Наші досягнення першого року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем levandivka, 25 Січень 2010.

  1. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

     
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

     
  3. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

     
  4. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Та що справляти, якщо
    Ніхто ні кого не ставить. Написала що має опору на ніжках.
    Якби ходунками бавились то інша справа,а тут..Чого ви? :)
     
  5. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    У нас сьогодні величезне досягнення - :girl_in_love: Малий опираючись ручками об бильце дивана встав на ножки і так собі стояв похитуючись :) Сидіти самі ще не вміємо, але вже робимо перші спроби.
    Ех, як час летить... ніби вчора тільки тішилась першим спробам перевертатись на животик, а тут вже на ніжки встав!
     
  6. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Ю-ху, а у нас нарешті перший зуб виліз, не пройшло і 9 місяців:girl_haha:
     
  7. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Перші досягнення: як лежить в мене на грудях чи чоловіка, впевнено тримає голову і так все уважно-уважно розглядає!
     
  8. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    А ми сьогодні перевернулися вперше, тепер тільки то і робить що перевертається і так в голос регоче) Дуже любить брязкальця, все тягне в ротик. Найбільше обожнює спостерігати за сестричкою, агукає до неї, щось розказує. Від тої щасливої беззубої посмішки ми просто мліємо:girl_in_love:
     
  9. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Сьогодні Іллюша зробив свої перші кроки :)
     
  10. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Ми вже з кінця лютого мали хвалитися ) наш синочок собі почав ставати навкарачки і розхитуватися, повзти вдавалося назад, куди треба "добратися", він собі добереться, перекочувався і на ручках розвертався минулий тиждень.
    минулої неділі ВПЕРШЕ сів з положення навкарачки, але ще не дуже виходило.
    Сьогодні я не бачила свою дитину 4 год і о диво! він сам впевнено сідає з такого положення, що повзе-повзе і потім спирається на рученята і садить свою попу бочком )))
    часом ще влягається на бік і спрається на 1 руку ))) а другою так кумедно перебирає іграшки ))))
    а ще на минулому тижні мене потішив першим ма-ма-ме-ме і ще схожими звуками )))
     
  11. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Наші досягнення буквально за тиждень два))) Хапає ніжки ручками і навіть умудряється запхати до ротика, перевертається на животик,але ще ручку не вміє витягати...Почала реготати, а потім ще більше регоче від свого реготу:girl_haha: Довго розглядає себе в зеркалі і шкрябає ручкою по ньому...Ну і в Надійки "перша любов" кицька, якщо раніше їй було по цимбалам присутність киці, то тепер пасе її очима, хапає руками і гладить по вусах)) І ми тепер вміємо просити жестами цицю))) Або починає тягнути за футболку в районі циці і дивиться на мене або обнімає цицю в одязі руками і починає сопіти і крегтати, як тільки розстібаю ліфчик посмішка на всю:girl_in_love:
     
  12. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Настав час нам покидати цю тему :). Аж не віриться, що вже минув цілий рік, відколи нашого манюньчика виклали мені на живіт, такого крихітного і беззахисного. А зараз він вже вміє повзати з швидкістю метеора, бігати біля опори, має 4 зуби і вміє сам їсти (поки що руками :)), показує, що він хоче, говорить "тато", "дай", як робить машинка - "бжжж", як каже песик - "ав-ав". Показує, як робить зайчик - смішно мощить носик і сопе :), який він великий, тосі-тосі, махає "па-па", дає здоров, відкриває і закриває двері. І вже перейшов на одноразовий денний сон. :)
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    а у нас є 1 крихітний солодкий зуб! :) зубастий Мурах - страшенний звір :)
     
  14. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Ми знов сюди хвалитись - маємо уже 3ій зубчик! А вчора кажу до маленького: 'Синулька, давай почухаємось носиками' і моє чудо підповзло ближче до лиця і почало хитати головою і чухати мого носа :girl_in_love: Думала банальне співпадіння, але потім так ще не раз чухали носика і мамі, а потім ще й татові, чудо мале! А ще, так вже впевнено стаємо на ніжки, тепер не хоче ні лежати, ні повзати, будь-яке підвищення (навіть мамин живіт :girl_haha:) і встає на ножки, навчився вже навіть в ліжечку вставати, при тому, що боковинки доволі високо, встає і так щиро посміхається :) забуваю в той момент про все погане на світі, так тепло і солодко стає на душі!!!
     
  15. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Аня теж встає, вже і тупцяти почала потихеньку:girl_tender::girl_tender: вздовж мене і дивана
     
  16. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Донечка зрозуміла, що пальчиків на ручках їй недостатньо, тому смакує собі пальчиками на ніжках:girl_haha: чомусь думала, що вона цього не робитиме, бо малий значно раніше дістався своїх ніжок. Ще навчилась робити "брррр" та ще й так, що всі навколо в слюнях:) Знає де є киця і квіти, це її любов, може милуватися ними довго. Росте моя дівчинка:d25:
     
  17. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    А ми почали сміятись! І то такий беззубик смішний, треба його заговорювати і він у відповідь регоче! Деколи то аж підскакує так вже тими ніжками і ручками мотиляє в повітрі від задоволення!
     
  18. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Хочу і я поділитись нашим веееличезним досягненням:). Вже декілька днів мій Ромасік топає саменький по хаті..Такий смішний: ручки в перід і пішов помаленько, як чує що не втримається чи чогось забоїться, то одразу падає на дупцю). Перші самостійні кроки зробив ще в 9міс, але пускатися сам, щоб ходити ще боявся, ми і не наполягали, чекали поки сам захоче пуститись і дочекались в 10,5міс:). Аж не віриться, ще недавно вчився голівку тримати, а зараз вже топцяє саменький. Біжить той час так скоро....
     
  19. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Тадейко ходить вздовж дивану і весь час хоче щоб його водили за ручки, потім годі всадити, впирається ногами і шурує далі. Вміємо робити "тосі-тосі", показувати де у іграшок очко і носик і уюблене заняття "баран-баран-буць". З нового говорить "а де?" і "де ти?"

    ---------- Додано в 13:58 ---------- Попередній допис був написаний в 13:56 ----------

    ми теж так робимо, то Тадей регоче на всю хату.

    ---------- Додано в 14:01 ---------- Попередній допис був написаний в 13:58 ----------

    я теж за це дуже переживала, але малий сам вставав завжди в дитячому ліжечку в 7 міс. і тримався за поручні, і нереально було недозволити бо робив це при кожній можливості: то за диван тримався, то за крісло.

    ---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 14:01 ----------

    ого, молодчинка
     
  20. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Коли ваші дітки почали топати на вулиці?
    Щоб не оффтопити.
    Ми вдома топаємо коло опори, сама якось не дуже хоче, якщо дистанція більша, то переповзає.
    На вулицю взуваю ще пінетки.
    Але бачу наші ровесники вже в взутті.
    І починають діставати питанням чого не воджу, бо дитина хоче ходити.
    Короче, заспокійте мене:)