкою і аж завидно що інші парами гуляють з дітьми, а я сама. Деколи також хочеться щоб хтось обняв, поцілував...
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    що завидно то зле...
    зате донечцi Ангелiнцi вже рочок i 3мiс... а хтось не маэ такоi радостi в життi...

    вiн буде) навiть не сумнiвайтесь!
     
  12. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Та я не сумніваюсь що він буде:girl_smile:
     
  13. marmeladka

    marmeladka New Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    не стала перечитувати всю гілку ообговорень, тому, можливо, моя думка переплітається з думками інших формучанок))
    мені зараз 27, я не одружена. Не можу сказати, що в мене приголомшлива кар"єра,я, навпаки, думаю змінити своє поле діяльності)) Але безперечно,що зараз в мене присутнє,то це СВОБОДА:вибирати куди піти і з ким піти, чим зайнятись,чи просто побути на одинці,належати сама собі. Звичайно, що допікають запитання:"А ти вже вийшла заміж?" чи "Коли нарешті підеш заміж?" і співчутливі погляди тих "добрих" колєжанок,які вже діти водять у перший клас.....Одним словом:Самотність-це скоріш стан душі. Заміж,якщо для галочки-не потрібно. Діти-тільки від коханого і СВОГО чоловіка. А чоловік-ВІН є,тільки просто ми ще з ним зустрілись:girl_in_love:
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    коли ви одружуєтесь, то ця свобода нікуди не дівається, не хвилюйтесь :)
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Мене такі питання допікали до 24-ох, поки я заміж не вийшла. Потім допікали вже інші питання- чому в нас нема дітей, бо вже пора. Тепер починаються правда поодиночно, але починають допікати ще таким: "а коли друге народите?..". Так от я до чого веду, що люди бувають різні і від питань дурних, тупих, передбачуваних і не дуже нікуди не дітись, а кожна людина поступає так як їй добре і як вона вважає правильнішим для себе самої.
    Гарний у вас настрой. Мені подобається.:girl_yes:
     
  16. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    А я вже мабуть звикла і змирилася із тим станом самотності, коли поруч немає коханої людини. Не знаю, як складеться далі моя доля, але самотності я вже не боюсь. Так, час від часу нападає сум і розпач, але я навчилася боротись з тим. Я сильна, я зможу...
     
  17. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Ви не ображайтеся, але дивне формулювання. Ви відразу заклали поразку? Замість просити Бога з юних літ доброго чоловіка (і не смійтеся, то є дуже важлива молитва), то ви відразу настроїлися, як буде зле, то най не буде ніяк. Одні люди не думають про такі речі взагалі, роблять бездумні вчинки, а як наслідок мають невдалі стосунки, а інші перестраховуються, бояться невдалого досвіду і вирішують не мати ніякого.
    Тому, краще просити в Бога про те, щоб допоміг розпізнати властиву людину, достойну вашого кохання, турботи і ніжності, бо такий чоловік десь поруч і можливо ви його знаєте, просто ще не впізнали :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Та чому ж я маю ображатися? Я взагалі не з тих людей і тут немає у Ваших словах нічогісінько, що могло б хоч якось зачепити :)
    Я не заклала поразки, я просто постійно бачу поруч жахливі картини втрати себе в тому шлюбі, який знищує людину з потрохами. В мене особисто немає негативного досвіду, чоловіки, з якими я спілкувалася, були і залишаються достойними людьми (гм, в протилежному випадку чого б я з ними мала справу? ;) ) і розходилися ми теж доволі достойно. Але в мене враження, що мене навколо оточують одні нещасні, до прикладу, сусідка за стіною збожеволіла від туги (!) за чоловіком, який її зраджував, про це їй відкрито говорив, будучи в нетверезому стані; заразив якимось венеричним захворюванням, хапав її за волосся і товк головою об меблі і стіни. І це все повторювалося періодично... Бррррррр! А тепер вона шизофренічка - вчасно не полікувалася від депресії. Питання: за чим там тужити?
    І навпроти сусідка таке саме: жили вони так-сяк, чоловік пішов, вона в депресію впала, а тепер в теплу погоду її можна побачити в шапці, вона якась відсторонена, доньку свою малу шарпає постійно - неврастенічкою виховує - коротше кажучи, теж не в ладах із головою.
    Я з тих людей, які вчаться на чужих помилках, надаю перевагу своїх не робити. Історії, які відбуваються поруч, ставлять в моєму мозку величезний відбиток. Я стараюся граблями по чолі не отримувати, синяки не прикрашають :)
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Та певно, що зможеш. Так є, що ми якщо себе правильно настроїмо то наперед знаємо, що якби там не було ми всеодно труднощі поборемо. Бути самою без чоловіка, не означає бути самотньою. Так друзі не заміняють коханого, але часами вони допомагають саме в той час коли важко.

    Дуже хочеться щоб була саме та людина яка тебе розуміє і не пробує змінити. Тому я тобі кажу, що якщо має бути той, хто буде тебе підробляти під щось... краще бути самій. Плюс, зараз мода на певний тип женихів і на певний тип дівчат. Як фізіологічний так і психологічний. Сексуальна революція наробила проблем. Але що має бути твоїм, то буде.

    Я в молодості дуже боялась залишитись без чоловіка. Шукала панічно виходу з тої ситуації. Тепер, я самотності або бути самій без чоловіка більше не боюсь. Я сама себе утримаю, дітей також поставлю на ноги. Так, для дітей важливо щоб сім’я була повноцінна. Саме повноцінна, а не з перебитим крилом.
     
  20. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    А я самотності не можу терпіти... мене це вбиває... не можу придумати що робити.. робота, друзі, забави, все це не то..

    Успіх? що таке успіх? це просто відсутність невдачі, невезіння. А якщо людині бракує другої половинки, і вона реально це розуміє і відчуває, то який це успіх? Навіть при тому , що вона супер-пупер бізнес леді.