Моя ідеальна дівчина

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Sergius, 10 Травень 2011.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    Дуже цінний пункт, особливо якщо врахувати, що споживацький підхід вас не влаштовує.:girl_curtsey:
    Ви вже пробачте, але ваш список - то така нісенітниця))))) Більшість пунктів. Складається враження, що ви не партнера для життя обираєте, а робите якусь покупку, як ноутбук))))
    В нас навіть при виборі собаки вимоги відійшли на задній план, обрали ту, до якої серце більше лежало. А ви своїй обраниці бедра метром мірятимете чи запропонуєте анкетку заповнити?
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    Та я практично ідеальна по списку :connie_pull-pigtail
    Тіко зараз фігура гітару не дуже нагадує! ну і вага трохи більша.
    Тре сказати своєму як йому повезло і який скарб попався в руки!!!:ed4d70def841dc74b57:d64::d25:
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    о, ну так би й відразу! негайно по максимуму звільяйте скриньку пп, щас начнеться!:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    algo, та що ж вам такого ті пси зробили?:girl_crazy:
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    ггг, клас :girl_crazy: І чого ж я заміжня, такий скарб прошляпила:

    Шо ж ,нам, жінкам, тільки то в голові :girl_crazy:
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    І я насміялась від душі)
     
  7. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    Не зовсім розумію Вас, Сергій, до чого тут гра в одні ворота? Боїтесь, що м'яч не попаде у Ваші ворота, в такому разі не варто розпочинати гру (дарувати подарунки, увагу...), бо в такому випадку це справді виглядає надто по-споживацьки, а дівчина може бути неготовою в даний момент на кроки назустріч.
    І далеко не факт, що вона нічого не робить, бо поспостерігати і зробити правильні висновки з дій хлопця вже немала робота.
     
  8. Sergius

    Sergius New Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    Динамщицы - это те женщины, которые сначала намекают мужчине на возможность секса через некоторое время, затем что-либо получают от мужчины (находящегося в предвкушении обещанного), после чего секса избегают. Если мужчина высказывает претензии, то динамщицы как правило делают удивлённый вид и говорят, что никаких обещаний не давали.

    Пункти не у порядку важливості.
     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    якщо просто
    то для чого в соцопитуванні вказувати оце ??
    щоб тут всі панночки зі Львова просто попадали штабелями??
    ..
    поржала від душі )))
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2011
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    Нєєє, не люблю, я котяча мама! пси так, на відстані і тільки подивитись на них!
     
  11. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    - Золоті слова!:girl_crazy: Отак той список прочитаєш і думаєш - мдя, до психолога!

     
  12. Sergius

    Sergius New Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    Діло не стільки в розмірі скільки в пропорціях :) головне бедра ширші за плечі і співвідношення талфя/бедра 2/3.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    нє, ну бо якось однобоко виходить. Хлопець хоче знайти такі ідевльну дівчину, але про себе ні слова. Ні парядак.

    А я тільки ото пойняла, до чого тут пси :girl_crazy: Шось я не уважно список побажань читала
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    1. Не стерво! Не динамщиця! Таких одразу в ліс. - Я сама доброта, і за Динамо не вболіваю!!!
    2. Має повагу до чоловіків. Жіночки із установкою – “усі мужики козли” – ідуть у город з капустою або – краще до психолога. - Чоловік!!! О, ЧОЛОВІК!!!
    3. Зріла особистість, самостійна, цільна. - Я в одном флаконє!!!
    4. Розумна і розсудлива. - Ну хіба не я?
    5. Дівчина – що розуміє що споживацтво у стосунках призводить до їх краху, що гра у одні ворота не принесе нікому щастя. - Фрілоадерс! Геть з дороги!!!
    6. Фігура – тип – гітара – з широким тазом, ширшим за плечі, з широкими пишними стегнами, при відносно вузькій талії, с грудьми від 0 розміру. 90-60-90 не до вподоби – мені мило – 98-80-120.
    7. Зріст – біля 150 см з обцасами, вага приблизно 85 кг.
    8. Миловидність і елегантність у зовнішності. - О! Я дуже миловидна і елегантна. Хто сумлівається?
    9. Носить довге волосся (в кишені носить? Куплю парик і носитиму!) або хоче таке відростити.
    10. Темперамент – не холерик – не меланхолік. Бажано сангвінік. - Ну це я!
    11. Світогляд подібний до мого.
    12. Хоче до трьох дітей. - Вже маю четверо!
    13. Вік – бажано від 23 до 30 років - Мені ніхто більше 26 не дає!
    14. Жінка не з менталітетом ганчірочниці и домогосподарки. - НІЗАКАГДА!!!
    15. Наявність спільних захоплень – наприклад фотографія. - Особливо якихось смаколиків!
    16. Не любить собак. - і кошек тожє, у них мясо тверде!
    17. Добра і ніжна. - Такої другої нема!
    18. Вміє готувати або принаймі хоче цьому навчитись. - Кажуть що себе хвалити не можна, але кажуть же я фест господиня!
    19. Любить який-небудь спорт, наприклад їзду на велосипеді. - стаціонарний велотренажер пайдьоть?
    20. Не напивалась і не смалила тютюн і іншу гидоту. - ніяких гидот не признаю!


    Як мому чоловіку повезло!!! Я така скромна і усе що тут перерахувалось.

    Серж знайдіть якесь стерво і зробимом обмін жінками. :girl_haha:
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2011
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    а величина мозку має значення для вас?:girl_crazy:
     
  16. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

     
  17. Sergius

    Sergius New Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    Мається на увазі - не робить НІЧГОГО у відповідь ТРИВАЛИЙ час.

    ---------- Додано в 19:51 ---------- Попередній допис був написаний в 19:47 ----------

    Має - але його видно потоім :)

    ---------- Додано в 19:53 ---------- Попередній допис був написаний в 19:51 ----------

    Має - але його видно потоім :)
     
  18. Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    Зрозуміло. Суто чоловіча термінологія та й логіка, врешті решт. "Намекают мужчине на возможность секса" - це коли мужчина сам собі вирішив, що ця дівчина не проти сексу з ним. Дівчина натомість про таке і близько не думала, і зовсім не в курсі, що вона, як виявляється, когось "продинамила".

    Цей термін можна використати хіба в тому випадку, коли оплачена повія не виконала послуги. ІМХО.
     
  19. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    Ех, не пощастило Вам, я вже заміжня. Та й не росту вже, а не вистачає 10 см.
    Дякую за тему, насміялася так, що чоловік прийшов дивитися, на що я так реагую.

    А якщо серйозно, то сумно, що в молодого чоловіка такі погляди на пошук "половинки".
     
  20. Sergius

    Sergius New Member

    Відповідь: Моя ідеальна дівчина

    Ну це не моє визначення, і воно не зовсім вдале. Але суть - динамщиця може і не натякати на саме секс, (до справи я не хтивий) - але натякнути на те що чоловік їй цікавий взагалі - і розкрутити цого на якийсь коштовний подарунок. А потіш вшитись від нього :)