Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    А в нас проблеми з чищенням зубиків. Незнаю, що з малим сталося але він відмовився чистити зубки...взагалі. У когось таке було???
     
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    в мене :xaxa: але то до пори, до часу. частіше чистіть зуби так/, щоб малий бачив і він почне чистити
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Я надіюся, бо за зубки напевно переживаю найбільше....дуже боюся щоб мав не мої зуби тому стараюся зробити все можливе, щоб як найдовше зберегти їх здоровенькими!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Моя Христинка останнім часом скрегоче зубами... В мене від цього звуку стадо мурах по спині пробігає, але більше переживаю, чи вона собі не пошкодить тим скреготінням зубчики. У кого таке було ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    у нас таке було, вона тре (шкробає) ясна яснами і відповідно передні зуби які вже є труться один об одниний і скрегочуть, сваріться з нею, бо моя так нащербила собі зуб, доскреготалася. Тепер деколи теж скрегоче, але я насварю, а тоді не дуже помогло нажаль:sad:. Хоч це і молочний зуб, все одно випаде, але передній і ще ж років 5-6, боюся шоб не попсувся, ходила до лікаря, стоматолог сказав, що в такому віці нічого не зробиш, а десь в 3-4 роки треба буде замастити (не запломбувати) якоюсь пастою в лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    У нас виліз 17-й зуб, нарешті :) Але бачу що із запізненням. Дітки такого віку як мій Діма вже минулого року були зі всіма зубками. Це взагалі нормально? Чи варто все ж таки мені переживати?
     
  7. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Звичайно, що нормально і зовсім не варто переживати.:) Дитині ж не 5 років і зубів нема...Набір 20 молочних зубів має бути до 3 років, а за деякими джерелами і трохи пізніше норма, а у вас ще є запас часу, так що розслабляйтесь і не переймайтесь - будете зубастими.:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    А ми вже в 1,9р. мали всі 20 зубів:)
     
  9. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Колись читала, що скреготання зубами є однією з ознак наявності глистів в дитини. Можливо, вся причина в тому:confused: Це можна виправити:)

    В мене гірша ситуація... Зубами в сні скрегоче чоловік:ninja: Це в нього ще з дитинства залишилось і, нажаль, не пов"язано з глистами. Після маси обстежень, аналізів і профілактик лікарі зробили висновок, що то в нього на нервовому підгрунті.:confused: Уявляєте як мені було вперше, коли я серед ночі проснулась від невідомого звуку:8::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    В мене також немає глистів:xaxa:, але зубами скрегочу в сні:xaxa:, чоловік каже, що без того звуку йому вже сон не той. До речі, мій батько також скрегоче зубами, все життя. Можливо, це справді нервове:confused:, не знаю, мене воно не турбує:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    В нас Іра скрегоче передніми, бо тіко вони і є, зубами в день, я говорю не можна, але їй то по-барабану :))
    А якою пастою ви чистете зуби, бо я шукала в ДЦ, і практично на всіх є напис, що треба змивати, а як то зробити з річною дитиною я не знаю.
    Даю їй щітку поки просто мокру, і коли тато чистить зуби зранку вона і собі шургає, але з пастою як робити я не знаю.
    Чи нам ще рано такі процедури?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Дівчатка! В моєї малої хитається зуб, розкажіть будь-ласка як довго в ваших дітей хитались, як випадали (чи треба було рвати) і ті зуби викидати просто в смітник чи що з ними робити?????? Я в шоці!!!! Я дуже того боюсь! Вона тішиться, відкриває рот і кричить з радістю, що в неї зуб хитається, а я млію від такої новини!!!!!
     
  13. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    В моєї Юсті ,вже вилетіло 5 зубчиків.Нижні чотири хитались не довго, і їх всіх Юстина вирвала собі сама.З верхнім, "хитаючимся" :) вона ходила довго, і коли одного разу розплакалась,що він її болить,чоловік сказав,щоб вона показала,який болить ,а сам легенько вхопив його і вирвав .Плакала лише тому,що побачила кров.
    Нічого ми з тими зубами не робили,а викинули у смітник для мишки :).
    Оля,не хвилюйся,всі через це проходять:).
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Розповім як моїй малечі смішно виросли зуби. Спочатку 2 нижні центральні різці, потім 2 верхні бокові різці (як у маленького вампірчика);) потім центральний різець один. А другий не хоче прокльовуватись. дівчата на зустрічі сміялись що Катя як в першому класі без переднього зубчика:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Оляна

    Оляна Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Я своїм мазала "Бебідентом." Досить добре допомагає.
     
  16. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    ого. в моєї соломії лише 2 нижні помінялись, і поки все. а я думала, мож до школи верхні два поміняються. бо як уявлю ту картину без верхніх зубів....
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    в малого знайомої зуби почали мінятись в 8.5 років:8:.
     
  18. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    А коли перший вилетів? В моєї хитається і вона каже, що її болить коли вона щось їсть, а я боюсь доторкнутись...:8:
     
  19. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    перший вилетів десь минулого року в серпні-вересні, було 5 з половиною
     
  20. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Розкажу про скреготння зубчиками. Два тижні тому писала, що Христя скрегоче зубчиками. Перстали ми з чоловіком на це звертати увагу, той Кнопка стала менше скреготати. Минуло лише два тижні, а за останні два дні лише раз скреготала. І дивилася на нашу реакцію, ми показово з чоловіком продовжили між собою розмовляти, то Христинка перестала скреготати. От мала маніпуляторша :)
     
    • Подобається Подобається x 2