наші некомпетентні педіатри

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем _oksana_, 4 Листопад 2007.

  1. FlySkyJulia

    FlySkyJulia New Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    Повторюю свій допис з гілки "про перли медиків про ГВ", бо в більшості дивні рекомендації педіатра стосувалось саме ГВ

    Ходили ми недавно до "хорошого спеціаліста" і от після його консультації весь день місця не могла собі найти!

    По-перше! Розказав, шо моя дитина мала в шість місяців вже їсти кашку з м'ясом! Пояснював це тим, шо прикорм в 5 місяців починати краще ніж в 6, бо дитина потім ніц не захоче їсти, або як захоче, то буде любити лише один продукт, наприлад макарони (дослівно!):khomyak::khomyak::khomyak:
    Зрозуміло, що п. Возниця не підтримує рекомендацій МОЗ і ВОЗ щодо введення прикорму при ГВ. На моє зауваження щодо його слів, він сказав що це "різні практики", і він переконаний, що його рекомендації кращі!:suicide:

    По-друге! Дуже рекомендував продовжувати ГВ лише до року, пояснюючи це ти, що діти потім дуже не самостійні стаютью. Бідасі.... :girl_impossible: Теж ігноруючи рекомендації МОЗ і ВОЗ.

    По-третє! Дуже розрекламовував щеплення і навіть рекомендував зробити щеплення від ротовірусної інфекції, якою ми вже перехворіли непомітно для мене... Отак.

    І ще казав, що горло червоне в малої, то дайте якийсь сиропчик. ЯКИЙ?.. Невідомо..

    Ті настанови, що встиг дати цей педіатр, мене шокували! Почути ТАКЕ від цієї людини я не сподівалась.
    Пошукала про нього тут на ДП, побачила шо не мені одній він це все розповідав.

    Розповіла про такі рекомендації свої дільницій - вона була в шоці...:girl_impossible:
    Ще в кабінеті були інші лікарки, то були вражені, що цей педіатр міг таке мені наговорити.
     
    Останнє редагування: 17 Грудень 2011
  2. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    В нас нежить в дитинки 3 місяці (старша дитина прихворіла а за нею менша прореагувала).
    Моя відповідь на запитання педіатра "чим лікуєте?" - "нічим - сам пройде" викликала страшне обурення "та як ви нічим не лікуєте!". Як наслідок прописала Афлубін (не вірю в його дієвість) і Аквамаріс (морська вода Адріатичного моря) - напевно дуже дієвий засіб, ще й за 30 грн.! Я вже не пояснювала лікарю, що і так промиваю носи дітям підсоленою водою, і тихенько собі пішла...
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    Маємо двох педіатрів - одного приатного хорошого лікаря, другого - сімейного дільничного, якого викликаю, як треба лікарняне. Ота сімейна ще мене лікувала і дуже полюбляє антибіотики, якщо відкинути цю її особливість, то загалом я її вважала досвідченим педіатром. Вчора викликали її послухати малу - напевно баба дістала передпенсійний маразм - виписала сумамед - убойний антибіотик, в якого протипоказів більше ніж показів і хлористий кальцій колоти... Я хоч і не медик, але нерозумію навіщо при кашлі хлористий кальцій колоти??? Проконсультувалась з іншим педіатром і сестрою-лікарем, яка сказала її більше до дитини не пускати, а ще краше того педіатра саму пролікувати хлористим кальцієм внутрівенно...
    Дивує як можна без особливої потреби призначити таке лікування, це ж такий стрес для дитини.
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    Я зараз в такому шоці, що важко передати.
    Прийшов до сестри педіатр перший раз (дитинці сьогодні тиждень). Здалася мала йому жовтою (нічого подібного, моя жовтіша була, і в пологовому зауважень не було), і вени на животі темними здалися. Прописав (тримайте мене всі): пробіотики, Хеппібейбі і Галстену по пів таблетки:suicide:
     
  5. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    А я знаю таких кадрів, які самі в лікаря просили щось від жовтяниці виписати, і давали галстену і ще мені радили. А вона ж сама проходить!!!
     
  6. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    Другий день прихожу до себе, прийшла вчора участкова, наїхала звичайно на мене шо до них не ходжу, шо в соц.страх шось там напише, ну і каже А шо ви вже їсте?- не встигаю відповісти- Ну супчики овочеві вже їсте?(нам ше і 5 міс. нема)- німа сцена- Вже пора і жовточок давати!:khomyak: кажу та даю, даю...а сама либлюся від вуха до вуха, ну шо ти їй докажеш старій совдепівській тітоньці майже 70-ти років, яка все життя пропрацювала терапевтом. Але як подумаю шо є ж мамочки які її послухають і будуть дитину всім напихати а потім півжиття жкт лікувати:girl_impossible:
     
  7. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    мдааа, ну що тут скажеш - нема слів, одні емоції (і то не вслух) :girl_crazy:
    ну це просто капець. Яйця взагалі не рекомендовано давати дітям до 10 міс.
     
  8. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    Хочу пожалітися Вам, і з Вашою допомогою розібратись, хто правий ,а хто ні. Бо досвіду в мене ше як такого нема, я мама всього рік, і з таким не стикалась.
    Описую ситуацію: дитині в середу (14,03) поставили діагноз обструктивний бронхіт, каже "луче вам в больніцу поїхать, вона маленька"- ну я так зрозуміла ,щоб їй менше було роботи. Ми сказали ,що почнем лікуватись вдома, а завтра побачимо по стану дитини. Назначили антибіотики, лікуємся...
    Питаю лікарку того ж дня:
    -"То ви завтра до нас зайде оглянути стан дитини?"
    -"Ну ви побачите по дитині, може зайдете в поліклініку"
    я на другий день звісно викликаю лікаря, приходить, слухає, каже вже набагато менше хрипів.і т.д., ну і я звісно питаю:
    - "то ,ми продовжимо лікування вдома,так?"
    - "да, да"
    Звонить в пятницю медсестра наша, цікавиться як справи? ,я їй розказую, що легше, і питаю чи можна в суботу лікаря викликати, вона каже ,що звичайно,що можна, але я думаю лікарка Вас мусила поставити на актив (візит лікаря без виклику) з бронхітом. ну я спокійна, але звоню сьогодні, викликаю....через годину звонить мені лікарка і каже:
    -"а шо у вас там?, шо ви не можете приїхать???"
    - "чоловік на роботі, я з хворою дитиною на маршрутці не поїду "
    нашо відповідь, а як їздять ті, у кого нема машини, там тепленько, ббла бла бла, у нас 25 викликів, ми не встигаєим.....
    Чи їздите Ви з дітьми неповністю одужаними по трапнспорту де купа всякого люду, і тих же діток??? І тим більше я знаю, що коли при одужуванніш е шось вчепити якусь заразу, то ще гірше воно все протікатиме. Може хтось подумає, що я дуже зла, строга і т.д., але просто ,чесно, надоїло хворіти, в нас зуби зараз, ми хворіємо з інтервалом в 2 тижні, то одне, то друге
    Лікарка заввіділенням і отак тупо торгується з пацієнтами хто би міг до них прийти, а хто ні...а прийдеш, каже: "все,все, біжіть, стільки інфекції в поліклініці"
    Звичайно, ми їздимо якшо треба самі, ну але коли є виклик і вона мене упрашує....чесно, ну просто бісить...шо це за бабки базарні???

    Питання! шо це за відношення до хворих дітей??? торги на базарі за ту маршрутку,і за то, шо багато викликів, і взагалі чи дійсно лікарка би мала зафіксувати нас на активний виклик? Лікарка заввіділенням.......... куди пожалітись, якшо я права??? до головного лікаря???

    вона мене вивела, шей рук не миє при візиті, бо знову ж таки, багато викликів.
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    Думаю, з лікуванням антибіотиками бронхіту варто було в лікарню їхати. Там реанімація близько, відкачають при потребі, від наслідків антибіотиків...
     
  10. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    В мене також таке було, але в мене старша доня цілу ніч мала температру 39,5. Невідомо від чого, бо зранку була в садочку все нормально. а потім давай горіти, то я вночі викликала швидку думаю мало що, а перед тим дітки в садіку траванулись. Ну і терапевт бла...бла в інфекційну, бо він нічого не бачить. Я чемно подякувала, кажу по бачимо до завтра, зранку то була субота, я пішла до дільничого, оформила на виклик, то була 9 година ранку, сиджу чекаю. 12.00 його не має, при тому що живу через дорогу до поліклініки, мала мені горить, ніяка. Я до нього приходжу, а він з якоюсь панянкою каву попиває. Я питаюсь коли прийдете, а він: та я ще годинку посиджу і прийду. Дальше я подробиці пропущу, бо скадал був там серйозний, но зато тепер мене всі дохтори знають на поліклініці.
     
