Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Тут багато хто сріблив.І я свому сріблила..бо якесь потемніння побачили...тепер після сріблення вони стали чорні..але й не випадають правда:)А ззаду ми несріблили-то там вже дірочка є..напевно все ж помагає то сріблення:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Моїй доці зараз 5,8 у неї почав боліти кутній зубчик, до 5 лікарів яких ми звертались сказали вирвати , бо це молочний але знайшовся один мудрий який нам зараз його лікує і каже , що цей зуб в 12-13 років вилитить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    А в нас, накінець-то, з'явився перший зубчик!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Хто сріблив дітям зуби? Скажіть чи щось допомагає і скільки це коштує?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Нам сьогодні дуже гарно зробили молочний зубчик аж серце радується! Ще потрібно по сріблити сказав лікар і спокій для мами та дитинки. Всім раджу зубчики діткам лікувати!!!
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    ой, дівчатонька,як ви то робите...................
    ми один раз були перед садочком в зубного, в Насті істерика страшна була,рот не хотіла відкривати......
    але то багато від лікаря залежить,однознчно.
     
  7. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Дуже багато залежить від лікаря !Ми були 3 дні підряд і мала із задоволенням виходила від лікаря . Хоча чистили канали і пломбували без всяких обезболень. Я сама була шокована що вона ані разу не ойкнула! Але ще мабуть залежить від дитини . Лікар казав що вона дуже терпелива!
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    На Симоненка в стоматологічній поліклініці є гарний новий кабінет дитячий і гарненька мила лікар Ірина Гузій - думаю з дітками малявками можна до неї йти, моя дитина не боялася...
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. malibu

    malibu Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Нам 1рік 4 місяці маємо майже 12 зубчиків, ручки постійно в ротику або знайде що інше і зразу відправляє в рота. Бачу, що мучить його, мащу ясна бебідентом допомагає але тільки деякий час. Згідно інструкції можне 3 рази на добу і не більше. І знову хникає ... :sad:
     
  10. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    УРАААААААААААА!в нас перший зубчик!!!!!а радості скільки!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Angel, вітаю !!!
    А в нас теж вже пару тижнів як вилізло 2 зубчика передніх, одразу два вилізли. Ніяких капризів, температури, соплів, ващє нічого....
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Скажіть будь-ласка чи в когось було таке. В синочка в 7 місяців вилізли два нижні зубчики, а потім виліз один зверху але не середній а другий, збоку, і зараз лізе други збоку, тобто нема двох середніх зверху.
     
  13. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    у нас теж не рівномірне вилізання. центральні нижні верхні є,потім ті шо біля центральних верхніх,потом виліз задній нижній,за ним задній верхній. Нижніх бокових тих що біля центральних нема ще.
    До теми:у малого давніше вже надламався передній зуб,чи впав чи вкусив шо..зуб починає темніти,недавно побачила що і другий теж надламався і темніє...слаба емаль чи нехватка кальцію? але в родині з обох боків зуби "оставляют желать лутшего"?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Молочні зубчики .

    tanchykВ мене в малого зверху спочатки повилазили двієчки, а одинички десь аж через місяць.
    Він був такий смішний, на вампірятка схожий:)

    Вчора в малого з ротика кров потекла.
    Я ледве не від"їхала, як побачила.
    полізла в ротик, а там знизу кусок десни відірвано, ранка, а в ранці зубчик. Нижня четвірочка.
    Перед тим дві ночі, біднятко, плакало вночі дуже сильно.
    Напевно, ці зубчики нам на стільки імунитет послабили, що від соплів звільнитися не можемо:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    І у нас. Є три верхні зуба і один нижній.
     
