Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    скажіть будь-ласка мамочки, з якого віку ви дитині давалчистити зуби зубною пастою і яку саме купували?
     
  2. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    як то давати? ми, наприклад, на сніданок їмо трошки кашки, а на обід - трошки овочів чи зупки. коли давати яблучко?
     
  3. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ми даємо вже, бо на зубах з"явився якийсь наліт. Були в нашого дантиста, він тоді содою порадив почитити, але то не дуже помогло, та і я не хотіла сильно терти, аби емаль не пошкодити. Купили дитячу, з апельсиновим смаком чи запахом, але вона дитині не дуже подобається. Мабуть, куплю дитячий Лакалут.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ми почали чистити в рочок пастою Чікко. Я ставила на щітку зовсім трішечки, навіть видно не було тої пасти, бо бачив , що я собі щось кладу на щіточку і йому так треба. Процедуру повторюємо щодня, щоб звикав. Тепер, бачить, що я мию зуби і він собі "мама буду буби" (зуби):xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Софійка не хоче чистити зубки своєю щіточкою,хоче мою або всі відразу:xaxa: Пасту для неї я ще не купляла,думаю зарано,бо вона ж буде її їсти якщо смак сподобається,а як не сподобається то до рота не возьме:confused:.Якщо бачу наліт на зубах,намотую на палець марлю,часом змочую в содовому розчині і витираю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ми віднедавно вчимося чистити зубки щіточкою, поки що без пасти
    думаю варто привчати раніше, каже мій стоматолог, що тепер в дітей дуже швидко псуються молочні зубки, задовго до того, ніж вилізають постійні, то від води, їжі тощо
     
  7. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ооооооо, я маю таке щастя. для мене почистити дітям зуби то тортури. старша не переносить ЖОДНУ зубну пасту. а меньша її їсть, мушу ховати. за зубні щітки в хаті бойня :xaxa: в кожної по 2 і то не можуть поділити
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    в моєї солі був вроджений дефект емалі на передньому зубчику. сказали, то від антибіотиків, які мен призначали після операції (на 22 тидні вагітності мала холецистектомію) а загалом з її "любов"ю" до чищення зубів в неї дуже хороші зуби
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ще якщо б то чищення хоч щось давало...:confused:, я старшій з 7-8 місяців чистила, солодке дитина не їла... коротше, в 1,10 р. два запломбованих і куча посріблених. Зараз якось (ттт :xaxa:) не прогресує той процес далі. Молодшій ще навіть не пробувала чистити, і так зараз в основному на ГВ, того педприкорму буквально кілька ложок їсть. Зуби взагалі то від їжі псуються...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    точно!
    ми зуби чистим ще року не було,гарно чистим з пастою дитячою а теж зуби не важні...+ в рочок малий впав і понадщербував 2 верхніх передніх зубчика....ми і фторування робили щоб зміцнити емаль,і посріблили їх щоб далі не псувались а всерівно один зуб практично з"ївся ,другий ще більш енш тримається...але думаю теж зітреться
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    та ні, дівчатка, чищення зубів, хоть і не таке старанне, як хотілось би, щось тай дає.
    навіть без пасти. це моя думка, наліт зняти легенько можна. а те, що у діток так рано тепер зубки псуються далеко не від поганого чищення.
    чистити потрібно завжди, незважаючи на стан зубів.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    А наш Марко дуже любить чистити зубки. Ось цей масажер - його улюблений. Коли ним їздити по яснах і зубках то він так прикольно скрипить :)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 17
  13. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Особисто нам консультант в Антошці радив починати чистити зубки пастою не раніше ніж з 3ох років (навіть, якщо й на деяких пастах і допускається з 2ох років). Ми так і почали в 3роки. Купили "Лакаут до 4ох.р." Єдине, що мене в цій пасті наводить на сумніви, то те, що вона дуже відбілює зубки. Я б сказала навіть - занадто відбілює:ninja:. Переживаю, щоб емалі це не зашкодило. Тому чистимо пастою не кожен день. Раніше замінювала пасту харчовою содою (особливо в період перших спроб), хоч доця і не планувала ковтати нічого при чищенні. Потім я десь вичитала, що сода теж може пошрябати емаль:confused:.
    От такі справи:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Я так само роблю,правда ще без соди. Думаю про дит. щіточку. Бо моєю мій пацан мені ж сам зуби чистить:xaxa: Щось у нього вихдить,тіки треба мені ширше рот відкривати:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Ми зубки чистимо два рази на день з пастою лакалут, вчора вже другий тюбик купила. Спочатку не хотів, але я не змушувала. А потім з часом сам попросив пасту. Але іноді здригається коли починаємо чистити верхні зубки метеликив нас ще останні 4 не вилізли, тому напевно його ясна болять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .


    Ой, в нас такий самий масажер і ми теж його дуже любимо - особливо запихати його аж в горло, а потім смішно кривитись:):xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Дівчата, в моєї малої деякі зубки виглядають ніби попсутими: темні, з нальотами. Чистити рідко коли вдається, бо вона не дає. То нормально? Що з тим робити?
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    показатись стоматологу:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    Ми почали чистити десь з 10 міс, з пастою після року. В 2 рочки в нас на передніх зубах зявились білі плями. Пішли до стоматолога а це плямки через надлишок фтору. Стоматолог порадив купити пасту з мінімальною кількістю фтору, бо в нашому регіоні ще й вода фторована, тому через надлишок і зявились ті плямки на зубах. Перебрала усі, до того чистили німецькою Сілкою, там 0,15%, у інших від 0,5 до 0,20 %. Нарешті знайшла нашу, дешеву, Дракоша, рос. виробництва, там 0,03%. Зараз нею і чистимо. Чистить сама а потім я дочищую.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  20. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Молочні зубчики .

    --------------------------------------------------------------------------------

    дівчата який добрий гель,для полегшення прорізування зубчиків???бо то ціла епопея,руки по лікоть в роті і цілий вечір плач,біднесенька
    __________________