Настільні ігри

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем Руда Лисиця, 9 Серпень 2011.

  1. Oranjad

    Oranjad Active Member

    Відповідь: Настільні ігри

    Насправді дуже класна гра українських авторів. Вона кооперативна (тобто всі грають проти гри) плюс на асоціації. Ми маємо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Настільні ігри

    Дівчата, може ще хтось має такі ігри: "Кваа", "Ведмежата: бджілки та мед" і "Вовки та вівці" від GRANNA - до якого віку діткам цікава? Малій 5,5, тож вагаємося що саме обрати. Чи Суперфермери поза конкуренцією? :)
     
  3. Oranjad

    Oranjad Active Member

    Відповідь: Настільні ігри

    Для віку 5.5 я би рекомендувала з Граннівських ігор ЛохНесс, Монстри до шафи. Супер Фермер, Вовки та вівці та Кваа будь за скаладними.
     
  4. Gavil

    Gavil Member

    Відповідь: Настільні ігри

    а щоб порадили з цих двої ігор? що краще? Планую на подарунок племінникам (5 та 8 років, хлопчики). І де є вибір українськомовних цих ігор? можна онлайн, або магазин.
     
  5. Oranjad

    Oranjad Active Member

    Відповідь: Настільні ігри

    Ну насправді різниця в віці доволі велика. Якщо молодший розвитком тягнеться до старшого тоді можете спробувати "Супер фермер". Але батьки повинні помагати дітям грати в цю гру. В ній треба трохи рахувати.
    Просто дитині в 8 років ті ігри можуть бути мало цікаво.
     
  6. bulkinna

    bulkinna New Member

    Відповідь: Настільні ігри

    Вовки та вівці напевно зарано,я би обрала би Кваа або бджілок,Хоча є ще Барабашка для такого віку і Доблл .
     
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Відповідь: Настільні ігри

    У мене е суперфермер та краби, я б не сказала, що суперфермер затяжкий для 5,5 років. Як на мене, то якраз підxодить, ще й дитина навчиться раxувати. Але Ви повинні будете бавитися з нею в ту гру, так за пару разів вона швиденько все сxопить. Для 8 років я замовила гру СV, ще не знаю як піде - після Миколая зможу розказати.. Думаю краби для 8 років будуть нормальні - там багацько треба раxувати-додавати-віднімати.
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Настільні ігри

    А де ті краби можна придбати??
     
  9. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Настільні ігри

    Дівчатка, дякую за поради тут і у карму. Зараз ми позичили у знайомих Суперфермера, малій цікаво, але ще більш цікаво грати за своїми правилами, якій їй більше імпонують :) Ведмежат вирішили не брати, оскільки більша ймовірність, що ми її невдовзі "переростем", а коштує теж немало :) Я її добре порозглядала і почитала правила. Гадаю, вартує її купувати в 4 рочки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Відповідь: Настільні ігри

    Суперфермер та краби я замовляла на кідстафі, але потім знайшла в Левеня (той, що на Південному), при чому по цінаx аналогічно з кідстафом.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Настільні ігри

    можна посилання?
    Нам Миколай приніс гру Том і Джері від Trefl, але правила там польською і якісь такі заморочені. В неті правил теж не можу знайти. Може хтось має таку забавку і міг би приблизно описати як бавитись. Загальні принципи я зрозуміла, але все ж таки...
    Наша колекція росте. Наразі в фаворитах УНО, потім Mensch, ärgere dich nicht, а коли є купа часу то Монополія.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Відповідь: Настільні ігри

    Можу дати лиш посилання на того покупця, що купили гру CV (також фірми гранна), але в неі і інші ігри е. Суперфермер та краби купляи 1-2 роки тому (той продавець вже не продае). Але е такі ігри ще в Левеня на Південному по такиx самиx цінаx (я була звіряла). Посилання на того покупця, де я купляла кину Вам в ПП.
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Настільні ігри

    Можна я тут спитаю? Можна... Дякую!
    Дівчата, може хтось має лишню Монополію? Дуже хочу. Нам подарували "а-ля Монополія". Не то. Хочу справжню.
     
  14. Lilutka

    Lilutka Member

    Усім привіт! і я захопилась настільними іграми. на разі маю тільки "уно", то усім друзям подобається. ми її доповнили своїми правилами, типу на якій карті усі повинні мовчати, а на якій - швидко покласти руку на карту (хоча можливо це і є стандартні правила, не знаю) - усім весело)) зараз хочу купити ще якусь гру і не можу оприділитись, бо вибір шалений. хочеться, щоб було весело і захоплююче. і можна було б грати,як двом гравцям, так і вісьмом)). щоб було легше вибрати, вирішила купувати ігри виключно українською мовою (бо їх менше), або ж де нема значення яка мова. Беззаперечно хочу "Актівіті" (вона є укр.мовою), хоча граємо звичайну "показуху" з друзями і без всяких карт (обожнюю цю гру). ще знайшла "манчкін" укр.мовою, але невпевнена, що всім буде цікава ця гра + в неї можна грати тільки від трьох осіб, а хотілося б щось і у двох пограти) також думаю над "бізнес по-львівськи" ... чи стандартна "монополія" таки краще? можливо порадите щось укр.мовою? буду вдячна, а то не втримаюсь і куплю щось російськомовне(
    Ще кину вам список ігор, які при загальному та всеможливому пошуку на просторах нету мене зацікавили (читала огляди + дивилась відео на ютубі) (з них грала лише в скребл, монополію та мафію (мафію грали без карток, а самостійно, от думаю, що може варто купити настільну гру "мафія", бо буде якось цікавіше чи краще купити вже гру "бенг", бо вона схожа на мафію, але все-таки це щось свіжіше і там різні можливості є)) можливо комусь буде цікаво і хтось знайде щось для себе (правда в списку є як укр. так і рос. мовою ігри):
    - Jungle Speed - Дикие Джунгли
    - Пандемия
    - Манчкін
    - Добл
    - Каркасон
    - Цитаделі
    - Тик так бум, а ще є версія Тик так бум вечеринка (по відгукам - дуже класна)
    - Концепт
    - Да, крестный отец або Да, Тёмный Властелин!
    - За бортом
    - Саботер
    - Діксіт
    - Ticket to the train
    - Мистер Джек в Лондоне (тільки для двох)
    - Сет
    - Бенг (віддалено схоже на мафію)
    - Мафія (щоб було весело, то найкраще аж восьмером грати)
    - Монополія
    - Скребл (він же Ерудит)
    Серед них є різні ігри, як на реакцію, так і тактико-стратегічні, чи просто карткові, або ж для компанії під пивко))
    П.С. такі ігри як Alias і Табу не згадувала, бо вони мені схожі дуже на Актівіті, тому їх придбаю лише тоді, коли набавлюсь останньою, тобто коли вже всі слова запам'ятаються)), але ті дві ігри також можу добавити в список, вони варті уваги))
    П.П.С. вибачте за такий великий пост. напевно 90% людей його просто омине)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    А де купляли? Я в інтернет-магазині знайшла, але мені треба на подарунок, то не хочу чекати на доставку, може не встигнути приїхати.
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Уно бачила в ашані)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    На днях бачила в Метро, але, здається, це дешевший варіант (у відділі, де іграшки)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Знайшла на Пекарській магазинчик з великим вибором настільниx ігор, купили там малій старшій Мачкіна, вони вже грали з чоловіком на двоx пару разів, то малій дуже сподобалось (отже, вдвоx можна грати), також там е досить нормальний вибір ігр фірми Гранна. Ціни також нормальні. На раxунок фірми Гранна - то на Миколая купили старшій гру CV (пише для 10 років). Також бавиться з чоловіком і дуже ій подобаеться, так що рекомендую.
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Small World. Недешева, але класна. К-ть гравців: 2-6.
     
  20. Lilutka

    Lilutka Member

    чотири роки тому купувала в "плаза",що в центрі, гру "уно", але вітчизняного виробництва, то зекономила конкретно, правда коробка величезна , а картки менші ніж в оригіналі, але це не впливає на гру. для порівняння - оригінал уно коштував 180 грн, а я купила за 60 грн, а потім за межами львова знайшла ту саму гру, що купила, вже за 30 грн))
    попитайтесь усюди де є ігри та іграшки, але "антошку" оминайте, бо ціни там космос.

    можете ще глянути в "чувачі" це львівський магазин, є також онлайн-версія. там ця гра точно є. правда сама там нічого не купувала.
     
    Останнє редагування: 16 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1