  16. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Ксюшці 3,4 роки, а від стоматолога не виходимо... Двійок нема верхніх вже, бо позтиралися, відкрилися канали, тепер ту всю красу пломбуємо... Добре що дається лікувати. Все почалося десь в районі півтора річного віку, коли зубки виглядали надто біленькими, та шершавими... Почали потихеньку руйнуватися, стали крихкими майже як крейда. Щоб не почався карієс - обробляла сріблом декілька разів. Як наслідок чорні зубки.... Пломби стоять ледь не на кожному зубі, а вони всеодно розсипаються навколо пломби. Постійно реставруємо. Морока. Намагаюсь зберегти місця для майбутніх постійних зубчиків. Виглядає жахливо і вона починає то розуміти, особливо коли старші дітки при ній шушукаються та показують пальцем... Вона поки що реагує спокійно, а мені все перевертається всередині. :girl_sad:
    Каже що буде зубки діткам лікувати... Роздивляється стоматологічне причандалля, та вдома мені пхає щось до рота - лікує :girl_cool:
    В чоловіка були подібні зуби в дитинстві. Наша педіатр каже що причиною могла бути прихована хороба під час вагітності. Але в мене навіть насморку не було! Хіба дійсно прихована. До вагітності готувалася, здавала аналізи на ТОРЧ інфекціі, пила регулярно вітаміни, навіть за півроку до вагітності. Намагалась здорово харчуватись, а тут на, тобі.. Та ще годувала грудьми до двох з половиною років. Більше просто терпіння не вистачило, хоча молочко ще було.
    Залежить, але від мами в першу чергу. Моя мала, перенесла запалення нирок в районі двох років. Кололи уколи, то після них нікого не підпускала ні до себе ні до мене (навіть манікюрниці устроїла істерику щоб не лізла до мене з ножицями). Багато часу та сил довелося витратити щоб позбутися страху до чужих людей. Зараз завжди спокійно говорю з нею заздалегідь про те куди ми йдемо, що будемо робити і для чого. Перши відвідини стоматолога були дуже емоційні - ротика не відкрила, вигиналася. Ми зробили паузу в декілька місяців і знов пішли. Але цього разу готувала її ледь не за місяць.

    Тому чистимо зубки давненько. Ксюшка привчилася до цього ритуалу, що я й не лізу, тільки пасту на щітку витискаю по три рази за умивання, а вона чистить сама. Переважно зі мною за компанію. ))))
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  17. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Нам лікар сказав за сріблення що воно не поможе, то скоріше як варіант авось гірше не буде, і взагалі сріблення то вже зараз неактуально малоєфективно.Ми також у суботу до стоматолога збираємося, вже один раз були, Соня зубки показувала сама без істерик, їй відвідини кабінету стоматології так сподобалися що йти звідти вона ніяк не хотіла.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Нам лікар казав протилежне - що окрім профілактики та лікування карієсу, препарат дещо укріплює зубну поверхню. Та йншого виходу не було. В півтора року навіть мови не було про якесь інше лікування. Зуби руйнувалися з такою швидкістю, що карієс за ними не встигав...Мазала зубчики "Аргенатом" і тільки під час сну, тому що в такому віці важко зробити це якось інакше. Тим більше що зубчик треба підготувати - почистити, просушити, намастити тим розчином, потримати поки висохне... І так з кожним зубом... А через пару днів треба повторити для закріплення... Ну нічого, зараз вже можу сказати що спасли їх від остаточного руйнування, хоча виглядає досить негарно. Попробували недавно на передні різці нанести пломбу, щоб прикрити чорне. Щоб дітки не так звертали увагу, так що чекаємо коли вже до постійних доростемо, а поки що намагаємось налягати на молочне...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    у мого теж два верхніх бокових ніби мають білі полоски занадто білі. Щодо зубів лікарка казала сріблити без потреби,всерівно воно своє візьме,як вже почалося. Приклад сусідська мала,має 2,7 р. практично один передній торчить і пару задніх. Серебрили та всерівно полетіли зуби. Я свому мию марлею на палець бо не дає чистити,а сам просто бавиться. Хочу купити Лакалут дя профілактики. Хоч наследственность теж штука важлива.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Як пояснила мені наша стоматолог - важливо зберегти місце для постійних зубів, щоб був хоча б канал цілий. В принципі з тими двійками так і вийшло. Там зуба взагалі невидно. Тепер раз на місяць ходимо, ставимо в ті канали кальцій, щоб не було всередині непотрібних процесів, а закривається потім маленькою ваткою та якоюсь такою рожевою "пломбою". Яка тримається до місяця. За цей місяць кальцій розсмоктується всередині зуба і знов ставимо те саме. І так до постійних зубів... Раз забула та півтора місяця пропустила - почав збиратись гній, та вискочив на яснах прищік... Мусила тиждень промивати щоб зійшов, а потім закрили канал знову... Ось така історія.
     
    • Подобається Подобається x 2