Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому. Перекваліфікація

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Panadolka, 25 Липень 2009.

  1. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    Що я й зробила :) І зовсім не шкодую :)

    П.С. Таке враження, що Ви друга Я :haha:)))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Oks@nk@

    Oks@nk@ Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю/пропоную роботу!

    І що прибуткова справа???? А десь працюєте (в якомусь салоні)?????
    І як ви починали????

    П.С. Прочитала ваш перший допис в цій темі і зрозуміла,що таки є щось в нас похоже, тому що я якраз знедавно одружилась, і все вагаюсь і ти чи не йти на курси і чи варто викидати на то гроші!!!:8:
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  3. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Oks@nk@, я наразі ще вчуся, на початку листопада вже закінчую. Задоволена дуже-дуже. Хоч важко трошки. Є й проколи, є й кспіхи. Але знаю, щоб стати справжнім майстром треба вчитися і вчитися! Що я й планую далі робити.
    Пропозиції на рахунок роботи були, й не одна, але ще ніяк не можу визначитися куди саме йти.
    Справа прибуткова, але потрібно багато часу й набути своїх клієнтів, але над цим потрібно працювати й працювати. Тому якщо тобі це подобається (бо я цим марила ще зі школи) томиу не вагайся. Вперед :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Oks@nk@

    Oks@nk@ Well-Known Member

    Відповідь: Не можу зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Дякую за пораду!!!!
    Якщо не секрет, то куди ви на курси ходите????? І скільки часу треба вчитись і скільки таке щастя коштує?
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Я вам назву теми підрихтував. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Як я вам по доброму заздрю,що у вас є такий талант.Не опускайте руки,у вас є основне,а решта -набуте.
    Сьогодні забирала фото доці з салону і у моїй голові закралася думка,що я б хотіла цим займатися,хоч у мене вища економічна освіта з банківським стажем 6 років.Відколи пішла в декрет десь пів року задумуюсь,куди себе подіти:girl_crazy:
     
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Пробуйте! Якщо це ваше, то люди скажуть. Я маю дві вищі освіти далекі від дизайну. Останнім часом мене всі питаються, де я навчилася робити прикраси... А просто у голові промайнула думка, коли я гортала сторінки ДП і натрапила на біжутерію ручної роботи, "Я ХОТІЛА Б ЦИМ ЗАЙМАТИСЯ". Я не жартую, це було саме так :) А коли я показала свої перші спроби, дівчата, яким байдуже до моєї освіти і навичок, які просто побачили мою роботу, підштовхнули мене розвиватися, більше навчатись, і зараз я роблю біжутерію не лише для себе, а і для інших. Скажу відверто - це супер відчуття, коли робиш те, що до душі, можеш не забирати себе у дитини, продовжувати повноцінне ГВ і насолоджуватися результатами своєї роботи, вкладаючи у неї душу.
    Фотографуйте! Хоча б спробуйте, може це ваш шлях? ;)
     
  8. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    І я завжди хотіла займатись фотографією,а для цього потрібен хороший фотоапарат...Це моя мрія,бо такий як я хочу нам не по кишені...
     
  9. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Знаю, що багато починаючих вчаться на ФЕТ або Зеніт. Думаю, якщо перепитати знайомих і дати їм завдання знайти вам фотоапарат, то хочаб ФЕТ2 вам принесуть, до того ж безкоштовно :)
     
  10. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Добре, що витягли цю тему, бо для мене вона зараз теж дуже актуальна. Усвідомлюю, що закінчиться карантин, Катя піде в садок, а я на свою стару роботу і мені від того стає зле, бо не хочу йти туди, а за кілька днів закінчується мій офіційний декрет. Я вернулась на ту роботу, бо планувала, що це не надовго, доки завагітнію і піду в другий декрет,а ця робота не вимагала від мене багато зусиль і часу (зарплатня теж відповідна, але то таке), тому все було ідеально і навіть вагітність наступила швидше, ніж я могла мріяти.
    За кілька днів усе змінилося, до наступної вагітності ще треба трохи часу, а на роботу то треба йти, або щось кардинально змінювати.
    Про роботу редактора мріяла ще в школі, але зараз я є редактором хіба на 60%, бо ця професія вимагає постійного розвитку і великого досвіду, а на теперішній моїй роботі той розвиток відбувається дуже повільно, якщо взагалі відбувається.Щоб розвиватися, треба однозначно змінювати місце праці.Але ще в мені жевріє одна мрія - працювати з дітьми або для них, але саме з дітьми раннього віку, тобто школа і садок - не те,але садок мені ближче ніж школа, хоча за освітою я вчитель укр.мови і літератури. Чомусь мені здається, що воно більше "моє", ніж редагування. От і стою на роздоріжжі зараз, "не можу зрозуміти чим далі займатися у житті"..
     
  11. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Іра, однозначно тобі потрібно працювати з дітками. Ти з ними дуже легко знаходиш спільну мову, і дітки тебе дуже сильно полюбляють:)
     
  12. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    От і я з таким питаннячком зіткнулася... Незнаю, що робити. В мене економічна освіта, працювати по спеціальності не дуже хочеться, хоча в мене гарно виходить розмовляти на теми бізнесу. Мені якось комісія на іспиті сказала, що в мене ораторський талант. Зараз я без роботи, і дуже мене тягне на щось творче. Дуже хочеться творчого розвитку, але незнаю за що взятися. З дитинства дуже добре малюю, складаю вірші, навіть, коли вчилася в 9-му класі написала такий собі роман:). Захоплююся декоруванням, дизайном штор, інтерєру (навіть в ArConi спроектувала свій майбутній будинок).... Навіть незнаю за що братися... Піти вчитися на дизайнера?..
     
  13. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Дякую за підтримку:girl_spruce_up:
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Скажіть, будь ласка .а Ви вже взагалі працювали?...Фінасова освіта теж дуже різнопланова, а деякі аспекти навіь ттрохи творчі - особливо, якщо складаєш якусь форму, чи прописуєш у звіті якісь формули - мені наприклад це дуже подобається, хоч звичайно ж, є купа й рутинного. Основне побачити щось цікаве - навіть у не дуже творчому процесі :), не знаю, чи не надто заплутано я написала. У мене вже третя робота - і все по сепціальності, на кожному місці я знаходжу для себе щось нове і цікве, хоч моментами і важко. Ви принаймі попробуйте - не сподобається, завжди можна щось поміняти. Ще раз повторюсь - я дуже рада, що вибрала роботу з цифрами - повірте, й у цій сфері можна працювати творчо - правда, трохи є рамки :)
     
  15. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    І в мене :) Правда це моя друга вища освіта :) Доречі під час першого і другого навчання, викладачі пророкували мені успіх у даній сфері діяльності, а на економічній навіть одногрупники, які були мене, часом, значно старше за віком :)
    Беріться за те, що до душі. Якщо є хоч якийсь запас міцності за спиною (підтримка і не лише фінансова) то навіть дуже варто ризикнути, бо у скруті такий ризик не завжди потрібний, варто дочекатися якоїсь стабільності і зробити заощадження.
     
  16. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    От і я з таким питаннячком зіткнулася... Незнаю, що робити. В мене економічна освіта, працювати по спеціальності не дуже хочеться, хоча в мене гарно виходить розмовляти на теми бізнесу. Мені якось комісія на іспиті сказала, що в мене ораторський талант. Зараз я без роботи, і дуже мене тягне на щось творче. Дуже хочеться творчого розвитку, але незнаю за що взятися. З дитинства дуже добре малюю, складаю вірші, навіть, коли вчилася в 9-му класі написала такий собі роман. Захоплююся декоруванням, дизайном штор, інтерєру (навіть в ArConi спроектувала свій майбутній будинок).... Навіть незнаю за що братися... Піти вчитися на дизайнера?..
    В мене аналогічно..... Працювала бухгалтером.... не моє то і все... Малюю, займаюся декором.... а приткнутися нема куди((((
     
  17. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Працювала, правда зі студентами:) З одного боку прикольно з людьми працювати, а з другого - хочеться десь замкнутися, і щось "хімічити" з цифрами, словами на папері, а з третього - взагалі хочеться всьо то лишити і взятися МАЛЮВАТИ:) чи взяти всякі дрібниці,я кі попадуться під руку і видумувати якусь декорацію...

    Аналогічно...І нема такого дня щоб не хотілося щось видумати на тканині, на папері чи ще на чолмусь...
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    ну я теж люблю помалювати на папері - то в мене від тата-художника. Щодо роботи із студентами - і роботи з людьми - це не так легко, як здається. свого часу (на першій і другій роботі) багато спілкувалась з різними людьми і філіями - так деколи і нерви і настрій попсують...Тому для мене ідеально - мати якесь завдання, одну людину до помочі (або й самому) і роити...щоб ніхто не смикав, не відволікав, не нависав....Не подумайте, я не замкнута людина п онатурі, але ...порівнявши різні варіанти волію останній. щодо бухгалтерії в цілому - у мене трохи інший напрямок, мій чоловік зпкінчував облік і аудит - мої враження - це така дуже специфічна і нудна (реально) робота. не змогла б працювати бухгалтером, а от аналітика:girl_in_love:, нааабагато цікавіша і різноплановіша. Ти відчуваєш, як "течекров по жилах підприємства", знаєш більше, ніж будь-який інший відділ, до тебе стікається вся інформація, і тільки від тебе залежить, у що вона далі трансформується, у що виллється.... От вам і творчість.
     
  19. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    Я вас прекрасно розумію,бо сама до декрету працювала аналітиком в банку і тоді мені моя робота подобалась.Але так як я людина завжди була творча,то чомусь саме зараз і виникло бажання спробувати щось ін,хоч нічого ще взагалі не зробила для цього.
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Не можемо зрозуміти чим займатися у майбутньому

    От я дивлюся тут пишуть подабається не подобається. А я взагалі навіть точно не можу оприділити що я хочу. Якийсь парадокс. Час від часу мені хочеться змінити роботу і виявляється ... я нічого не вмію робити. Але тим не менше свою роботу виконую, смію надіятися, досить непогано. Працюю вже п*ять років.

    Ще з дитинства мріяла бути вчителькою, потім викладачем, та вже, напевно,пізно втілювати ці мрії, якось пропустила, в аспірантуру не пішла, а зараз вже багато забула, бо здобула другу освіту (зараз за нею і працюю) І чомусь дуже боюся аудиторії. Колись трошки викладала, ну зовсім трошечки, але то коштувало мені стільки нервів. Постійний страх, що мене щось запитають, а я не буду знати відповіді.

    Ой, щось я стільки написала. У мене знов ідея фікс - поміняти роботу, а от що шукати :girl_cray: