Навчіть мене цілуватися

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем BuBbLe, 19 Березень 2010.

  1. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    А в тому вашому колі такі обговорення вмінь і рівня стосуються лише поцілунків? Інші якості, знання і вміння не обговорюються? Чи у всіх решта ти професіонал? (пардон "професор")
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Ой, а в мене перший поцілунок так спонтанно вийшов, я й не заморочувалася , перший , чи ні. Я собі просто йшла на урок по ф-но, хлопець мене перехопив і завернув в такий маленький коридорчик і всьо..Там-то і сталося :girl_haha: Я навіть подумати не встигла, що до того ще не робила такого..:girl_smile: Але признаюся, мені сподобалося.:o Хлопець був знаним мачо у школі.:girl_haha: На ф-но я потім таке вигравала... руки тремтіли, чи від хвилювання,чи від несподіванки..Хі..як давно то було..капець...:girl_in_dreams: Аж приємно згадати..

    ---------- Додано в 20:39 ---------- Попередній допис був написаний в 20:36 ----------

    Але от мене одне в тій темі цікавить,зараз то поцілунки-то ще таке.. А як потім почнеться, хто перший і як втратив незайманість.. То теж будете спішити, аби комусь доказати, що не гірші за когось-там??:shutup:
     
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    мій перший справжній поцілунок був в 16 років...тоді я не думала чи вмію я цілуватися чи ні....в мене була одна думка про те, що я змерзла як цуценя, бо бачте романтики захотілося - гуляли під осіннім львівським дощем...і той поцілунок мене тоді так зігрів....
    отакий був мій перший поцілунок і перше запалення легенів...
     
  4. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    "О, времена! О, нравы!"
    А потім на форумі з"явиться тема "Навчіть мене...:cesored:? І все через те, щоб хтось щось не подумав?
     
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Ой, ностальгія... Я вперше цілувалась у 18 років:girl_in_dreams: Ішла на побачення і теж думала "А як поцілує, що то робити?":girl_haha: Вирішила, що най буде як буде...
    От пішла на побачення, кафе, філіжанка кави, розмови про все, і от настав час прощатися... Серце вискакувало з грудей, бо відчувала, що він зараз поцілує, а я немаю уявлення, що мені робити...Нічо, просто піддалася йому, а там все якось само получилося, почуття допомагали:) Ех... Він мені потім сказав, що я афігєнно цілуюся, що в мене дуже ніжні губи, і такі солодкі...:):o Ну тепер з досвіду поцілунків можу сказати таке - поцілунок має бути ніжним, і неслюнявим:)
    П.С. Тай непереймайтеся тим, що хтось вже цілується, а ви ще непробували... Хіба це важливо? Щоб ще потім не казали нехороших речей про вас:) Розслабтеся і всьо буде ОК.
     
  6. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Хотіла трохи подискутувати з автором теми, бо щоб зараз бути популярним, у центрі уваги, підлітку треба бути або супер-пупер досвідченим, що як не старайся, а получиться хіба за дуже файної файнтазії, бо досвід то роки, а не кількість... ну або бути повною протилежністю. Я думала що ще після зізнання Брітні у незайманості, і після Донни Мартін з "Беверлі Хіллз" дівчата перестали заморочуватись з приводу вмію/невмію. Бо для дівчат, які рівняються на інших, таких самих подруг з буйною фантазією, одна дорога, у посередність... А хлопці звертають увагу якраз на єдину неціловану в класі, ну бо всіх решта дівчат вони вже цілували))) А пряме завдання подруг зробити вас такою ж самою, ну бо ви їх затіняєте.
    Ну але яко всі форумчанки розцінили дану тему, як можливість згадати перший поцілунок, я теж поділюся)))
    Мені було 14, дуже любила того хлопця, ну просто шалено, я була відмінницею, він.. ой, вигнали з одної школи, перевівся в нашу, та ще й рік прогулював, так що перевели в нижчий клас))) короче класика жанру, поганий хлопець і зразкова дівчинка. То було казково... бо було з почуттями, ми один одного дуже любили, і саме тому той поцілунок я ще досі зачислюю до топів. Думаю ні я, ні він не думали про техніку, було просто приємно відчувати губи один одного... І жодного поцілунку в житті в мене не було такого, щоб я потім думала погано це було чи добре, завжди було суперово, бо з любов'ю.
     
  7. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    BuBbLe, я теж цілуватись не вміла - прямо про це сказала своєму хлопцю і він мене вчив. Зараз смішно сказати, але було таке. Мені було 16, а йому 21 - нічого, і він і я старались. Хоча я ще довго не вміла, просто про це не знала, а ніхто не казав. Лише в й19 років один з хлопців після піврічного зустрічання оголосив, що навчив мене цілуватись. :girl_in_love:
     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    А взагалі є якісь міри і зразки, як правильно цілуватись? Бо я тут думаю - чи правильно я пчихаю? Може якось не так? І ще не впевнена, чи правильно ковтаю... Де б то повчитись?:girl_curtsey:
     
  9. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Нема питань.

    В понеділок. :)
     
  10. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Уряааа!!!!! А то я вже переживала, що всі думають, що я вмію пчихати, а я не знаю, чи вмію!:girl_cray:
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Та є в нас уже схожі теми.
    І "як втратити цнотливість", і "як утрьох"... Хвантазія у них в кишеню по ідеї не лізе, я вам кажу. :girl_crazy:
     
  12. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Тю, а я й не виділа... Стільки втратила в житті!! Над якимось пчиханням голову ламаю й ночі не сплю!:girl_crazy:
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    А дуже треба було? :girl_haha:
    Ви в модерів розпитайте, вони й не таке бачили та читали. :girl_crazy:
    Була тут їдна дівчинка. Перше питала поради, як подарувати цнотливість хлопцеві на уродини, а потому прийшла за якийсь час і питала, що робити, якщо чоловік хоче втрьох. Ве-е-есело в нас тут. :girl_crazy:
     
  14. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Видно дуже вдало подарувала, йому сподобалось;)

    Ладно, я краще буду пчихати як дилетант, і напчихаю на такі теми!:girl_crazy:
     
  15. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Дайош Танюню на велику сцену!!!!:tanksmile:
    Нє,ну я від тої Танюні під столом від сміху...Танюню,я за чукуляду можу ще навчити правильно хропіти,свистіти,плювати на стелю:girl_crazy:
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    О. Я таке не вмію робити і конче мушу ся навчити. А то треба спочатку розігнатись а потім плювати бо як попаду в ціль?
     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Іспанко то тре йти на "Україна має таланти", країна має знати своїх героїв! ;)
     
  18. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Іспанко, не паліть мені бизнес, бо чим собі на прожиття в Гамериці буду заробляти. Тільки чиколяду за такі знання? Хоч би гривень з двісті за то просили.
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    хм... я в "захваті" від таких тем!

    мене того ніхто не вчив, і моїх знайомих теж. Просто сталось і все, як на мене - то це інстинктивно відбувається. І чим менше знаєш "теорії" тим краще виходить :girl_cool:
     
  20. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Нєєє,Марусенько,то тре так:взяти улюблену подушечку,файно си її збити,файно влягтисі на спинку,підняти свої ясні воки до білюнької стелі,гарно си прицілитисі і плювати,плювати...:girl_crazy:найголовніше - вас ніхто не має відволікати(дітей,кота і чоловіка з хати геть!) і навіть не думайте про роботу:girl_crazy:отаке
    Ех,а в мене інша проблєма - я Марусьчину піцу пекти не вміюююю:girl_cray:..ніхто мене за жінку не візьмеееее:girl_cray:

    ---------- Додано в 22:28 ---------- Попередній допис був написаний в 22:27 ----------

    двісті гривень за курси поцілюнків прошу;) а то так - хобі:girl_crazy: