Назад в майбутнє?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Topaz, 9 Вересень 2022.

  1. Topaz

    Topaz New Member

    Доброго часу суток!
    Дівчатка, потрібна порада, спілткуюсь з хлопцем, на даний момент він є закордоном, там проживає уже більше 8 років, бачились раз, коли він приїздив до рідних, гарно провели час, і в обидвох залишились гарні спогади після цієї зустрічі.

    Спількуємось у месенджері рік, часто списуємось, розповідаємо один одному про справи, плани, і вроді є натяки на стосунки (другим разом назве милим іменем, або особисте прізвище, яке тільки нам відомо) але, через рік спількування він заявляє що я йому знайома... Тобто, він рік мене пише, завжди перший, розповідає багато чого, підтримує, спількуємось і т.д.. Вибачте, чи я чогось не розумію, чи він просто марнує час мій?

    Звісно розумію, можливо не може може забути уолишні стосунки, чи боїтся зізнатися, очікую негативної відповіді, просто хочеться знати що між нами, чи варто мені завести стосунки з іншим, чи надалі чекати коли закінчится ця гра.
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2022
  2. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт. А чому прямо не спитати? Що станеться, запитайте себе? Змоделюйте собі у голові різні варіанти, та що буде далі. Найгірше, це просто почуєте у відповідь, що це просто спілкування і не має ніякого майбутнього. Але я б собі задала, ще питання : "Чи влаштовує Вас таке спілкування?" Чи є це саме стосунки? Якими б Ви хотіли бачити стосунки? Також на мою думку, якби він хотів стосунків, то вже б покликав до себе і зробив б якісь дії, а так виглядає це просто спілкування і більше нічого. Всі Ваші думки з приводу можливо не може забути і т.п. це просто думки нічим не підкріплені. Вибирати Вам чи припинити це спілкування (бо це не стосунки) і прояснити для себе, чи чекати далі до чого це призведе, але чи готові ви і наділі витрачати час, емоційно прив'язуватися, якщо життя дає багато можливостей, і все що має бути Ваше прийде до Вас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Adeo

    Adeo Active Member

    Якщо він так пише, то, швидше за все, так і вважає, як би це сумно не звучало.
    Бо якби в нього було бажання будувати стосунки, він би зовсім інакше поводився. То перевірено досвідом :sad:(

    А те, що пише постійно перший, значить йому комфортно мати людину, яка вислухає і з якою можна гарно провести час. Поговорити напряму найкращий варіант, остаточно розставите крапки над і.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1