Нема змоги разом подорожувати..

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем UnLikE, 26 Червень 2013.

  1. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Я по своїй натурі людина, якій завжди треба нові враження і пригоди, інакше я просто потухаю і ходжу в дипресії.. В мене робота вдома, відповідно бачу я людей, крім свого коханого, досить рідко, я сама себе закрила вдома і не можу наважитись вийти..
    Проблема наступна: хлопцю на роботі навпаки вражень вистарчає по горло, він приходить додому, щоб розслабитисьі відпочити, а там я, кажу знов, що хочу поїхати кудись. :)
    І найстрашніше у цьому всьому, що мабуть цього року йому так і не дадуть відпустку, а його вихідні рідко співпадають з моїми..
    Він каже, щоб я їхала з друзями в гори або ще кудись без нього, але я думаю, що це буде ще гірше, бо я буду весь час сумувати за ним і думати, як би добре тут було разом з ним.
    Одним словом, в мене вийшло так-зване замкнуте коло...
    Я незнаю що робити, порадьте щось...
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Нема змоги разом подорожувати..

    Я часто подорожую без чоловіка - в нього відпустка раз в рік, а я наразі маю більше часу кудись поїхати. На море з подругою, в Європу з мамою, в Карпати з компанією чи в Київ до знайомих. Для наших стосунків це не проблема. Цього літа дуже хочу поїхати на море з коханим, а на кінець літа ще махнути з мамою. В нас з цим все ок. Якщо Ваш коханий нормально сприймає Ваші бажання і не ображається, то подорожуйте самі. Повірте, якщо Ви закриватимите себе в 4-х стінах, то з часом це може відбитися на ваших стосунках...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Нема змоги разом подорожувати..

    Саме так він і сказав, що з часом ми можемо і розстатись через це і щоб я їздила кудись без нього.
    Але як же спільні спогади? Їх просто не буде, якщо я всюди буду без нього їздити..
     
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Нема змоги разом подорожувати..

    Не всюди. Просто якщо в нього справді немає змоги, то їдьте самі.. Але в обов’язковому порядку організовуйте спільні відпочинки:girl_wink:
     
  5. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Відповідь: Нема змоги разом подорожувати..

    В нас з чоловіком до недавна відпустки не співпадали... і ми ніколи наперід не знаємо, як будуть розміщені наші відпустки на другий рік.... тому , як говорила раніше, до недавна мій відпочинок був з малечею і з мамою на морях! Нічого, хтось же мусить відпочити:girl_wink:
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Нема змоги разом подорожувати..

    хороший у тебе чоловік! Мене навіть хлопець саму не хотів нікуди відпускати. поїхала з групою на море, то це на місяць сварок було. Та і відпочинку як такого не було, він з роботи як тільки прийде, то відразу дзвонить і мусиш годинами по тел говорити. Всі пішли веселитись, а я з коханим...І так всі 10 днів.
     
  7. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Нема змоги разом подорожувати..

    Я пам'ятаю, як мене зимою по роботі викликали в Київ, я туди їздила сама, жила сама, майже ні з ким не спілкувалась, бо тоді сніги падали, і в мене була страшна дипресія в ті діні, я боюсь, що при любій поїздці без нього буде те саме..
     
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Нема змоги разом подорожувати..

    А скільки ви разом вже? Бо в мене таке було в перший рік. Для себе я зрозуміла, що хочу бути самодостатньою жінкою і при тому щасливою в сімейному житті. Намагаюсь поєднувати. Буває важко, але зараз бачу прогрес в відношенні до себе. Не можна цілком розчинитися в партнері, бо є великий ризик стати нецікавою йому і собі. Ви - людина мистецтва. Вам потрібні враження. Не бійтесь їх отримувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Нема змоги разом подорожувати..

    пів року :)

    це мабуть правда,треба себе взяти в руки і робити те, що я і робила раніше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Нема змоги разом подорожувати..

    Не кидайте тапками, але мене якось завжди зачіпали такі слова : чому вважається, якщо жінка хоче відпочивати з чоловіком, то це перший крок до того, аби розчинитись в партнері і стати йому нецікавою? Спільний відпочинок для пар - це здебільшого можливість побути наодинці, відчути смак відсутності звичного ритму життя і щоденного побуту. Я того прагну. І не вважаю реалізацію такої потреби перешкодою до власної самодостатності :girl_curtsey:. Без образ :girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Нема змоги разом подорожувати..

    Стоп. Де я таке писала?
    Цитую себе...


    ---------- Додано в 11:59 ---------- Попередній допис був написаний в 11:56 ----------

    Йдеться про те, що якщо людина чогось хоче і то не співпадає з побажаннями партнера, то не обов’язково собі в тому відмовляти. А спільний вілпочинок, якщо є така можливість, це чудово:girl_tender:
     
  12. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Нема змоги разом подорожувати..

    я також. і він зовсім не проти, бо довіряє мені. чоловік любить пасивний відпочинок (типу повалятись на пляжі), а я активний. найбільше люблю по Європі, а якшо і море, то я обов"язково буду мати там ше купу виїздних екскурсій.

    п.с..
     
  13. antoninakoshenja

    antoninakoshenja New Member

    Відповідь: Нема змоги разом подорожувати..

    Я іноді подорожую без чоловіка. Я шалено його кохаю, але мені важливо відчути тишу в собі. Я сама завжди любила подорожувати - сидіти на березі моря кілька годин, слухати його і мовчати. Надовго не можу без коханого залишатись, але спокійно злітала в Барселону на тиждень. Він не ображається, бо знає, що то моя така внутрішня потреба. Для наших стосунків - це не проблема, а навпаки можливість скучити один за одним, ділитись новими враженнями і емоціями.

    Кохання для мене то повага до внутрішніх потреб партнера і підтримка його.
    Якщо будете обмежувати себе занадто, то це все буде всередині накипати. А якщо бути щирим і компромісним-то всі будуть щасливі.
     
  14. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Напрягла мене ситуація зі спільним відпочинком, вірніше з його відсутністю. Цього року з ініціативи чоловіка поїдем на море в два заходи: спочатку він з малим, потім я з малою і скоріше з мамою ( в ідеалі з подружкою або сестрою). Діти дрібні, графіки в них не співпадають і це все в одному номері.. Але я не прихильниця окремих відпочинків, тим більше, що чоловік багато працюэ і мені його бракуэ.
    Ображена трохи, хоч і розумію, що так більше відпочинем і не буде тої шаленої постійної гонки.
    Але не попускаэ вже два тижні:girl_nea:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Всі люди різні звісно. Для когось відпочивати окремо - норма. Я люблю коли ми всі разом. Люблю пригоди, потім згадувати за бокалом вина і сміятись. Для мене важливо розділити той момент нових вражень від поїздки з коханим. Я б не погодилась на окремі відпустки. Особливо, якщо ця відпустка єдина за рік, а не якась маленька подорож на 1-2 дні. Але в мене і чоловік такий, що любить коли ми в подорожах разом.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Якщо не можете переконати чоловіка у необхідності спільної відпустки, то у вас лише два варіанти: 1) не їхати 2) їхати. Якщо вже вибрали їхати, то нема сенсу розсусолювати то все в голові і ображатись. Так ви тільки відпустку собі зіпсуєте. Зробіть все, що якнайкраще відпочити. Виберіть гарний купальник і вперед! Багатьом людям цього року відпустка не світить взагалі ніяка. Тому у вас ще навіть нічого такий варіант


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Якщо справа в дітях з різними режимами, то може варто просто взяти два номера і їхати разом? Всеодно якийсь час таки будете разом всією сім'єю!
    Не уявляю відпочинку без чоловіка, ну хіба би йому не вдалось взяти відпустки, чи ще якісь там важливі причини... А так, то ми завжди разом. Навіть у відрядженнях часом;)))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Fast

    Fast Well-Known Member

    Звиняйте, але розпирає питання - а як ви живете? Тоже окремо? А двокімнатні номери, що вже відмінили? А апартаменти? Та й на відпочинку всі режими міняються, переважно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    @Fast живемо нормально у трьохкімнатній квартирі:girl_blum:, тому малявки на сон мають як розійтись. Думаю, чоловік просто хоче відпочити від свого нонстопу. Я бачу, що він дуже втомлений, а молодша зараз даэ жару і по ночах, він помагаэ, але знаю, що на відпочинку хоче відпочити і від цього теж..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Якось звикла так як пише @Mazerati, потребую того "share the moment". Тепер злюсь на себе, що така розуміюча, погодилась на такий варіант.
    Путівки куплені, тому залишаэться дійсно лише купити купальник:connie_pull-pigtail.
    Якось відразу було ніби нормально, але чим ближче до поїздки, тим більше я не рада.