Навчіть мене цілуватися

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем BuBbLe, 19 Березень 2010.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Але тре ще так з силою, жиби доплюнути, бо як назад полетить...
     
  2. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    То треба спеціялістом бути. :bazar:
     
  3. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Головне щоб хлопець вмів цілуватись. І він як в танці - поведе. Я тобі залишиться тільки "йти за ним".
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Ото направду проблема... Тре терміново на курси. Пакуй валізи і ховайся в трюмі якогось рупляна

    я так не хочу :girl_cray::girl_cray:
     
  5. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Нууу... я навіть не знаю...:girl_curtsey: це так несподівано.. Така пропозиція.:o
    Я мушу над тим подумати... А на сцену я певно запізнилась вже - он всі кастинги вже пройшли, і в таланти, і в суперзірки (поки я тут пчихала)
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Слухай, а твоя техніка для цільованя не підійде? Виглядає, що би цілком можна було допасувати. :girl_haha:
     
  7. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Тю,та яке..тіко вам,яко затурканій,по велиикому секрету скажу,жи мої хлопаки з команди ще хочут їдну кобіту в команду взяти(ніби їм мене їдної мало:beee:).такшо у вас всі шанси...;)


    ;)матиму на увазі.Якшо завтра ніц не вийде і я в неділю не з"явлюсі на форумі, то знайте - я ховаюсі в кокомусь Боїнзі 747:girl_crazy:

    О,дивисі,точно!можна і так допасувати - незле буде))))
    Пи.си:пора тему в хіхоньки чи шо...
     
  8. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Та ладно дівчата пожартували і досить, тут в дівчини серйозні проблеми. Ох мені б такі і тоді нехай весь світ зачекає. Порада: жіноча інтуїція не підведе, головне щоб вона потім за пару місяців до роддому не довела.
    Якщо плювати і слюна вернеться то можна на ліжку перекатулятись в іншу сторону, а потім продовжити і ще в іншу. Ну і маєте ігру , що на килимку кольорові кружельця для рук і ніг, тіко на український маневр.
     
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Це ж скільки тем різних треба буде за той час освоїти: від "Навчіть мене цілуватись" до "Збираємось до ПБ":girl_crazy:

     
  10. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Багаж знань ніколи не помішає, а головне досвід в такому віці:girl_smile:
     
  11. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    ой згадала я свій перший поцілунок у 14 років то так смішно було, то навіть поцілунком не назвеш гагагагаг))))лице було всьо в слюнях. тощо виберіть партнера щоб не слюнився, а то не приємно (ще досі помню)
     
  12. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

     
  13. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

     
  14. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

     
  15. berezhano4ka

    berezhano4ka New Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    а мій перший поцілунок був в 13 років.Тоді мала кавалєра і йрму було 16,Він мене запросив в парк погуляти і подружка в якої кавалєр був другом мого кавалєра сказала що там він мене має ПОЦІЛУВАТИ.І дала пораду як спец по поцілунках(вже раз з своїм кавалєром було)-ти витягаєш свій язик-він витягає свій -а далі зрозумієш.
    ...Настав час Х-припер мене кавалєр до дерева-дивиться в очі,голову нахиляє-я язик виставила(як добрий пес)і чекаю:).
    він правда був в тій справі трохи мудрий і попросив сховати язичок:)
    а далі я і сама допетрала що куда і як...
     
  16. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    У мене була ситуація, коли всі знали, що я чи не єдина у класі лишилася нецілованою, тому мені, наприклад, давали посидіти на картах, але підсміювалися, щоб не сказати насміхалися. Тому суть проблеми я розумію. АЛЕ! Скільки б і що б ви про цілування не читали, все одно ніхто вам не скаже, що знаючи усю теорію, ви вже хороший практик.
    Я нещодавно читала книжку про те, як дівчина завойовувала чоловіків (це так дуже загально). Так ось, вона фактично кожному лестила, давала йому відчути який він особливий. Їй це допомагало майже завжди. Може спробувати попросити ЙОГО навчити. Хоч мені особисто Лілін варіант найбільше сподобався!
     
  17. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Коли я ще була підлітком то сусід часто любив жартома запитувати чи вмію я вже цілуватися?... я звичайно червоніла:shy:, ніяковіла і щось бубоніла під ніс :girl_cool:, а він мене повчав, що якщо я ще невмію цілуватися то щоб вчилася на квашених помідорах...це звичайно сусід так жартував.
     
  18. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Я собі вчора ввечері про це думала, то нагадала собі, що коли ми почали зустрічатися з чоловіком, то довго одне до одного не могли прилаштуватися у поцілунку. Та ще й постійно билися зубами! Якби він був моїм першим "цілувальним" хлопцем, я б певно сильно переживала з цього приводу. А так ми просто дещо обговорили і з часом притерлися-звиклися. Хоч ні з одним попереднім у мене такого не було. Життя - цікава штука!!!
     
  19. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Мій перший поцілунок був в 15,я була з брекетами,а хлопцю навіть сподобалося:girl_blush2:


    мені теж хтось колись таке радив,і знаєте я раз таки справді попробувала:girl_haha:
     
  20. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    О, і в мене перший раз був з помідором! На Новий Рік всі тягнули фанти і я витягнула - поцілуватись з помідором, але як дівчина недосвідчена, не все було технічно правильно, коротше помідор "вистрілив" з другого боку і забризгав весь стіл... і трохи гостей. Ну пожартували з мене трохи та й забули.
    Коли була молодшою, то старші подруги давали різні поради, та все більше жартома, казали слідкувати при поцілунках щоб хлопець не перестарався, бо бували випадки що навіть туш розмазував тим слюнявим цілуванням :)