Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    В моєї Тані перед першим Першим вереснем випало ТРИ передні зуби. :8: Картина ще та була.
    А один довелося видаляти, верхню праву трійку, бо справжній зуб вже проклюнувся, а молочний хитається і все, міцно сидів. Боялися, щоб не було викривлення, то і видалили в стоматолога. Нічого страшного, навіть не плакала, тільки пишалась вельми собою.:)
    Молочні зуби повикидали у смітник. А що ж їх, зберігати як реліквію?
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 5
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    От в нас теж був такий казус з Ромчиком: нижня одиничка почала хитатися та й хиталася собі потихеньку. Поки я не залізла до рота і не намацала з внутрішньої сторони десни щось гостре:8:. В ту ж секунду пішли і вирвали. А той новий зуб потроху став догори рости, але все одно трошки під кутом виріс.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    От я сьогодні полізу подивлюсь з внутрішньої сторони десни чи нічого там нема.....Дякую за пораду!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Нам через 9 днів уже буде рік!!! Чекаємо і світюсь радістю. Ми вже так виросли і в нас вже цілих 8 зубів. Причому безболісних дяка Богу. Ще в 10 місяців уже було 8. Всім безболісних прорізувань зубчиків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Я свою то на море з вітрянкою відправила, а в неї ще в додачу хитається зразу 3 нижні і 2 верхні зуби... моя мама цього не перенесе... надіюсь, що або господарка поможе (я її попередила), або додому привезе....
     
  6. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    [​IMG]В нас ще 10,5місяців і повних 6 зубів, прорізався вже сьомий і прорізається восьмий...
    Попередні зуби вилазили без особливих проблем, Марчик був трошки вередливий і все, а тепер йой... температура до 38,5°, млявий, без настрою, спати не може... [​IMG]
    Підкажіть як легше пережити то?
    (знайомій лікарі сказали що прорізування зубів то не діагноз, що в дитини запалення і треба антибіотики, які вона слухняно і давала [​IMG])
     
  7. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Купіть в аптеці Бебідент і запасіться терпінням. Ті зубчики великі і лізуть проблематично, але то минеться. Головне, щоб дитина не перемучувалась і не перестуджувалася у момент прорізання зубчиків, бо психологічне напруження чи застуда можуть посилити больові відчуття. Тримайтеся. Все буде добре. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Malva

    Malva Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    А в нас немає ні одного зубчика! Починаю переживати. А коли у ваших діток з'явився перший пізній зуб?
     
  9. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    За 10 днів до першого дня народження, а другий на перший день 2 року :). Зараз чекаємо на третій.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    ....в мого Ігорчика за останній час 3 кутні зубики вилізли непомітно,а 4-ий вже тиждень нас мучить разом з насмарком....а сьогодні дивлюся,а там ще й ікла прорізуются-завал,всі на раз....наразі маємо повних 11:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Наш перший зубчик прорізався в 9 місяців і 4 дні, отак!!!:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    А в Яні вчора випав другий нижній молочний зуб, і два постійні нижні вже вилізли і ростуть собі. Молочні хиталися-хиталися, випали самі. ТТТ, молочні вилізли практично без проблем, і постійні так. Єдине, що зуби в нас погані:girl_cray:
     
  13. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Ми чистим зуби від тоді як перший прорізався, мали щіточку для перших зубчиків, а тепер чистим щіткою від року і пастою Лакалут, малому дуже подобається, сам біжить у ванну і показує на щітку!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Ой, а за прорізування зубів..... Перші 10 лізли нормаль, можна сказати не відчули, а от з тизні тому вилізло 4 зуби з інтервалом 1, тобто кожен день один зуб, то було шось.... 2 тижні постійного плачу і ниття, з рук не злазив, нічо не їв, в мене просто опускались руки, взагалі нічого не допомагало, я сиділа на Персені.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Дівчата, в кого вже дітки сарші, коли почали випадати молочні зубчики? В 6-7 років чи може швидше? І як молочний випадає, то його підтискає вже постійний і молочний може бути здоровим? Чи вже якщо випадає зуб, то обов'язково зіпсований?
     
  16. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    В нас вже хитається нижній лівий десь місяць, але він є зовсім не зіпсований. Я от думаю, чи то не зарано? І скільти той процес "хитання" може тривати?
     
  17. ir4ik

    ir4ik New Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Пивіт!!! А в нас сьогодні виліз третій зуб::girl_claping:
     
  18. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    В мене в старшого ще жоден не хитається і не випав, а от в меншого ще жодного нема:girl_crazy:
     
  19. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    В катьки перший випав в 5,5, вже майже виріс, зараз внизу хитається 2 і зверху два, але хитаються вже давно і не вилітають.
     
  20. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Моя мама сьогодны повела старшу виривати зубчик,бо ще не випав-трішки тільки похитуеться,а вже половина постійного виросла.
    А ще хочу спитати,хто дітям посрібнював зубки молочні?У молодшої вже бачу на декількох зубчиках чорні цятки,подзвонили до стоматолога,а він каже ,що не потрібно-їсти овочі і фрукти і все....Але не хочеться сидіти і нічого не робити,дивитись як псується....Вже з старшою так сиділи,теж "порадили",що молочні не лікують,то вже практично нема 4 молочних(а вони виростуть десь в 12 років постійні).
     
    • Подобається Подобається x 1