Мої улюблені парфуми...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 15 Жовтень 2007.

  1. veronka

    veronka зла друзя

    поняття поділу на чоловічі/жіночі - умовний. Фор екзампл, я користуюся Чорнилами Лалік чоловічими, Пі Живанши, Богартом, СК 1, L'eau D'Issey, Сіра Фланель Біна - вони прекрасно "сідають" на мою шкіру, так само умовно-жіночі на чоловічій шкірі інакше розкриваються і гарно звучать))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Tina_Brava

    Tina_Brava Member

    все таки взяла коханому Dolce & Gabbana The One Men.
    обожнюю цей запах...:girl_in_love:
     
  3. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    На даний момент мої кохані парфуми - це Dolce & Gabbana Rose the one. Дуже подобаються.
     
  4. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Недавно я тут цікавилася враженнями дівчат про Ange ou Demon Le Secret від Givenchy, а тепер це мої улюблені парфуми.
    А з "літніх" ароматів мені найбільше подобається Daisy від Marc Jacobs.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Terre d`Hermes Parfum Hermes, найкраще з того, що я нюхала, просто неймовірний запах. Можете взяти на пробу для початку пару мл, тут розпиваємо їх Розлив парфумів (5) :girl_dance:
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Дівчата, підкажіть сайт, де зібрані відгуки і інфа по парфумах. Вилетіло з голови і закладок((
     
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    • Подобається Подобається x 1
  8. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Дівчата, а хто тестив Datura Parfums одеські?
    Я взяла собі на пробу два аромати, сиджу така вся замислена :)
     
  9. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    дівчата я взагалі неможу користуватися парфумами або мені підсувають щось, коли купляю то подобається і пахне а коли прийду додому то воняє дико і аж тошнить( то років 5 вже точно ні туалетної води ні парфумів не купляю( були якісь одні які подобалися але забула назву. Хочу спробувати зараз щось купити не солодке і не різке, але боюся що знов буде якась реакція... лікарка сказала що в мене якась психологічна проблема бо з точки зору здоровя вроді все норм( але я дуже відчуваю запахи всюди і від усіх( і хотілося б і самі пахнути гарно і щоб подобалося) бо деколи пройде гарна дівчина чи мущина і за ними такий ніжний і гарний аромат...я хочу за собою теж так. Порадьте може щось? і де у Львові є хороший вибір і хороша консультація щоб не всунули мені знов щось((( як правльно ті парфуми вибирати, бо я так бачу що цього я теж не дуже вмію робити.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @shokoladochka я не знаю , чи ще прохлдять парфумофорумівки, але варто звернутись до @veronka і спробувати різного з відливантів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. MissO

    MissO Well-Known Member

    Запитайте в того, чиі парфуми сподобались, як вони називаються. Але не факт, що в флаконі Ви почуєте той аромат, бо на кожній людині один і той же парфум звучить по-різному. В магазині Ви за один раз того, що хочете не купите, бо всі аромати змішаються вкупу. Тому сходіть, понюхайте, але не спішіть купувати, нанесіть на руку, походіть, понюхайте і тоді вирішуйте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @shokoladochka, тепер є багато ресурсів, де улюблені духи можна купити в мінімальній кількості, наприклад, 5 мл для проби, поносити їх на собі. Як на мене, це ідеальний варіант :girl_wink: А якщо не знаєте, які хочете, просто кажете продавцеві, щоб порадив не солодкі, не різкі. Із запропонованих варіантів обираєте для себе 2-3, замовляєте і насолоджуєтесь :girl_in_love: Погуляйте цією темою Розлив парфумів (5) :girl_cool:
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vickaa

    Vickaa New Member

  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Vickaa, цікаво, тільки одна нота, хм :scratch_one-s_head:
     
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    А в мене питання до експертів)) Порадьте якийсь аромат, де запах нагадує матіолу
     
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    то та марка практикує, там в них є багато варіантів моно)
     
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А я недавно "винюхала" собі Ніна Річчі ,Лав ін Парі,але от не хочу на мек апі брати,,,хтось в Еліт клабі брав?
     
  18. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Bvlgari Aqua pour Homme
    І байдуже що чоловічі ;))
     
  19. olesiakostina

    olesiakostina New Member

  20. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дівчата, виручайте. Маю до кінця тижня обрати собі парфуми, бо маю купон на дві штучки, за яким другі мені дістануться безкоштовно. Але я маю біду. Мій організм не витримує тривалого часу тесту парфумів. Та й з часів токсикозу я не дуже дружу з парфумами. Одним словом, хочу щось легке, квіткове, свіже, може трішки цитрусове чи фіалкове. Щось легеньке, як вуаль, але водночас стійке і не просте.
    Так шкода того купона, а сама я ніяк не впораюсь, бо вже після другого "не мого" аромату буду в ауті)

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk