Навчіть мене цілуватися

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем BuBbLe, 19 Березень 2010.

  1. BuBbLe

    BuBbLe New Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    ахахах...мені подобається ваше почуття гумору....
     
  2. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    А чому ви думаєте, що ваші однолітки такі сильно "навчені", ви бачили як вони цілуються, чи хтось з досвіду розповідав про поцілунки з ними? Вони ж і про вас думають, що ви вмієте, то може і вони так само вміють як і ви?
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Ага, моїм хлопцям не всім подобалося, але мене то мало хвилювало. Таким чином знайшла найкращого. :girl_cool: І мій гумор розуміє, і мене часом штрикне, що обоє регочемо аж до сліз. :girl_haha:
     
  4. BuBbLe

    BuBbLe New Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    чого я і очікувала...

    ---------- Додано в 16:30 ---------- Попередній допис був написаний в 16:28 ----------

    ха...все можливо....ото сміху буде,коли виявиться що вони теж на якихось форумах створювали подібні теми....

    ---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:30 ----------

    я тепер попробую і вашим способом шукати того,єдиного...
     
  5. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Ех,та хіба то проблема..Он в цьоці Іспанки проблема - вона не памятає,коли востаннє цілувалася(даааавноооо)...:girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    угу, була у мене така ситуація, я то розраховувала на звичайний, але хлоп напевно про інше думав і потянувся до мене з таким роззявленим ротом.:bad:
     
  7. sani

    sani New Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    тут не теорія потрібна, а практика ;)

    а якщо серйозно, то всі чоловік завойовники, і чим довше він буде завойовувати твою увагу, твою любов, твій поцілунок... тим твій поцілунок буде найсолодший і найбажаніший... навіть якщо це буде простий цьомчик в шічку! ;)
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    BuBbLe, тренуєм почуття гумору. Ваше. І своє. :girl_crazy:
     
  9. Milashechka

    Milashechka New Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    я на жаль не можу пригадати свій перший поцілунок.. але це було років в 9 напевно.. памятаю добре що з подругами вчились цілуватись і чомусь вчила я.. хоча мені вже 26 я не вважаю що вмію цілуватись...

    скажу наступне : не важливо вмієш ти, чи ні - важливо як ти себе при цьому поводиш. коли мені доводиться щось робити вперше, я це роблю із виглядом знання справи... і ніхто не здогадається!!!:girl_spruce_up:
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Тоді ще форумів не було...
     
  11. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    і головне не поспішати :)
     
  12. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    а я роблю з виглядом незнання справи))) ніколи чомусь не боюсь признатись що не вмію чи не знаю,і попросити допомоги поради.

    Щодо першого поцілунку, давно то було, але точно памятаю що також тоді переживала, щоб справити враження)) а що з того)) то більше нервів було ніж еффекту)
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    І очі не закривати, а то ще щось цікаве пропустиш. :girl_haha:
     
  14. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Ех,перший поцілунок..як давно це було..:girl_in_dreams:Мені було 16 і я вперше в життті поїхала на весілля до родичів у м.Хмельницький.Там познайомилася з гарним хлопцем.Ось тоді і відбувся мій перший поцілунок - спонтанно,несподівано,але тааак приємно...:girl_tender: відтоді цьоцю від цілювання за вуха не відтягнеш:girl_crazy:
    ІМХО,найкраще,коли це відбуваєцця спонтанно,з людиною,яка тобі небайдужа..головне не боятися і не думати чи ти все правильно робиш...
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2010
  15. sani

    sani New Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Чоловік добивається першого поцілунку, просить про другий, і терпить всі решта :)
     
  16. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    А мені чомусь здавалося, що зараз час, коли модно бути білою вороною...
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    Нє, зараз час, коли модно бути форумним тролем.
    Але нам хоч гуморист трапився, а то всіляке буває. :girl_crazy:
     
  18. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    І в мене під час першого поцілунку сталася кумедна ситуація - хлопець був "досвідчений" і хотів підняти мою футболку - тягнув - тягнув і не витягнув, бо це був бодік.:girl_haha: Смішно мені з того було і вся драматичність ситуації пропала... хоч поцілунок був приємний...:girl_in_love:
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    ой, ви мене в ностальгію ввели:) перший поцілунок...
    якщо чесно, розумію нашу героїню... люди просто по-різному все сприймають - я поки щось не спробую, воно доти таке вже дивне, як ніби собака людською мовою говоре... так само і з першим поцілунком - до нього дивилася на людей і думала, щось таке чудне витворяють))))))))
    а от моя подруга файно позазирала на то у фільмах, на людей і в неї той ПП був просто ідеальним, всьо під контролем... видно в основі - страх бути осоромленим.. хто боїться - готується, а хто ні той ризикує)
     
  20. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Навчіть мене цілуватися

    трошки поофтоплю. враження після першого поцілунку дуже негативні. як згадаю - досі верне :bad::bad::bad::bad::bad: по-перше, пооблизував мене як собака морозиво, а по-друге - ну так вже махав тим язиком в різні сторни - не знаю, до чого він хотів домахатися. пам'ятаю, що після першого поцілунку (а він помітив моє перекошене від огиди обличчя), щоб якось покращити ситуацію, сказала: "Може, спробуємо ще раз?" Другий раз було трошки ліпше, але... словом, через пару днів наші намагання "типу зустрічатися" закінчились:girl_smile:

    то не Вас одну мучить питання про поцілунки. моя сестра теж допитується, як то правильно робити. питалась, як правильно рухати губами :girl_haha:
    до речі, десь чула, що вчитись можна на помідорі:girl_smile: але я то рекомендую просто розслабитись і отримувати задоволення :girl_in_dreams::girl_blum::girl_smile: