Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не скажу на 100%, але здається бачила краєм ока УЗД для тварин на Єрошенка. В тому ж будинку, де і Прокопчук приймає, але десь збоку. Просто проізжала повз, можу помилятись.
     
  2. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    На узд побачать тріщинку, якщо є? Бо якось не можу зрозуміти, як то кіт має не рухатись під час рентгену..
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    О, тут я не порадник). Не робила такого. Але думаю, що є якісь методи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Grizli

    Grizli Member

    Дівчатка привіт, потребую допомоги, потрібен толковий кінолог чи зоопсихолог (не розбираюсь) , щоб привчити дорослого Йорка ходити в туалет на пеленку а не по всій хаті і щоб гуляв без повідка і не втікав. Поділіться контактами або досвідом
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Везуть мені маленьку собачу дитинку. Не повірите - вівчарку. Ну, або не мені або не везуть, але була команда на ранок замовити мішок корму для 2 місячної вівчарки.
    Мене рве на частини: я чекаю, я - ридаю, я - боюся, я - шокована.
    Буду вичистила, нового сіна настелила. АААААААА
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ну, з Сергія фотограф, як з мене іспанський льотчик.
    Ото чудо їде.
    IMG-75fea4e7c47bb364dcc17daec91d7282-V.jpg
    маму намагався сфоткати.
    IMG-1efb65680ebb06f3894ab8790a58f40b-V.jpg
    Мама імпорт швейцарія, в"язка з татом - італія.
    Каже що гарний родовід.
    Перші прививки є.
    На карантин на 5 днів. Завтра повеземо до свого вета.
     
    • мімімі мімімі x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  7. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Раджу звернутися в Harmonic Dog. Там чудові спеціалісти.
    Також ви повинні розуміти , що результат залежить лише від вас, як від господаря. Корекція поведінки важка щоденна праця не лише з собакою , а й над собою як її господарем, своєю поведінкою.
    Щодо " привчити ходити на пеленку" в мене своя думка. З собакою треба гуляти на вулиці або хоча б виводити її щоб вона зходила в туалет. Якщо що, моя собака була привчена до пеленки і я маю з чим порівняти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    називається ЗОРН. Ну, в мене вже ЗОР. Чоловік казав, що ніякий не Зорчик, Зорцьо, Зорусик, Зорцуньо , Зоренятко і т.д. То має бути робочий пес, а не "як все":girl_blush2: А так не виходить, воно такееее майьоньке, аж смішно, що собачка така буває. Рівно 2 місяці.
    Брудний і смердючий як тхір. Одне вухо стоїть, друге - лежить. Зубки гострі як голочки, але вже чути що хитаються, коли за руку кусяє.
    Наш вет сказав : на строгий карантин на 5 діб. Є всі прививки, ну, ніби є, бо віддали всі флакони з маркуванням і датами коли кололи, але вет. паспорта нема. Є документи про чіпування, і штрихкод.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 4
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Кололи НОБІВАК: 2 рази Ділуент (від чумки та ентериту) І 2 рази ЧГППІ
    Але нема вет паспорта і дати коли кололи відповідно - нема зафіксованої і в паспорті затвердженої печаткою. То чоловік упустив. Завтра спробую отримати інфу по датах.
    Чіп є в стандартному місці. Документи з датою чіпування - є.
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2019
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Тепер по родоводу: по татовій лініє є все по клубах. По мамі - конкретно по мамі (решту предків не мала часу перевіряти : туляла мальоту) по коду з родоводу не гуглиться

    По татові: робочий клас. Не шоу, тому трохи шокуюче на загал буде. Це робочий пес з найвищими оцінками. Sam von der lobdeburg - розплідник в Швейцарії, але по=ходу власники і кінологи закарпатці

    sam von der lobdeburg - Пошук Google




     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Мама : Star Angel Golden Pack не гуглиться. ЇЇ родовід по батьках гуглиться, сама сука - ні. Ну, але то вже не зміниться. Зорн вже моя мишка...
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2019
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Вітаааю!!!Я тебе розумію-сама б теж «залюбила-вицьомала-залюляла»)))
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А можна це чудо залюбати? В нас не було чорної , клубної.
    І дивіться, точно не капелькою буде! Все супер
     
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    Робочий чи не робочий, а тулькати треба!:)
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дякую. Він такий файнюсь. Вет сказав не мити хоч з тиждень, щоб він спочатку звик до нового дому і тоді змити старий запах, щоб різко не травмувати "дитину". Тому кількість обнімашок і цьомів трохи скорочена, ніж буде після помивки.
    Його годували рубцем і жив від народження в вольєрі. То він в тому рубці і катулявся і спав на ньому і т.д. Я ще не бачила щоб пес так їв:girl_impossible::girl_haha: : він бігом виїдає свою порцію і готовий зжерти миску, мене і закусити кавалком дошки:haha: Кльоцок такий добрячий. Важкий. Годуємо 5 разів на день.
    Познайомили з Ахілом. Ну що сказати - той наш ніжний і обережний Ася буде бідний, аж синій. Малий чуть підросте і буде його щемити страшне. Зараз головна задача виховати так, щоб не гризлися.
    його не можна не залюбати. Він така милота:girl_tender:
    якраз буде: там дупа дуже низько посаджена.
    то в нас дуже добре виходить:girl_blush2:
    не получиться:blush: Він в нас тільки добу, а я вже умудрилася "зіпсути собаку" сказав чоловік після того як побачив сьогодні ввечері, що витворяв Зорн, коли я піднімалася до них на 2 поверх в літній кухні . Пильнувала його цілий день, на ручках разів 100 був, потім знайомили з Аською, то він спочатку налякався, почав пищати, ну та й що я - хвать на ручки і любати. Всьо, він тепер мені по штанах дереться на ручки. Приїхала ввечері, чоловік його годував, вирішила зайти до них. Піднімаюся по сходах, той страшний охоронець почав гарчати і гавкати, покликала і тууууут почалось: пищить, вищить, ногами тупає, двері дре. Ну, відкрила двері і Зорн від радості облюрився..... А далі шо? А далі по штанах і на ручки. Той подивився і сказав, що нічого іншого він і не чекав, але не думав що так скоро. :connie_pull-pigtail
    За кілька днів викупаєм і зробимо фотосесію.:girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2019
    • мімімі мімімі x 9
    • Подобається Подобається x 2
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @flame я нашого Хантера залюбувала і він такий милося тільки до мене, хоч і вже бугайко. Але, роботу свою робить, тому,- любайте).
    Кльовий собаня:heart:
     
  17. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    @flame Ви так гарно описали, що я сама вже мрію про собаку :girl_blush2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. jylanda

    jylanda занууууда

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gala

    Gala Well-Known Member

    Так гарно написано, що я пішла і свого подуськала:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Побачила вже на відео. Шкода.
    Інколи тому я люблю нечистокровних вівчарок.