Мої недоліки, або "легенька" самокритика

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем ksjy, 10 Грудень 2009.

  1. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    У мене недоліків не так і багато, зате всі значні.
    - вимоглива до себе і до інших - якщо хтось не реагує миттєво, не виконує вказівок - анафема. Особливо це стосується сфери обслуговування - спочатку ставлюся лояльно, але якщо бачу, що хтось не знає своїх обов"язків - то для мене як червона шмата для бика. Плакала книга скарг і пропозицій, а в управлінні захисту прав споживачів один іспектор сказала до іншої - "О, та це ж наш потенційний постійний клієнт!"
    - вибухова і жорстка
    - останнім часом трохи ліниво-несконцентрована, але це проходить )))
    - непомірна в покупках. При чому не одяг-взуття-косметика, а переважно продукти харчування. Можу накупити величезний пакет томатів-черрі, знаючи, що й так уже намаринувала банок 15. Або третє відро вишень, якщо тих двох попередніх і так мені одній вистачить на 2 роки наперед. Комплекс родом з дитинства, чи що...:confused:
     
  2. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    А я один ходячий недолік! і найбільший в мене недолік що я бачу в собі стільки недоліків :)
     
  3. Winter

    Winter New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Єдиний мій недолік, так це те, що я вспильчива. Буває зроблю якусь дурницю з гаряча, а через 5хв жалію
     
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    оце сказанула(( Відмовляюся від цих слів!
    а витерти можна?
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Добрий я надто.
     
  6. Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Любопитна занадто (вся в бабцю), часто "язик мій - ворог мій", постійно переживаю за чиїсь біди чи нещастя, не вмію брехати...
     
  7. Selfish

    Selfish New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Мій недолік- я дуже гордаі вперта,і нічого не можу з цим зробити.Через це я часто страждаю,і розплачуюсь.:girl_sad:
     
  8. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Мій основний недолік - це різка, переважно безпідставна, зміна настрою. Можу взриватись на рівному місці, а через пару хвилин бути доброю і пухнастою. Нічого не можу з цим зробити :girl_impossible:
     
  9. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    підписуюсь під кожним словом на 100%, все це написано і про мене:girl_blush2:
     
  10. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Давайте "лікуватись" разом :girl_spruce_up:
     
  11. Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Хм...сила волі є...а от до шоколаду її нема....:girl_crazy:
    А ше часом забагато говорю,хоч і як кажуть "в тему" але забагато...:girl_crazy:
    О,і часами сварлива...:girl_crazy:
     
  12. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    мій головний ворог - лінощі!
    а ще я вибухаю із-за дрібниць, і не можу це побороти...:girl_devil:
    що робити навіть не знаю!
     
  13. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Вредна, не терпляча, завжди спішу, занадто довіряю не знайомим людям, нема сили волі.....
     
  14. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    У мене море недоліків! Основний це моя шалена ЛІНЬ!!! Я така лінива, дівки, ви собі не уявляєте...Таких лінивих просто більше не існує. І головне шо побороти це ніяк не можу!
    Ще я дуже вспильчива(не можу згадати як то українською). Можу щось в пориві злості наговорити і потім дуже про це жалкувати.
    Ще я вперта як осел!
    Ще мені дуже важко визнавати свою провину...буває сперечаюсь до останнього, хоч і знаю що неправа...
    А ще коханий каже шо я вредна.
    Все, більше писати не буду, бо аж самій страшно, яка я нездала...:girl_devil:
     
  15. Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    не "парся"....ти не в бані:girl_wink:
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Задумайтеся, щоб не паритися...
     
  17. TesTanya

    TesTanya New Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Зі сторони я спокійна, врівноважена, але не можу стриматись, коли заходить мова про політику...
     
  18. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    То все як про мене...
     
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Мої недоліки, або "легенька" самокритика

    Основним своїм недоліком ввжаю відсутність сили волі.
    Ще я занадто близько все беру до серця і можу зіпсувати собі настрій дуже на довго, а то й навіть заритися в подушки і ревіти через дрібниці, які того зовсім не вартують.
    Вмію дуже гарно собі в голові щось накручувати. Можу не розібратися толком в ситуації, а вже наробити для себе плачевних висновків.
    І ще один недолік, з яким дуже важко жити- я дуже часто переживаю, що про мене думають оточуючі. Ой, як з тим тяжко, ви собі не уявляєте.:girl_sad:

    ---------- Додано в 00:22 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:27 ----------

    Забула додати, я ще дуже люблю командувати. Добре, що мій чоловік мене відразу розкусив і не піддався, тому я ним не командую. А так, завжди шукаю можливості ким би то поуправляти.