На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    то ще, мабуть, від самих митників залежить, перед нами декілька разів пропускали такі авто поза чергою на польській стороні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Нам вчора сказали, що нема жодного закону про дітей без чергм, навіть найменших. То все залежитб від доброї волі прикордонників. Вчора ми приїхали на Гребенне, а там черга, це просто капець... Ми вирішили пробувати іхати, на середині черги ( шлагбауму ще не видно навіть близько...нас зупиняє прикордонник ф каже " все розумію, в самого діти малі, то є хворе, але маю наказ від начальника нікого не пропускати плза чергою.. ми поїхали назад, встали в чергу, за 2 години вона посунулась може на 200 м... Це звичайно ще то задоволення, після ночі в дорозі стояти в такій черзі і розуміти, що то на весь день точно.. В 8ій ранку в них була перезмінка і ми вирішили ще раз пробувати їхати вперед, а як нє, то тоді або на Грушів, або Угринів.. І цього разу був вже на шлагбаумі прикордонник, який довго десь носив наші документи, але пропустив на кордон.
    А от на українському кордоні робота прикордонників просто зачаровує.. Суються туди сюди, а по ділу нісо, ми ще 2 години стояли коло віконечка бо просто не було нікого, чоловік бігав шукав, питав, а його лиш відсилали.
     
  3. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Цієї суботи їхала автобусом до Кракова на літак.
    Мала на дорогу 12 годин.
    Думаю, 4 години на дорогу і на кордоні так довго автобус стояти не може.
    Приїхали- а під брамою черга з 8-9 автобусів.
    Добре, що водій хороший трапився, дякую йому, пересадив мене на інший автобус, майже біля брами, і в аеропорт він заїжджав, так що мала ще 2,5 години на роздуми )))
    А так, напевно, не встигла б. Бо навіть з тим автобусом простояли 5 годин.
    Ще в автобус сіли і інші люди, які також поспішали на літак.
     
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я думаю, що черги будуть, що 23, що 24. А знижки однакові до Різдва, а потім після 25 мають бути ще більші. Мені так здається)
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    для мене кожен перетин кордону - то справжня лотерея. Один раз навіть на шлагбаумі поляки попросили запрошення, побачили що ми не в Польщу їдемо і відправили нас на інший пас і ми не стояли в черзі. Часом можна попроситись у людей, які стоять на кордонні (але і прикордонники косо дивляться)
    ой як це знайомо ;)
    сказати можна багато чого. Але мені здається що є група людей, яких мають пропускати без загальної черги. То вже треба юристів розпитувати.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2016 ---
    перше що видав гугл
     
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Закону такого немає. Маєте право попросити, а на кордоні мають право пропустити.
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я одного разу в такій ситуації так взлостилась, що нікого немає, всі тупо стоять і чекають, що подзвонила на нарячу лінію Прикордонної служби. Сказали, що прийняли моє звернення і перетелефонують. Передзвонили мені десь за хв.40 і сказали, що "пункт пропуску працює у черговому режимі, ніяких затримок з оформленням немає".... отак, ніякої справедливості не існує(((
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    так, власне. Тому й одна зміни нас відіслала, а вже інша пропустила
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор


    29 грудня збираюся на закупи. Трохи мандражую з приводу черги, ноооо, дуже сподіваюся, що все буде швидко. Хоч екскурсійних автобусів на Європу може бути хмара. Трохи прочесала Акорд і Танго, то власне там є багато ранкових виїздів на 29 грудня, кордони не вказані, але по напрямках виглядає так, що на Краківець більшість поїде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. opron

    opron Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 2
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, як думаєте, допоможе? Запуск 23 грудня.
    розклад
    Вартість
    Розклад руху нового поїзда розроблено з урахуванням можливості пересадки на станції Перемишль з поїзда №705 Київ – Перемишль на поїзд №3602 Перемишль – Краків – Вроцлав, який відправляється з Перемишля о 14:29. Зворотно пасажири поїзда №6302 Вроцлав – Краків – Перемишль, що прибуває в Перемишль о 13:18, також можуть продовжити подорож поїздом № 705/706 Перемишль – Київ.

    Квитки на новий поїзд Інтерсіті+ №705/706 Київ – Львів – Перемишль вже у продажу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Туди б поїхала, а назад тоді чим? Замалий проміжок..
    І що, зупинки ні в Мостиськах, ні в Шегині не буде? Ще дорогу перекриють, бо їм зупинки не зробили...(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    як на мене, це - правильне рішення. Якщо там буде зупинка, той поїзд (перепрошую дівчата, знаю, що в нас культурний форум) "засруть" за місяць і перетворять в розвалену електричку Львів - Мостиська. Щоб уникнути чергового позору, мабуть, не зробили там зупинки.
    --- дописи об"єднано, 21 Грудень 2016 ---
    згідна. Але швидше за все, поїзд той не розрахований на тих, хто їздить на закупи. Тим більше, що прив"язали час прибуття з Перемишль-Краків-Вроцлав. Зручно для тих, хто їде в аеропорт, на прогулянки містами (з ночівлею), пробити візи і т.д.
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    цікаво, чи дійсно воно працює:
     
  15. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Останній раз, приблизно місяць тому, коли була на Краківці, то помічала, що машини з українською реєстрацією, які стояли в загальній черзі, прикордонник виводив на сусідній пас поруч з автобусами і пропускав поза чергою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    За все катання (то вже десь близько три роки) нашу машину лише один раз відправили на інший пас(без наших клопотань), але машина була на австрійській реєстрації, +всі в машині мали запрошення у Австрію, +та машина мала якийсь дозвіл на кількість днів перебування в Україні, ну і то було на Шегині.
    На Краківці нам так не щастило :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Помітила, що хамство на Краківці - це звична справа, при чому можуть нахамити як і на нашій стороні, так і поляки. На Шегинях такого відвертого хамства поки ще не зустрічала, можливо так мені щастило
    отак, вражень від поїздки вистачає надовго
    в мене іноді складається таке враження, що самі митники і прикордонники досконало тих прав не знають
    Дівчата, підкажіть, зараз варто зараз їхати на закупи в Галерію Санову? Сезон святкових знижок вже почався?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. nikolla

    nikolla New Member

    Дівчата, підкажіть чи буде Різдвяний ярмарок у Кракові працювати 25 грудня, і супермаркети 24?
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Теско 24 працюватиме у всіх містах до 14 год, 25 і 26 закрито. Ашан -всі 4 магазини в Кракові 24 відкриті до 14 год, 25 і 26 закрито. За решту не знаю, але на сайтах магазинів є інфа про час роботи в святковий період.
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, сорі за глупе питання - а 7-8-9 січня поляки святкують?
    Є в ці дні якийсь особливий режим роботи магазинів та об"єктів культурної спадщини?