Найулюбленіші книги

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем New look, 21 Грудень 2011.

  1. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Моя найулюбленіша книга- "Гордість і упередження" Джейн Остін. Взагалі її книги обожнюю. А саме цю,здається,знаю вже на пам'ять як українською,так і англійською :)
    З української літератури улюблена "Марія" Уласа Самчука. Навіть не знаю за що так її люблю,але вже також перечитала вдовж і впоперек :girl_yes:
     
  2. Tikaba

    Tikaba New Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    З дитинства улюблена "Пригоди Тома Соєра та Гека Фіна". Підлітком зачитувалася "Два капітана" Кавєріна. Ще й зараз деколи перечитую цікаві моменти. Обожнюю Булгакова та Достоєвського, Франка. Із зарубіжних - Крісті, Конан Дойл, ОГенрі, Ремарк, Дюма. З сучасних - Пелєвін, Матіос, Дашвар. І ще дуже люблю "Діти Арбата" Рибакова.
     
  3. nangeln

    nangeln New Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    А я в захопленні від німецького автора Еріха Марія Ремарка. а особливо роману "Три товариші". А нещодавно прочитала Ліни Костенко "Записки українського самашедшого" читається на одному диханні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. laimmm

    laimmm Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    З української літератури - це Іван Багряний "Тигролови", Івн Нечуй-Левицький "Кайдашева сім'я"
    Багато разів перечитувала "Маленикого принца" (кожного разу все сприймала по-новому) і ще люблю "Записки про Шерлока Холмса"
    А з глибокого дитинства запам'яталась і полюбилась книжка "Там де живе синя ластівка":girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nataliyafil

    nataliyafil New Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Дуже люблю читати. Улюблена книга це Р.Н.Гюнтекін"Чаликушу" . Читала мабуть більше 5 разів...книга ще мамина. Правда купила нову(маю їх тепер дві), бо та вже дуже старенька і колись, як була маленька, то в ній сушила листя до школи на гербарій...
    ще мені подобаються книги М.Митчелл"Унесенные ветром", К.Маккалоу"Поющие в терновнике", С.Майер сутінкова сага, У. Самчук "Марія", А.С.Голон"Анжелика"
     
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    + Скарлетт. Дуже подобаються, але від початку до кінця 5 раз вже б не перечитувала.Так само із задоволенням ще в школі прочитала "Два капітани" Каверина, але зараз би вже не взялася за неї. Те ж з Джеком Лондоном. Може, просто переросла.
    Булгаков "Майстер і Маргарита" - коли є час почитати спокійно і вдумливо. Бунін - під настрій. Цветаєва - дуже мені близькі її вірші..
    Ремарка "Три товариші" - перший раз як читала, аж плакала. Всі інші його твори якось не пішли.
    А от старий добрий дядечко Хем - любов на все життя. :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Читаю все - від класики до сучасних детективів. Але якось так виходить, що найчастійше перечитую книги про Гарі Потера:girl_tender: Люблю всі сім книжок, але перші 3 частини четала більше 10 раз кожну. Щось таке є в цих книжках - позитив і доброта, переконаність що добро завжди винагороджується. Крім цього, це дуже якісні літературні твори :girl_smile:
     
  8. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Коли не маю бажання читати щось нове, або просто немає нічого нового, завжди з радістю беруся за стареньку (десь із 30-40-х років) товстезну книгу новел О'Генрі. Для мене це вже не книга, а своєрідна реліквія, наповнена не лишень чудовими розповідями, в яких гармонійно переплелися усі грані людського житті, а й власними враженнями і спогадами. Фоліант, мабуть, перечитаний уже зо два десятки раз, але майже щоразу сприймається по-новому.
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2013
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Поки що фанат Ейн Ранд (Ayn Rand), просто в захваті від Atlas Shrugged i The Fontainhead
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Я все ж схиляюся до класики: О.Кобилянська "В неділю рано зілля копала" і П. Мирний "Повія". Читала їх по кілька разів і на виставу ходила з чоловіком, сплакалася....:girl_blush2:
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Люблю перечитувати "Майстер і Маргарита", завжди щось по новому сприймається. Ще люблю новели О. Генрі, твори Чехова, Толстого, "Кобзар" Шевченка. Цікава повість Купріна "Яма", легко читається (яскраво показано життя у публічних домах), переглядаю Біблію:girl_cool:.
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2013
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Обожнюю.. Таке враження, що з того часу ніщо і ніхто не змінилися, і не знати чи зміняться.
    великий + і від мене. Надзвичайна книга.
    Ще люблю Джеральда Даррелла перечитувати - завжди піднімає настрій і відносить в якісь далекі краї до забавних звіряток і чудових людей.. Книга для релаксу і доброго настрою ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Аналогічно, дуже люблю про звірят, забула дописати :girl_claping: Чудовий автор, завжди розслабляють його твори. З серйозніших "звірят" планую почитати «Мобі Дік, або Бі́лий кит» Германа Мелвілла (був написаний на основі реального досвіду, отриманого автором при ловлі китів у південних морях), починала але все часу не було.
     
  14. Kolomyianka

    Kolomyianka New Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Певно одна з найулюбленіших книг це книга Р.Метесона "Я-легенда". Дуже люблю і книгу, і фільм, хоч останній кардинально відрізняється від книги. Ще люблю книги Марка Леві. Завжди брала іх з собою в дорогу. Проковтувала одну, поки доіжджала до пункту призначення. У дитинстві дуже любила Робінзона і "Різдвяні історії" Дікенса
     
  15. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Балдію від новели С.Цвейга "Лист незнайомки". Навіть не знаю скільки разів я її перечитувала.. Ну і додам сюди роман Н. Спаркса "Щоденник пам"яті".
     
  16. Myr o Slava

    Myr o Slava New Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Дуже люблю книгу "FM-Галичина" Тараса Прохаська. Вона малесенька, але з нею можна трохи пороздумувати на різні цікаві теми. А також дуже теплою, як на мене, є книга "Помаранчева дівчинка" Юстейна Ґордера.
     
  17. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    З найулюбленіших: Муракамі "Данс, Данс, Данс", "Уловка 22" Джозефа Хеллера, "Вавілон 17" Семюеля Дилені.
    Люблю "Алісу", "Гека", "Тома", Твена, взагалі) Всього О"Генрі, особливо "Королів і Капусту")), Купера, Хема - довгий час був для мене номером 1. Аспріна, Желязни, перші корвіновські подвиги), Даррелла (правда, прочитала недавно про його долю і долю рідних, сумнооо)
     
  18. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Для мене улюбленими є книги Ремарка... Перечитувала їх уже по кілька разів... "Тріумфальна арка", "Ніч в Ліссабоні", "Чорний обеліск", "Три товариші", "Час жити, час помирати", "Іскра життя", "На Західному фронті без змін".
    Все у нього по справжньому... Кохання, життя, хвороба, смерть... Улюблений автор уже кілька років поспіль!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    Майже всі твори Ремарка, Цвейга.
    Генрік Сенкевич "Камо грядеши", "Над прірвою в житі" Селінджера, "Портрет Доріана Грея" Уайльда, "Політ над гніздом зозулі" Кена Кізі, Деніел Кіз, “Квіти для Елджернона”
    "Царівна" Кобилянської, "Украдене щастя" Франка, "Сад Гетсиманський" Багряного, Ліна Костенко "Маруся Чурай", Ірини Вільде "Метелики на шпильках", "Б'є восьма" і "Повнолітні діти".
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Arletta

    Arletta Member

    Відповідь: Найулюбленіші книги

    додалась іще одна улюблена - "Кава з кардамном" Йоанни Ягелло