  11. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    Сьогодні викликала лікаря додому, щоб меншого послухав, бо мене турбують його хрипи. Прийшов дядько, що нашу дільничу заміняє бо вона у відпустці. Послухав дитину, глянув горло. "Язик обкладений", кажу, що тільки цицю їв. Почав мені розповідати про санацію рота содою і то двічі на день. І ще порадив четвертинку глюконату кальцію і ще четвертинку чогось (забула вже і спеціально не записувала) і ще наніч натерти дитину горілкою. Питаю, що він там наслухав. Каже "ніби похідні хирпи від горла, ну антибіотиків я вам поки не прописую".... Просто немає слів. Придеться поїхати завтра на Орлика в поліклініку, щоб хтось з дитячих лікарів послухав дитину.
     
  12. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    впринципі нічого катастрофічного він Вам не приписав.
    Язик я малій також содовим розчином обробляла, щоб нальоту не було. Глюконат кальцію призначають власне при запальних процесах (пневмонія, запалення, алергія...показань багато)- а лікар таки почув якісь хрипи, значить не безпідставно призначив. Не призначив антибіотики- супер, значить не все так погано. Основне контролюйте, як треба то й щодня викликайте лікаря щоб прослухав легені. Якщо стабільно або йде на покращення - хвилюватись немає чого.
     
  13. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    приписав. Не можна діток маленьких горілкою натирати. Я ще й в лікарні сьогодні перепитала. Лікар сказала, що завтра з ларингітом (здається так назвала) б до них попали точно.
    Горло в малого не червоне. То там хрипить від сопельок і в легенях чути. Це вже в лікарні пояснили.
     
  14. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    Не можна натирати (гріти, компреси), ноги парити, гарячі інгаляції при ларингіті, ларинготрахеїті, бо це може спровокувати круп (судини розширюються, набрякають тканини -> спазм). Але про те, що від натирання горілкою він з"явився - то перебільшення.
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    горілка проходить через шкіру
    оцтом не можна натирати, ви шо?
    вже стільки разів казала тут, шо оті хрипи шо чує мама, то від бринчання соплей в гортані. а хрипи глибше не так прост почути
     
  16. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    І ще при цьому говорити "Прийми Боже за лікарство".
    Хто може пояснити - звідки в українців така любов до горілки як засобу лікування?
    Мені недавно теж рекомендували як тільки починається ГРЗ - треба натерти чоло, нозові пазухи і ще всередині носа горілкою, має попередити хворобу.
     
  17. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    Не знаю в яку тему то писати, людоньки хто знає змінити участкового лікаря то є проблематично? І куди з тим йти? бо вже сил немає з тою нашою дільничою, вона в дітях взаглі повний 0, і все тільки робить шоб на папері було ок, решта мало її хвилює. А мала в мене алергічна,щеплень робити не хочу, а перед садочком з нею ми тих питань мирно не вирішимо.Щей медсестра дуже горда пані. Повний комплект:girl_devil:
     
  18. Сана

    Сана Active Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    ми теж не робимо щеплень, то мами порадили йти не до дільничої, а до завідучої з тими питаннями (за окрему плату всі напише в разі потреби). А до дільничої взагалі не ходимо. Коли треба, то йдемо одразу в Чорнобильську до педіатра.
     
  19. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    можна написати заяву на ім'я завідуючого, щоб вас "перевели" до іншого лікаря. в якості причини - право на вибір лікуючого лікаря.
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: наші некомпетентні педіатри

    Перший раз в житті жалілась. Ніколи не впускайте до себе до хати лікарку по прізвищу Боднарюк- це сімейна з 5-ї поліклініки на Виговського. Вона до мене прийшла в понеділок замість нашої дільничої. Повела себе жахливо, ще й накричала на мене, чого я посміла лікаря викликати. Сьогодні пішла куди треба і наскаржилась. Нехай тьотка знає, що біля дитини треба хоч руки мити і шапку зняти!!!!