Хатні клопоти

Наші менші друзі

Posted by myla on 21 Серпень 2007 відповідей - 3.203
  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    то зовсім різне. Алабай - середьоазіатська вівчарка
    upload_2019-1-15_1-34-15.jpeg [​IMG] [​IMG]
    вовкодав - ірландський мисливський пес
    [​IMG] upload_2019-1-15_1-39-14.jpeg [​IMG] [​IMG]
    @Rodionochka , привіт Гайкові :girl_haha:
    [​IMG] [​IMG][​IMG]
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2019 ---
    я їх морально не стягну. Підімнуть. Я ж добра душа, або вони мене "з"їдять", а в тому сумніву не маю, або я з них "плюшок" зроблю. Ну і в нас постійно є чужі люди і діти , занадто великий ризик.
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    [​IMG]
    які класнючі вуса. :connie_pull-pigtail Вібрисики зе бест.
    про породу:
    Характер. Тисячі поколінь предків підгалянської вівчарки безперервно мігрували гірськими пасовищами, допомагаючи людині оберігати отари овець від нападів хижаків та крадіжок. Очевидно, цю роботу були здатні виконувати лише собаки з яскравим охоронним інстинктом та вираженими завдатками до самостійного прийняття рішень. У сучасного підгалянця ці якості закарбовані на генетичному рівні. Він – захисник-інтелектуал. Спокійний, врівноважений, з міцною та стійкою нервовою системою, разом з тим пильний та рішучий. Агресія до підзахисних членів родини виключена – такі особини просто не допускалися до розведення. Попри незалежну вдачу, послух та відданість господарю є базовою потребою підгалянської вівчарки. Через таке незвичне поєднання рис підгалянець часто використовується не лише за прямим призначенням – як пастух-охоронець, але й є відмінною сімейною собакою. (подгалянская овчарка, tatra shepherd dog)

    Екстер’єр. Підгалянська вівчарка має показну, поважну зовнішність. Будова міцна та мускулиста, випромінює силу та рухливість. Тіло витягнуте, спина пряма та широка, грудна клітка висока, живіт помірно підтягнутий. Кобелі досягають 65-70 сантиметрів зросту (у холці), суки – 60-65 сантиметрів, але кобелі трохи коротші за сук. Вага зазвичай коливається у межах 40-60 кілограмів, проте підгалянець дуже спритний. На голові, морді та кінцівках шерсть коротка, густа; на шиї та тулубі шерсть довга, густа, з густим підшерстком, приємна на дотик, пряма чи трохи хвиляста; на шиї сольна грива, на хвості шерсть утворює густий султан. Окрас цілковито білий, шерсть має здатність до самоочищення. (подгалянская овчарка, tatra shepherd dog)

    Робочі якості вроджені та чітко виражені. Більш того, курси підготовки за охоронними спеціалізаціями не рекомендовані для підгалянських вівчарок. Цуценя уже з двомісячного віку інтуїтивно визначає склад та територію “сім’ї” та починає її охороняти. До чужинців підгалянець ставиться з недовірою, проте пряму агресію виявляє лише у крайніх випадках. За бажанням власника собака може пройти загальний курс навчання та програму соціалізації “Собака в місті”. Загалом підгалянська вівчарка легко та швидко навчається.

    Утримання. Найкращим для підгалянця є вільне проживання на прибудинковій території. Утримання в квартирі можливе за умови регулярного та обов’язково тривалого вигулу. Підгалянська вівчарка вирізняється міцним здоров’ям, потребує мінімум ветеринарного догляду та майже не хворіє. Тривалість життя у середньому складає 12 років. (подгалянская овчарка, tatra shepherd dog)
    або
    O rasie |
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2019
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    20190115_095842.jpg
    Його також називають вовкодавом). Зараз щось знайду
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2019
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Кавказці мають більш специфічний характер. Вони слухають когось одного, мають лідера. Ну, і я бачила різних алабаїв і кавказців: від агресивних до поміркованих. То все залежить від умов утримання і виховання. Але, функцію охорони вони виконують бездоганно в любому випадку.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А як щодо словенського чувача? Близька порода
    Велика швейцарська вівчарка?
    Або біла швейцарсбка вівчарка, вона не така агресивна як стандартна німецька?
    Говаварт?
    Всі добрі охоронці і вживаються з дітьми.
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2019
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    @flame мали двох кавказців і алабая ( не вовкодава).
    Рейтинг ( мій особистий) :
    1. Барс, кавказець - вчений, тренований кінологом. Собака- душа. В нас такого мудрого і розуміючого пса не було ніколи. Я з ним діалоги провадила, душу йому виливала. В побутових питаннях мав якусь ідеальну чуйку, ходив в туалет лише в дальній кут подвір’я, за кущі ховався, ніколи нічого важливого не погриз і не понищив. Дитина чужа запхала ручки до нього в вольєр, він нічого їй не зробив, сів і дивився. Мама чуть не вмерла від картини. Чужих, непроханих візитерів на подвір‘ї хапав зубами, не кусав, і тримав поки хтось з хати не вийде.
    2. Алабай тигровий. Тренований вдома. Теж мав чудову інтуїцію, так ніби він відчував наше ставлення до чужих і реагував аналогічно. Спокійно спускала його при друзях, знала що все буде Ок. Любив де не де підпсувати кущика. Грамотно ходити в туалет привчити не змогли. Збирали ті діла по газонах. Грайливий страшне. Дуже любив нас кидати в сніг. Тому при параді треба було з хати до машини йти з дуже грізним видом, або повертатися до хати переодягатися.
    3. Кане корсо. Я собаці не хазяйка. Собака не вчена, ніхто з нею не займається, купили щоб любити. Інтуїція розвинена, вдавати емоції при ній не прокотить, імітація злості наприклад ніц не дає, але коли я вилітаю з хати зла як чорт- собака січе за 0,5 сек. Страшно псує газони, кущі і ялинки. Але тут я звинувачую тільки господарів. Дітей не любить, як на мене. Воліє триматися від них на відстані.
    4. Німецька вівчарка. Я читаю що це дуже мудрі собаки. Мені попалася особлива якась. Страшно дурненька, але добра і дуже щаслива і позитивна. Тренувати пробувала її сама, повне фіаско. Любила всіх. Від метеликів їй так дах зривало, вона себе не контролювала ні краплі))) то треба було бачити. Мала якусь страшну любов товкти грядку з помідорами моєї мачухи. Кінолога запрошувала, він сміявся, казав що ніц з неї не буде і просив віддати йому на розплідник, бо вона дуже крупна була. Не віддала, тримала для радості на подвір‘ї. Охоронна функція =0.
    5. Барон, кавказець. Я його в юності не бачила. Ріс у вольєрі, в час коли не дуже був на нього час. Собака признавала мого тата, слухала з пів слова. Мега злий екземпляр. Очі не добрі. Здичавів, довелося пристрелити, бо становив загрозу для людей.
    Якби хотіла собацюру з перелічених порід, зупинилася б однозначно за алабаї. Найлегше з ним було, віддача велика при невеликих затрачених зусиллях.
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    От, про таке я вище писала. То не ті собаки(алабай також), що закрити і дати їсти вистарчить. З ними треба бути. Там кров така,що або приручений , або покинутий на самотік і зле буде.
    пи.си. шкода собані:girl_cray:
    Кавказець, якого я знала найближче, до хати/на подвір'я впускав без проблем, але з хати вийти не вдасться(або не далеко) без супроводу господаря)).При господарю-це нашенька був.
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну, фактично те саме, що підгалянець. Та сама татранська вівчарка. От не знаю і не можу зрозуміти чим їх розрізнити. "Чувач" - то таякби , в перекладі з словенської - охоронець. Та й бо "чуваць" по-польськи- охороняти. То певно різна назва того самого "звіра" :girl_in_dreams: Власне про цю породу я і казала. Словацкий чувач (Slovakian Chuvach) Теж пастух. але з ідеальними не пастушими характеристиками.
    [​IMG][​IMG]

    [​IMG]
     
    • мімімі мімімі x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    вона дуже слабо "вдягнена". На двір не піде. Особливо при -5. Все, диванна собачки. Основний "- мінус"породної вівчарики - нинішня мода на низьку посадку. Про ніяку агресію взагалі не йдеться. Зараз мода на низьку посадку, яка власне і тягне за собою параліч задніх кінцівок. І те, що Гєк таке мав з 9 років - то ще взагалі фантастика.
    Старотипна вівчарка
    upload_2019-1-17_23-29-1.jpeg [​IMG] [​IMG]

    Новотипна, каплеподібна - всі зараз розводять і продають інвалідів з "каплеподібною" посадкою.
    ГЄК був середній , кінолог трохи присаджувала стійку під новий сандарт: Тут йому =- 3 р.


    [​IMG] [​IMG]

    Нові:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Оооот, в нових ламають зад, присаджують. І починаються проблеми з хребтом в 5-6 років. Від 6 хребця. Зараз в нашого кінолога всі 6-7 річні вівчарки з однаковою проблемою. Всі. Навіть не через одну.
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2019 ---
    няшка. Але єдиний нормальний розплідник в Харкові. Мы рады приветствовать Вас на нашем сайте, посвященном уникальной немецкой породе Ховаварт Той самий фельдмановський, що і нашого татка. Тільки там 18 кане корсо(з різним походженням) в пропозиціях на парування на інші розплідники і 2 одноплеменні ховаварти. Інших варіантів нема. Ціна - та ну НАХ
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2019 ---
    тута тіі Ховаварт Мы рады приветствовать Вас на нашем сайте, посвященном уникальной немецкой породе Ховаварт
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а по дупі господарям???? Тако конкретно по дупі? Кане корсо січе не на 0,5 сєк , а на 0.0. Все - інтонацію, рух. Тут навіть не жестикулярний і візуальний контакт йде. Тут - емоційний. Як ви їй емітуєте злість - то вона вам жопу до гори, махає хвостом, крутить тою самою жопою і повзе - ластиться, як лАсиця?
    нема з ким бавитись. Шо знайшла, тим і тішиться. Ась зараз бавиться моїми і своїми ногами. І не важливо чиї в даний момент сподобаються.
    Давайте якось гульнем біля Арени.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я від осені тримаю емоційну дистанцію з цією собакою через великі розбіжності з її рідненькими господарями. Я б їм і кишенькову собаку не довірила(
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2019 ---
    Вона просто дивиться на погану виставу), або чеше лапою землю.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Мені чувач зовнішньо більше подобається ніж татранська.. міцніша така.
    А ще ж є угорська вівчарка..
    А з польщі перевезти ніяк?

    Ну і про вівчарку - може серед знайомих пошукати? Я тут все чекаю щоб колишній робочий військовий зійшовся з непоганою сучкою. Він такий - всєх впускать, никаво не випускать, зайшов - обшук, при виході - обшук, всіх тримає в полі зору + регулярний контроль території. І це все без жодного звуку. Уууу.
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2019
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    Потребую поради, вже кілька років тихо мрію про друга. Переїхали в будинок, але все щось було не до того, завжди були причини для відтермінування. Сьогодні дізналися, що колега чоловіка розлучається, виїждає і змушена віддати річного хлопчика бернського зенненхунда... Одне фото вже фактично переконало чоловіка (що мені не вдавалося вже кілька років). Маємо трохи часу на роздуми, переживаю чи він прийме нас, чи не запізно брати його? А з іншого боку боюся, щоб не потрапив в притулок
     

    Вкладення:

    • мімімі мімімі x 5
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Абсолютно не хвилюйтесь.Не пізно.Рік, то ще дуже молоде теля).
    пи.си. яка краса, мрія

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. jylanda

    jylanda занууууда

    Дякую Вам! Чесно кажучи чекала вашого допису і @flame , бо вже досить довго заглядаю на ваших улюбленців. Кажете він ще піддається вихованню і прийме нас? Побачила ті очі і млію на роботі, муж вже підрахував де корм вигідніше купувати :))) То той що ще місяць тому мені казав ніяких собак :)
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @jylanda дякую).Думаю, Оля ще також скаже своє слово).
    Звичайно, поцікавтеся про характер собаки, особливості його.Любить/не любить і т.п. Але,загалом- вони відчувають самі і розуміють, тому любов в очах бачать.Звикають по-різному, і на початках уваги дати багато.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. jylanda

    jylanda занууууда

    я так бачу, що попремо ми в Париж знайомитися, хочу поїхати з сином, щоб побачити язка реакція, чи не налякається нас той ведмедик :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    хапати і тікати, поки не передумала господиня:girl_yes2:
    Я писала чуть раніше
    :connie_pull-pigtail
    нашому було 9 місяців. Мальота - мальотою. Тільки за свої 9 місяців він пережив страшне, я би порубала ту скотиняку, яка так ламала його характер, лупашила його і намагалася з нього зробити "звірюгу":girl_devil:. От тільки зараз він почав роздуплятися. А за 2 тижні 2 роки вже. З дитинства корсо виростають +- в 3 роки. Бернці десь діля 2.
    ні, абсолютно не запізно. Просто треба себе підготувати до того, що будеш мати ще одну дитину, яка вимагає не менше уваги і в тищу разів більше терпіння.
    А як нє, то пересилайте до Львова. Я заберу без секунди сумніву.
    --- дописи об"єднано, 25 Січень 2019 ---
    спочатку тре розібратись який!!! А потім вже де. Чим годує теперішня господиня? Які прививки робила, чим гонить глисти і кліщі-блохи.
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. jylanda

    jylanda занууууда

    Та я власне розписана всі ці питання, будемо чекати, що нам скажуть, але тут вже бачу чоловік фактично не ванається, а я шо, я хочу цьомати:)
     
    • мімімі мімімі x 1