Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Koza-Dereza, 30 Червень 2009.

?

Хутряна шуба: опитування

  1. Мрiю про шубу з цiнного хутра (норки, шиншили, лисицi, песця iтд)

    42 голосів
    42,4%
  2. Маю цiнне хутро i ношу його

    27 голосів
    27,3%
  3. Немаю хутра i не хочу мати бо шкода тварин

    15 голосів
    15,2%
  4. Немаю хутра i не хочу мати бо шкода грошей

    15 голосів
    15,2%
  1. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    Речі то речі, звірі -то звірі, тому купую без докорів сумління. Коли дивлюсь на шубу- бачу шубу, коли на звіра - бачу звіра, отака я без фантазії :girl_crazy: Шубка, яка висить у магазині, вже ніколи не стане звіром. А рідкісних тварин мені шкода. Шкода, бо коли зникне, того виду вже не повернеш.
    Маю дублянку з великим коміром з шиншили, хотіла б мати коротку шубку з голубенької норки, якби мала таку можливість. Маю також шубу з нерпи. Ну і шкіряних речей троха є, взуття і куртки-плащі.
    Щодо кенгуру, то вони такі лапульки гарні, бачила їх в Австралії. Але мені казали австралійці, шо вони досить багато шкоди роблять і їх зовсім не є дифіцит там. Тому часто-густо їх просто вбивають спеціально. Тому шуба з них мене б не здивувала, та і мясо я їхнє їла.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    На подару Бори додала опитування.
    Але, хочу наголосити, що власне мене цiкавить думка про саме цiнне хутро, i не так з кiз, баранiв, корiв, крiликiв iтд. I мова також не йдеться про шкiрянi куртки, чи взуття.
    Цiнне хутро я так розумiю це норка, лисиця, бобер, шиншила, соболь, песець, каракуль (чи як там його).

    П.С. опитування закрите ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    Хутро я люблю (цінне - ще більше), і шкіряні одяг/взуття/сумочки. Шуби не маю, бо клімат для неї не підходящий. І м'ясо я їм.

    Шиншила звірок симпатичний, якщо шкода їх, то можна норкову шубу купити.
     
  4. malibu

    malibu Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    Привіт дівчата! Я теж люблю гарні шубки з коротким ворсом, довге мені не подобається. Я також люблю тваринок, особливо маленьких... так звірята це добре, коли вони живі (лапульки) А от шуба це річ зовсім інша, її треба вибрити, приміряти, сподобалось - купити (звичайно якщо є можливість, сама мрію:)
     
  5. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    я торік собі прикупила гарну шубку, не дуже дорогу, (страшно було б вечорами ходити), з козлика з великим гарним коміром незнаю якої тваринки. купила не шкода)
     
  6. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    А я просто не люблю шуби...і ніколи їх і не мала:girl_smile: бо вони:
    1) дорогі
    2) з них пух лізе до рота
    3) линяють на всі речі
    4) їх міль полюбляє
    5) якого-небудь песця чи норку я би боялась вдіти, щоб з мене її потім не зняли десь на морозі (ех совок я, совок :girl_crazy:)

    а якщо ще при цьому всьому подумати, що для них треба вбивати ні в чому не винних звіряток, вірніше "ты виноват лишь в том, что хочется мне кушать"......:girl_cray:

    я розумію, десь в кам'яному віці це була життєва необхідність, а тепер....:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    А я люблю шубки...
    Маю манто з єнотів, дуже тепле і зовсім не линяє:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    Моя сестра має шубку з лисиці,то коли приїжджає до нас взимку на місяць-два - носить.А так я її провітрюю)))))Але мені більше подобаються шубки з коротким ворсом(типу норки), теж би не відмовилася від такої, хоч і ношу курточку з штучного хутра))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    а чого закрите опитування? Я тільки що проголосувала.
    За третій варіант - шкода тваринок. Мені всіх шкода і цінних і безцінних.

    Сумок шкіряних також не маю, а от взуття маю - але це тому, що якісне із шкірзамінника в нас нереально купити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    але насмішили:girl_haha:
    де ви бачили шубу , щоб линяла? то уявіть собі, я буду носити шубу свою. вже 7 зиму, то я мала б вже виглядати як облізла курка?:girl_curtsey:
    ще й наїстися маю того пуху ??
    якісна шуба нікуди ні лізе не ліняє і т.д.
    міль - то маючи шубу звичайно треба дбати про її зберігання.
    дорогі - ну то на різні кишеню різна шуба.

    а загалом - шуба ТО СУПЕР! тепло, не мнеться, шикарний вигляд.
    ось така моя думка.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    значить, ваша шуба якісніша за шуби моїх знайомих (небагатьох), єдина шуба, на яку не жаліються - то норкова, і та якась з часом вигладає "облізло".

    А взагалі-то, я то кажу зі слів знайомих власниць тих шубок, бо сама шуб не люблю і не ношу

    саме так, тому якісні дорогі шуби підходять тим жінкам, які з дому виходять, проходять 5 метрів до машини, і з машини тих же 5 метрів до роботи або до магазину. А не лізти в ній в переповнену маршрутку чи йти з роботи пізно в темноті і трястися, щоб зараз до дому гола не пішла.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    100% згідна, ті звірки вже вбиті... та і виростили їх для тої шуби спеціально. Якщо ми не купуватимемо шуб то їх з ферми навряд чи на волю випустять...
    Я проти шуб допустим з леопарда... гарно, але тут точно вид вимре якщо всі таку шубку захочуть...
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?


    Згадався випадок: по вулиці йшли двоє старших людей: він - в гарному пальто, виглянцувані мешти, дорога хутряна шапка... Вона - в шикарній шубі до п"ят, теж в гарній шапці, на вухах - десь півкіля золота... не йде - пливе.... доходять до облізлого запорожця - і тоді вже я насміялась, як вони нурца залазили в той запорожець... :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    Але ж їхали не йшли
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    Дівчата, а як вам хутро нутрії?
    Чи подобається не у порівнянні з норочкою, а саме по собі?

    Хотіла норкову шубку, до колінка пряму, з розпорочками збоків і під поясок, але як подивилася на ціни - мамадорога!
    Знайшла такого фасону чорну нутрію.
    Симатишно.
    Але щось мене смущає...
     
  16. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    ТАК! Для мене шуба з цінного хутра це таки мрія! і найбільшим критерієм є те, що в ній дійсно ТЕПЛО і вона надзвичайно ЛЕГКА!!!!!!!!!
    дуже не люблю, коли шуба лягає тягарем на плечі: важко зимою ходити ще й шубу важкенну неси на собі, вже й жодної радості, що тепло і модно :girl_sad:
    а в повсякденні ношу легку пухову куртку
    вважаю нормальним, коли багатьох тварин спеціально розводять для потреб людей у їжі, одязі, взутті, але коли мова йде про винищення рідкісних тварин - це вже злочин
     
  17. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    "смущає" те, що дешевша і не настільки "престижна", як норкова?
    як на мене, треба обєктивно оцінювати речі - це лише шуба, лише річ, шмата, яка прикриває тіло.. тим більше вбитої тварини... якщо нема можливості норкову купити, то треба хотіти те, що по кишені.. або перечикати ще сезон, і навесні купити зі знижкою.. або назбирати на наступний рік гроші.... моя думка - не варто купувати те, на що треба з власної шкіри лізти, щоб дістати гроші, але й не варто купувати те, що не подобається!

    як на мене, то норка по-своєму гарна, нутрія - по-своєму... тут справді вже грає роль фасон і можливості... часом і штучне хутро так суперово виглядає, що й не скажеш, що воно штучне!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    о! за це і боремось :) Дуже хочу гарну шубку із штучного хутра. А знаєте з чого роблять його - з хвої! Деревина йде на меблі-папір-тощо, а голочки на шубку.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?

    А як мені відповісти? Каракуль - то що? "Кролік - єто не только ценній мех..." :) Я його маю. А про шиншилу чи лисицю, вже борони боже рись - ніколи не мріяла. Навіщо?
     
  20. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Відповідь: Натуральна шуба (хутро) так чи нi?


    Хм... Ви мені каракуля намалювали би? :) А то тутейші, які мені все нарікали на моє цінне хутро (купила в Украині, між іншим, БУХАРСЬКИЙ, НЕ афріканський, той найдорожчий, але ж не гріє!), намалювали. Довго думали, а потим щось в них таке вийшло, продовгасте і з довгим хвостиком :) Ой, як я реготала :)