Наші досягнення першого року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем levandivka, 25 Січень 2010.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Ми нарешті гарно рачкуємо. На четвереньках, через цілу кімнату. Трохи тяжко йому, свариться, але видно, що подобається)
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Андрійчику- маминому сонечку нині 7 місяців.:connie_pull-pigtail))

    Станом на сьогоднішній день ми вже вміємо повзати. Правда робимо це досить розважливо, не так як старший братик в такому ж віці "бігав" навкарачки мов метеорит, але все ж повзаєм правильно і на далекі)) відстані.
    Встаєм біля опори, тримаючись вміє трішки поприсідати дупцею. Я кажу що він так підтанцьовує, ніжки як пружинки.:girl_claping:
    Вміє правильно сідати, правда сидить не довго, чи то не має часу, чи то ще для спинки важкувато, але оця правильна техніка сідання вже мене дуже тішить.

    Ще старший братик навчив Андрійчика плюватись і ми тепер кажемо "пууур", особливо це весело коли їмо, тоді мамі приходиться довго і нудно витягувати моркву/гарбуз/картоплю з волосся.:girl_haha:

    Говоримо "ма-ма-ма-ма..." "та-та-та-та...", "нєм-нєм" і ще "бууу" "ба-ба-ба...", "дє-дє-дє")))

    Ростем...:girl_in_love:
     
  3. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    в нас те саме, тільки побачить все- "віжу цель, не вижу препятствий". А ще у нас вже 2 зуба внизу, зараз почались соплі-надіємось що верхні лізуть. Говорит-: ма-ма-ма, гє-ге-гє, ді-ді-ді і ба-ба-ба. А ще дуже вже хоче усіх вкусити за лице і робить це з таким хитрющим виразом...)))
     
  4. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Наша Вікуся НАРЕШТІ поповзла, і то відразу на четвереньках так як має бути:))) Не пройшло і 10 місяців:))) Насправді, ми з чоловіком шаленооооооо раді, бо доня в фізіологічному плані трошки лінтяйка, тільки в 9 сіла:)) Вже пробує вставати, правда поки не дуже виходить, взагалі сидіти вже не хоче, а тільки стояти :)) починають нас боліти поясниці:))
    Наша молодчинка кохана, правда трошки лінькувата, як і батьки:)
     
  5. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    наш Іллюха на днях навчився робити тосі-тосі, давати папа і дути в сопілку :))) все оптом :)
     
  6. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Аня почала танцювати сидячи (ніби на конику скаче, але лише під музику). І ще виповзає руками на спинку дивана, в результаті встає на коліна і стоїть так
     
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    моя пампушечка нарешті перевернулася зі спинки на животик:girl_claping: давненько вже намагалася, але все їй ручка заваджала то зробити. і от сьогодні нарешті вдалося! як вона тішилася:girl_tender:
     
  8. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    В нас появився перший зубчик)) правда дуже маленький, тільки прорізується, але вже видно і нащупується) Я якось геть не очікувала)):yahoo:

    Ми такі лінивенькі, перевертатись почали тільки в 4 місяців, ще не сидимо, повзаємо по пластунські, правда навчився ставати на карачки, розкачуватись і пробувати стрибати з такої пози) Робимо тосі тосі)):girl_claping::girl_bye:

    Горовимо "ма-ма-ма..та-та-та..ба-ба-ба..."страшенно любить ричати, плюватись і показувати язика :blum1:
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    незабаром поповзе, ми теж починали так, ніби розганявся для стрибка в довжину)
     
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Ех, моя вже другий тиждень так розкачується в позі зайця перед стрибком і вистрибує з такої пози на животик, невже таки поповзе колись?? :)))
     
  11. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року


    Мій теж таке робив, але так і не поповз :) розкачується, тоді вистрибує вперед, на живіт, і по-пластунськи повзе. Я вже і не хочу, аби вчився повзати, нехай краще вчиться ходити :)))
     
  12. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    а мій недавно свою пісюху знайшов. це жесть, як він її тягає, і мне в кулаці. особливо під час купання.
     
  13. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    А ми навчилися вже десь з тиждень стояти на карачках, але поки ноги розповзаються і потроху з"їжджаємо назад, але чую скоро вже буде сідати, а потім і поповзе.
     
  14. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Нашого як не вдається перевдягнути і він втікає то так може і ходити з ним в руці.
    Не вважаю в тому нічого "зазорного".
    Навчився давати пульт як хоче аби переключили. Познайомився з листком і ручкою ;) ходить вже добряче. Показує пальчиком в книжечці що його цікавить і щось там белькоче собі під ніс
     
  15. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Огооо! В 3 місяці???:) молодці
     
  16. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    і наша протягом останніх днів
    і так-сяк....а щойно (поки я отут очі не можу відірвати в ДП) виявилось, що моєї малечі не має в кімнаті.......вийшла собі в коридор :girl_crazy:...отак котила дитячу гантельку через всю кімнату)))
    І додам що маєм вже такого файного зубчика:xaxa:
     
  17. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    моя дитина ніби чує, шо скоро нова дата (23 буде 10 місяців) і поповнює свої вміння :) нарешті сказав МАМА!!! а то я йому "мама", а він мені "тятя" і сміється. а тепер так смішно складає дзьобик і МА-МА :))) тішуся :) :) :)
     
  18. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Ми вже зубастики, видніються два біленькі вершечки:)
     
  19. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Та-да-дам! Не думала, що колись це напишу, але за пару днів до рочку Мартуся таки поповзла! :) (ще встигли вписатися з цим досягненням в цю тему:)). Поки що не дуже швидко і трохи незгабно - рачкує переважно на колінцях, часом закидаючи вбік одну ногу, часом плазуючи як гусінь з дупою догори, але процес пішов, так сказать. Вже диван переповзає.
     
  20. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Оооо, Мирося:))) вітаю:)) я вже не можу з тим повзанням:)) пару сек. і дитина вже в коридорі:))