Не раджу Вам лікаря з ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Серпень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Пропоную тут викладати (і незафлуджувати!!!) відомості про лікарів ПБ, до яких Ви не радите звертатися.
    1. ПБ
    2.Лікар.
    3. Чим згрішив у Вашому випадку.

    На форумі працює цитування. Прошу не забивати гілку обговоренням. Тут тільки інфа.
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Toto

    Toto New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Мечнікова
    2. Шекета (молодша).
    3. Не народжувала в неї, лише домовлялася. Після того, як вона мене оглянула, я вирішила народжувати не в неї.
    В цієї лікарки народжувала знайома у велике свято. Зателефонувала до неї, бо вже мала родити, а лікарка сказала пити Но-шпу і терпіти, бо вона ще точно не родитиме до наступного дня.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2011
  3. lydmilarubak

    lydmilarubak New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    батальна євтушенко

    ---------- Додано в 23:52 ---------- Попередній допис був написаний в 23:50 ----------

    тривалість пологів тривла 22 години і ще плюс стимуляція 3 капанки і таблетки.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  4. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    Батальна
    Потапов
    особисто не родила, в палаті говорили про нього. В основному усіх кесерить та ще й калічить жінок
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1.Куль Наталя Степанівна.
    2.Раппопорта
    3а. У вересні в неї народжувала моя хороша знайома.
    3б. В листопаді зі мною в палаті лежала дівчина, яка в неї народжувала.

     
  6. preatygirl

    preatygirl New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Мєчнікова
    2. Дружиненко Н.В.
    3. Халатне відношення при родах, якби випадково не зайшов інший лікар, то взагалі не знаю чи мала б зараз здорову дитинку.Не раджу нікому!!!!!!!!!!
     
  7. zuzutka

    zuzutka New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Русових (Щорса).
    2. Люся Михайлівна (Романців чи Романів... якось так).
    3. Кровотеча на 11 тижні вагітності. Субота, ранок. Т.Ю. Мартина нема! Вона була дежурний лікар. На кріслі констатувала факт невідповідності по терміну. УЗД не показало серцебиття, хоча його робили поспішливо. Вирок – чистка, завмерла вагітність 9 тижнів. Після чистки залишився згусток, коли скаржилась - казала нічого страшного з місячними вийде. На місці згустку (там було прикріпмення плоду) через два місяці утворилась фібромка субсероїдна. Зарас вагітна і в тому місці (задня стінка) є тонус. Лежала на підтримці на Щорса в Мартина (дуже хороший лікар), то дівчатка також жалілись на неї і розказували куди страшніші історії. До того ж ананалізи біопсії показали що плід відповідав терміну і ніяких відхилень не було, ТОРЧ також в нормі! тому не факт що діагноз з самого початку був правильним. Зарас все добре, 20 тижнів.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1.Джамбула
    2.неонатолог Бриль Ігор Іванович
    3."вів" дітей моїх сусідок по палаті. Агітував за догодовування, мовляв, добре, якщо молоко є, але... Забороняв роздягати дітей, поки він не дозволить :)
    Дуже хоче 500 грн за свою "роботу" :)
     
  9. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    Мечнікова
    Нікітюк О.
    відключив телефон за кілька днів до пологів так і не включивши і не повідомивши мене, завчасу.
     
  10. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    Мечнікова
    Беген Оксана Степаніва
    стимуляція, відкриття матки руками, спроба видавлювання малечі.....
     
    Останнє редагування модератором: 12 Лютий 2012
    • Тупо! Тупо! x 1
  11. Aprelia

    Aprelia New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Мечнікова, 2005
    2. Винник Ольга Володимирівна
    3. перед пологами відношення лікаря було на хорошому рівні.
    але коли відійшли води і перейми поступово наростали - поклала мене на спину, не дозволяла вставати і повертатися на бік. сварилась невдоволено, що шийка не відкривається. під час пологів вела себе роздратовано. поставила мені крапельницю - сказала, що з глюкозою, але тепер вже розумію, що стимулююче (сварилась, чого це всі у неї наприкінці зміни вирішили народжувати.. в результаті - стрімкі пологи, шийка "відкрилась" в останню годину...після таблетки під язик я перестала відчувати своє тіло. і на кріслі я вже сама просила мене надрізати, бо голова була як п"яна, а тіло - ватне.
     
  12. chacha

    chacha New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    Зі слів подруги:
    1.Джамбула (2012)
    2. Рудик.
    3. Вимагала великий гонарар. Не заходила після пологів. Казала: "Нащо заходити, у неї ж все добре"). Зробила розріз. потім через тиждень його перешивала (теж за окрему плату).
     
  13. elpis

    elpis New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    Мед.Інститут
    Школьнік Олена
    Кесарів розтин був зроблений через 12 годин після того як відійшли води. Всі розуміють чим це могло закінчитись для дитини.Операція була зроблена халтурно . Я лежала два тижні з високою температурою і кровотечею і не разу не бачила у своїй палаті вказану особу.
     
  14. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Медінститут
    2. Бєсєдін
    3. Не давав дозвіл на КР, а в дитини пуповина була 3 рази обмотана навколо шиї. Якби не наполягла наш лікуючий лікар Школьник Олена Семенівна, все б закінчилось дуже погано...
     
  15. Strelka

    Strelka Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1.Джамбула
    2.Петришак Володимир Михайлович
    3.Спочатку положив в холодний коридор,при тому,що я була хвора. I на просьби положити в палату(в дитини було вада сердця)вiдповiв -з твоiм дiагнозом треба сидiти тихо,бо дитина не виживе,а для нього i лiкарнi це буде галочка...
     
  16. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    Ее фамилия Романків.
    3. У меня начал очень сильно болеть низ живота при ходьбе и когда ночью переворачиваюсь с боку набок, встаю. Моя гинеколог была на курсах и дежурный врач написал мне направление на Русовых, на сохранение. Я пришла, меня девочка в регистратуре спрашивает вы к какому врачу? Я говорю не знаю. Та достала из сумочки перевязанную пачку визиток Люси Михайловны и дала мне, мол, иди сначала договорись, а потом приходи оформляться. Я иду на третий этаж (а ходить по лестнице капец больно), нахожу ее в ординаторской. Та меня осмотрела (при том так все "поцарапала" теми зеркалами что я еще 4 дня чувствовала), взяла мазок с шейки на цитологию (и моя потом спрашивала как она с угрозой не побоялась в шейке ковыряться) сказала что просто капец! Укороченная шейка и огромная угроза.
    Пришла в палату со списком лекарств, я говорю а ничего что я еще Дуфастон пью, та на меня накричала почему я ей раньше не сказала (она и не спрашивала), позачеркивала половину сказала будем постепенно отменять. На следующий день подхожу к ней - она говорит все, хватит, кидай дуфастон, пьем гинепрал (это называется постепенно :girl_haha: ). Через пять дней спрашиваю можно ли домой на выходные сказала можно, но только в субботу. Потому что в пятницу собирались ставить капельницу и поэтому нельзя. Звоню вечером пятницы (капельницу не поставили):
    - Можно пойти? Капельницы же не было.
    - Нет у тебя страшная угроза!
    - А завтра?
    - Можно. Но утром будем тебя капать я зайду в 9.
    - Завтра будет капельница?
    - Не знаю...
    Так и не зашла и я поехала домой. За всю неделю не могла от нее добиться вразумительного ответа, что со мной, что и когда пить, приходилось бегать за ней, потому что скажет что-то и убегает. Потом она ушла в отпуск и передала меня другому врачу. И как оказалось эта врач вообще не вкурсе про страшную угрозу (смотрела меня еще раз и сказала что шейка чуть короче обычного, но плотно закрыта и есть 3 см, так что это не страшно), отменила мне все уколы и почти все таблетки которые назначила Люся Михайловна... И вообще была в шоке от такого лечения :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. newlife

    newlife New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Мечнікова
    2. Царинник Вікторія Ярославівна
    3. Намагалась переконати в потребі КР, бо їй "на око видно" що так треба. Коли ж я наводила докази протилежного - це не діяло. Всі її "аргументи" зникли коли прийшов нач.мед і професор. Термін пологів назвала не мій, а сусідки (на 5 днів раніше!). Решту тільки те що є насправді (рівноміроно звужений таз 1 ст) і багатовіддя, на що професор сказав - нормальний в неї таз і дитина нормальна! - впускайте в пологи! Після того до "проблем визначених на око" не чіпалася. Щодо інших осіб кого вона вела, як палатний, то теж розказувала такі жахи, що в людей тиски стрибали. Лише на 3 день мого перебування в патології лікар привчилась закінчувати свої висновки позитивно, була в гарному настрої через те, що в той день вона роди приймала!
     
  18. verika

    verika New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1.Джамбула
    2.Куль Наталія Степанівна
    3.Причин на те що в неї родити не варто - пребагато. "Клієнтів" у неї забагато відповідно приділити всім належну увагу не може. Проходячи тисячу разів повз твоєї палати навіть не загляне. А це як мінімум безвідповідально. Постійно пічкає всілякими таблетками, не пояснюючи для чого і чи не шкідливі вони дитині. Дійшла справа до родів- бігала з одного родзалу в інший. Наколола знову ж таки не відомо чим! Видавлювала дитину, в мене безліч зовнішніх і внутрішніх швів. Роди були важкими, через що мала проблеми і дитина , отримавши такий стрес і море медикаментів. Від щирого серця НЕ РАДЖУ!
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. ПБ №1 по вул.Мечнікова
    2. Царинник Вікторія Ярославівна (народжувала сусідка по палаті)
    3. Після пологів мамочка мала такий вигляд, ніби її з фронту привезли. Дитинка йшла ручкою вперід. Швів внітрішніх і зовнішніх просто безмежна кількість. Видавлювали дитинку, бо, ніби, ручкою дитинка не дає собі народитись. Без стимуляції теж не обійшлося. Після пологів почалась кровотеча. Лікарка розгубилась. Не могла дати собі раду. Безліч разів по "свіжих" швах шукала причину. Потім покликала на допомогу завідуючу, яка без проблем зупинила кровотечу. Дитина 2 доби вертала навколоплідні води. Прийшла в палату (оправдовуватись). З її слів:"Просто в тебе дитинка дуууже велика (3500г). Дивися, який козак. Завтра можна ранець одягати і до школи відвести!" А коли побачила, що моя дитинка зовсім не менша, а я почуваюся чудово, вирішила мені дорікнути:"А ваша дитина якась жовта!" В нас саме проявилась фізіологічка жовтушка. З позитивного: наголошувала на ГВ(бо будете на суміші працювати) і виявила бажання іти з мамочкою на повторне УЗД, бо там були певні проблеми, наслідок "кваліфіковано" проведених пологів.
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    перепощу з ЖЖ
    не знаю чи приймете - най буде
     
  21. Kamillko

    Kamillko New Member

    Відповідь: Не раджу Вам лікаря з ПБ

    1. Батальна
    2. Поврозник В.В.
    3. Плановий КР перетворив на природні пологи. Все, що говорив раніше про інвалідність дитини в разі природніх пологів забув через вказівку згори мене не оперувати. Як наслідок - гіпоксія в пологах (про що вже рік мені співають всі лікарі, до яких ми ходимо), і цілий букет діагнозів. Крім того рідкісне хамло.