Наші досягнення першого року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем levandivka, 25 Січень 2010.

  1. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    А в нас вже 5-й зубик є! Отакий зубастик:girl_claping:
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    А моя малючка вже повзає! Щоправда задом на перід :) але як то кумедно! А нам ще 6 місяців нема. Пишаюсь своєю донечкою

    ---------- Додано в 19:59 ---------- Попередній допис був написаний в 19:58 ----------


    В нас ще жодного зубчика :) а ви молодці! Шустрий хлопчик росте!
     
  3. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    І ми вже вміємо повзати - передом і так як книжка пише :) Стає в позу рачки і поповз, перша така правильна спроба була на вихідних, тепер вже впевнено повзає, особливо якщо бачить на горизонті якийсь гаджет (цікавлять телефони, пульти, планшет), зразу видно, що мама з татом айтішники :)
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    У нас вже 7 зубів. А от з повзанням ми не дружимо. Лінивий хлопець, починав так гарно, а тепер стане на четвереньки, розгойдуєься і репетує на всю хату.
     
  5. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    а нам 9,5 місяців. Маєм поки 3 зубчика. Вже тиждень як робимо самостійно від мами до татка 4 кроки, на більше поки мій козачок не наважується:)
     
  6. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Сьогодні цілий день тішусь новим досягненням донечки! НА днях вона помітила, що має такі класні штучки, як руки)) то тепер цілими днями їх досліджує, вчиться ними користуватись))
    І от перші успіхи тиждня досліджувань: взяла сама руцями іграшку і так талемпала нею)))
     
  7. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    В нас вже другий тиждень триває "місія навчитися повзати" :girl_wink:
    20 січня як став синочок на рівні ручки, то й зрозумів логіку ) що можна ще й попу підняти, і ось він так робить від того часу спроби, щораз успішніші, повзе - то задом, то передом, як гусінь )))став на ручки, підтягнув попу, стаючи на рівні ніжки ) цікава така методика :girl_tender:
    ну і котиться боком )
    десь там з кінця січня вже пробує сидіти, але недовго може, сідає пресом з навіплежачого положення і покласти його нереально ) нервується, але й сили ще не має і рано здається йому ще.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    мураха покотилась :) на животик, на спинку, знов на животик і знов на спинку...
    ех, закінчився етап "положитєльної" дитини... :)
     
  9. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    А в нас 3 зубчик (верхній) виліз, так та бідна дитина з ним намучалася... І вправно піднімаємося на колінка, тільки би не та важка голова, то би вже повзали.
     
  10. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    В нас сьогодні свято. Показався перший зубчик. Його ще не видно, тільки чути))) Коли малюк щось гризе.
    І ще ми навчились ставати на четвереньки , розхитуватись і так стрибати до потрібної цілі)))
     
  11. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Тільки-но розказала за 3 зубчик, а вже 4 вирізався... Де ті діти спішать зубастими бути... Ще нема 4 місяці, а вже повний ротик зубчиків.
     
  12. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Сьогодні моя доня сказала перше речення:) я була в шоооці!!! Заходжу в кімнату, а вона " мама, дай титик" ( мама, дай тигрик) і показує пальчииком на місце, де завжди стоїть наш тигрик, то наша улюблена м'яка іграшка, з якою доня дуже любить бавитись:)
    А ще навчилась робити голівкою " так" і "ні", причому так матуляє тою голівкою, особливо, коли каже " так", піднімає дуже високо вверх і опускає вниз аж до підлоги ( коли сидить), то такааа ржака:)))
    Вміє вже казати як каже песик, котик, качечка, курочка і мишка :)
     
  13. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    :good:
    Клас! Така молодець! Я і не думала, що то так рано дітки таке можуть вже сказати.
    Розумниця росте:)
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Ех...так класно!!!
    Я на все життя запамятала перше речення з чотирьох слів Ромчика: "бабуся купила мені лопатку"
    Так скучила вже за тими першими дитячими досягненнями, словами не передам.
     
  15. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Fistawka, я теж не думала:haha: але ми з чоловіком дуже рано почали говорити, то певно гееени:) правда, у фізіологічному плані ми пасем задніх, ще навіть на ніжки самі не спинаємся... ) але надіюсь, скоро наздоженем:))
     
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Чула думку, що дитинка не може стрімко розвиватися одночасно в обох напрямках, тому зазвичай переважає або фізіологічний або психологічний розвиток. То й логічно в принципі - дитина, яка не зайнята повзанням-ходінням-активним дослідженням, скеровується на інші речі, можливо більше спостерігає і схоплює, більш посидюча тощо. Правда моя щось не особо "разгаворчівая". Багато речей в хаті показує, але говорить тільки мама, баба, тата, дай і ще купу всього на своїй мові. Правда має два нові кумедні вміння: нині навчилася говорити "пісь-пісь", то півдня собі під ніс шепотіла то "пісь-пісь" (ще й б її навчити по ділу то говорити :))). А на питання "Де в Мартусі пузьо?" смачно плескає себе долоньками по животику, так кумедно.
     
  17. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    Аня нарешті почала повзати вперед. Правда, то не зовсім класичне повзання, але принаймні добирається туди, куди хоче, бо раніше лише задом, боком і кругом. І вже злазить з дивана.:girl_tender:
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    дівчатка ще зовсім інші в плані мовлення ніж хлопці
    а щодо генів, то малий все робить пізніше ніж ми з чоловіком
    тому мені весь час видається чи щось там не запізно)
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    У нас сьогодні була перша «продуктивна» спроба повзти. :girl_claping:
    Це так кумедно виглядало! Раніше Влад на животі міг хіба крутитися довкола своєї осі. А сьогодні стояв на колінах і ліктях але знадобилася ще 5 точка опори – лоб. І отак високо задираючи вверх дупцю і риючи лобом диван моя малявка проповзла більше метра і досить швидко – я ледве встигла впіймати – бо не чекала від нього такого (навіть не підставляла руку під п’яти). А Влад пихтів, щось там сварився але вперто сунув вперед. :smile:.
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Наші досягнення першого року

    може бути...
    мій Святослав в фізіологічному плані йшов замітно на крок попереду, зато говорити почав дууууже пізно.