На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ні. 6 січня трьох крулів. Може бути визідним. То останній зимовосвятковий день.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    та не мають що святкувати :) Різдво в Польщі в неділю, лиш 6го січня все закрито буде, бо Trech Kroli, один день.
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2016 ---
    думаю, що не буде. 24го ще робочий день, певно скорочений, а 25го все закрито і певно ярмарок теж
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. New look

    New look Well-Known Member

    А як вигідніше розплачуватись в Польщі? Нашими гривнями з картки, чи купувати у них чи в нас злоті і ними потім? Чи є якісь ньюанси?
     
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Карткою виходть найвигідніше.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kalina

    Kalina Active Member

    Їду 3 січня в Перемишль, може хтось хоче приєднатися?
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, зорієнтуйте, будь-ласка, який зараз курс злотого?
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    А хто вже їздив в польщу поїздом київ-перемишль? Як враження?
     
  8. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Хочемо поїхати на закупи в Ікеа, може хтось знає як там оформити карту Ікеа Family, і чи це можливо без прописки в Польщі)
    І ще, плануєм взяти більше ніж 500€, як в такому випадку це правильно оформити, на декілька чеків, щоб повернути Такс-фрі і з нормою переїхати через границю)
    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Так вкажіть будь-яку адресу, яка вам в голову прийде))) або по карті гляньте, щось і індекс обов'язково. Не думаю, що хтось буде перевіряти, просто можуть якісь рекламки чи купони на знижку приходити.
    Провозили фотік 1 чеком на суму більшу ніж ваша, то проблем не було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Щойно зареєструвалась через сайт, живу у Медиці))) На пошту прийшов мені номер карти, його можна говорити на касі коли будем розраховуватися?
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А що така карта дає?
     
  12. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Знижки на деякі товари:girl_smile:
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На такс фрі то не вплине, бо полякам все одно.
    500 євро - це максимальна сума товару, який Ви можете ввезти в Україну без розмитнення. Тобто, якщо в чеку сума товару перевищує 500 євро, проблеми можуть бути з українськими митниками.
    Тому, якщо в загальному сума ввезених товарів не перевищить 500 євро на особу і товар подільний, я б розділила на кілька чеків (ясно, що на різних осіб).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Oksa ya

    Oksa ya New Member

    Видрукуйте з сайту свою тимчасову картку і можна її дати на касі. А також на ній є інструкція, як отримати постійну картку в магазині. Мене в Вроцлаві консультант сама зачепила чи хочу оформити картку, я якраз той автомат шукала і пропустила. Десь біля товарів IkeaFamily. Там треба ввести логін і пароль саме IkeaFamily. До 5 хв в мене на руках була моя пластикова картка.
    Ще можна поставити додаток на телефон і в ньому зберігати свою картку, але в мене не співпадає країна в AppStore, я не змогла його поставити.
    Отак виглядає тимчасова картка:
    IMG_9960.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    І кава/чай безкоштовно :) в будні дні.
     
  16. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Підкажіть, чи є в нас тут хтось, хто закупляє в Польщі на замовлення? Може то є окрема тема на це?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, є можливість махнути у п'ятницю в Польшу на закупи. Десь так на 9 ранку на кордоні можемо бути. Як думаєте - черги нереальні в такий день та такий час? І хочеться, і стояти пів дня не варіант. Скажіть щось...
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Теоретично може пощастити, бо в основному всі їдуть на вечір. Я би їхала на Шегині, мабуть...Але то таке, не вгадаєш.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Rodionochka
    Щойно повернулися з Польщі.
    Туди і назад їхали через Краківець.
    Туди 14.01 вночі, кордон пустий, перетнули за 40 хв.
    Назад вчора в 17:25 приїхали, стояли в черзі на такс-фрі понад 8 год. При цьому до шлагбауму перед нами було машин 8-10, не більше. Поляки не те, що не рухалися. Вони просто періодично зникали, і по 15-20 хв не підходили до машин, які стояли біля будок митного контролю.
    В сторону Польщі черга була настільки нереально довга, що ми не могли повірити своїм очам. Більше кілометра до кільця.
    Ми були в Кракові, з шмоток не купила нічого. Реально круті знижки на неходові (великі) розміри. На S-XS-M або звичайна ціна, або цих розмірів просто нема.
    Зате відвідувати туристичні об"єкти взимку - одне задоволення! Людей нема, черг нема, запаркуватися в центрі набагато легше, ніж влітку.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Черги до Польщі можна подивитися онлайн в Інтернеті, або в Viber є групи де пишуть, яка черга.
     
    • Інформативно Інформативно x 1