Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 9 Листопад 2009.

  1. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    В оригінальному дописі після цих слів стоїть смайлик. Але наприклад в минулому вважалось непристойністю, коли жінка відвідувала певні місця без супроводу. Та й зараз про це чую.

    Але авторка, думаю, мала на увазі інше.

    Суспільний престиж жінки дуже залежить від того, є в неї партнер чи ні. Чоловік - ніби медаль за заслуги.

    Деякі жінки переживають комплекс меншовартості (не чула, аби чоловіки його через відсутність партнерки переживали).

    Можна між відсутністю партнера і неуспішністю поставити знак "дорівнює"? Дорівнює відсутність патнера самотності?
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Краще вже ні з ким, ніж аби з ким. Ось моя думка :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Колись вважала,що називати незаміжніх жінок після певного віку "старими дівами", властиво бабцям на селах. Але тепер бачу, що це не так.
    Я стаю старшою, мої подруги та знайомі також. І декілька разів, коли моя незаміжня подруга казала,що незаміжня, ловила погляд її співрозмовника, який ніби говорив: "бідна, нещасна" або "та ти що? Як так можна?".
    Сумно, що саме жінки звертають уваги на те, хто має кавалера, а хто ні. Це приблизно те саме, що дівчина, яка втратила незайманість до шлюбу, викликає осуд, а юнак в такій ситуації - молодець
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. SPRING

    SPRING New Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Багато самотніх жінок є дуже успішними. Я думаю,що це завдяки відсутності партнера,а не навпаки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Я суджу по собі, на всіх забавах, на весіллях, чи просто на відпочинку шукала собі партнера, співрозмовника.Не могла я бути одна!Можливо дійсно почувалась якоюсь "неповноцінною".
     
  6. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Самотня жінка = нещасна жінка, це стереопит суспільства, або ж наша ментальність! Дуже багато самотніх жінок мають чудову кар"єру, а в одружених жінок чоловік є як груз, який не дає їй рухатись вперед, це звичайно не у всіх так! Є самотні і дійсно нещасні, а є одружені і всебічно розвинуті, успішні в біснесі дами! Багато хто думає, що для жінки вийти заміж і народити дитину - це план максимум на життя! Нащастя, тих хто так думає стає менше і менше!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Ні, ні і ще раз ні! Можливо деяка залежність є, але щоб так категорично ставити = то ні.
     
  8. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Мені так приємно... :shy:
     
  9. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    самотність --- то стан з внутрішньої сторони душі. Можна обкластися мужиками зо всіх сторін і бути самотньою, а можна не мати жодного і бути самодастатньою.
    то всьо від людини до якої той термін "самотність" застосовується залежить, і ще раз повторюся шо наявність тіла вночі поряд чи на забаві не гарантує відсутності даного терміну у житті.
    Тому ліпше самій аніж з будь-ким. Хоча багато кубіт наразі знаходятьше на рівні "лиш би не бути самій" опісля чого йдуть фрази на кшталт "Шо люди скажут?" і терплять біля себе аби кого для галочки жи є.
    Тоді то і на сцену виходять такі поняття як самовага і любов до себе і усіма оспівана самодостатність. Вот і думаймо над тим з чим ту самотність їсти, як нею давитися чи може як зробити з неї шось позитивне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    У мене є подруга, яка абсолютно не комплексує з цього приводу. Кіно, театри, вечірки, дискотеки і бари вона часто відвідує сама...Маю визнати, що досить часто такі відвідини завершується не лише збагаченням загального кругозору, а й цікавими та неординарними знайомствами....
     
  11. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Багато самотніх жінок є успішними,тому що якраз і немають партнера,чоловіка. Їм не треба бігти додому прати шкарпетки,готувати вечерю. Вони направляють свою енергію в роботу. Немає псування нервів, і це потім не виливається в їхню працю.
    Частіше в нас буває,що успішна жінка має такого бідолагу чоловіка.(Хоча успішність-поняття різне для кожного) і якраз "в люди" його не виведе. Такі жінки сильні особистості.
    Ніколи не зустрічала жінок,які успішні і вони щасливі в житті. Сім'я,чоловік як зашморг тягне)).

    Скоріше ні. Престиж....от чи стане престижним твій чоловік,коли ти вже успішна і буде тебе розуміти).
     
  12. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Категорично не погоджуюсь.

    Все залежить від того, який чоловік коло жінки, наскільки дозволяє реалізовуватись, наскільки великою є міра розуміння. А того чоловіка жінка обирає сама, ні? То чого жалітись?

    P.S. Сам вислів в контексті - просто страшний. :sad:
     
  13. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Так, звичайно, але чи щасливі вони від того?
    Можливо, це просто сублімація, корисна, позитивна, але все-таки, заміна...
    Одного разу нам на тренінгу казали (я сама підбираю персонал), що для виконання відповідального завдання варто брати розлучену жінку, бажано з дітьми, можна і без освіти. Як Ви думаєте, чому?
    Що стосується успішності в особистому житті - поняття дуже відносне. Все впирається в поняття щастя, що по своїй природі є суб`єктивним. Якщо жінка сама, але щаслива, то ніякий суспільний осуд не зможе вибити її з рівноваги, а якщо не щаслива, то - питання набагато складніше!
    Скажу про себе: у мене був до одруження стан цілковитого спокою, гармонії з собою, мені було цікаво самій із собою. Мене не розуміють, ну і що? я ж не зобов`язана усіх розуміти!; Немає з ким піти в кіно? Я сама маю досить грошей, щоб купити квиток)))
    Саме цікаве, що у той період в мене було найбільше залицяльників і я обирала, з ким мені цікаво, а не аби був!
    Додам, що найбільш жалюгідне видовище в очах чоловіків - самотня голодна жінка, що полює на мужчин і мріє про заміжжя. Все це видно у її очах.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Який би не був чоловік,він радіє до якоїсь межі успішністю жінки. А потім...його буде душити((. Тому, що жінка приходячи додому буде вихвалятись,свої емоції розказувати..Довго терпіти таке не буде.
     
  15. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Чистісінька правда! Якщо жінка не комплексує, то й інші не примушуватимуть її комплексувати. Треба бути вільною від страху бути самотньою. Пощастить у житті - знайдеш кохання, а ні - то так тому й бути. Не у всіх же ж однакова доля.
     
  16. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Красотко, те, що Ви описуєте, на жаль, таки має місце в житті багатьох. Але мені от що цікаво: Ви просто це констатуєте як факт, чи це є на сьогоднішній день вже Вашим баченням чи переконанням?
     
  17. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Успішність моя- це те що я зараз є мамочка 2 діток. Бачення чи переконання...напевне і те, і те. Сильна жінка вибирає слабкого партнера.
     
  18. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Якби страшно це не звучало, але то правда. Шкода...:girl_sad:
     
  19. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Серед моїх знайомих дівчат-подруг більшість (!) незаміжні і навіть без натяку на серйозні відносини. Діапазон 26-39 років. Усі самостійні, доглянуті, цікаві, як на мене. Як би це прикро не звучало, але якась їх частина залишиться в такому статусі, "перебиваючись" короткотерміновими курортними романчиками чи нідочогонеприводячими зв'язками з одруженими мужчинами.
    Не маю права засуджувати нікого, бо, зустрівши свого чоловіка у повних 29-ть, встигла наслухатися про себе всякого-різного. При чому будучи неодруженою почувалася досить комфортно і в мене на лобі не було написано, що хочу заміж.
    Бути самотньою - допустимо, пристойно, реально, але таки важко. Важче, аніж бавити дітей, не спати, варити, прати, прибирати, сваритися з чоловіком і його родиною, не мати часу для себе, мати купу нових обов'язків і відповідальності... Мені, принаймі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Неприпустима непристойність бути самотньою © Левицька

    Може не те, щоб важко, а просто якось так природою закладено, що людина шукає другу половинку, тому так і виходить. Але коли дивлюся не своїх знайомих, то у 99,9 % випадків мені їхні відносини не подобаються. Тому й розумію жінок, які не хочуть страждати, а тому не впускають в своє життя постійних партнерів.