Мистецтво бути щасливими ...)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем zetta, 14 Грудень 2011.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    я з тим ТРЕБА дуже тісно зжилася живучи з батьками. Все на світі робила бо треба. Як вийшла заміж, то навіть на вихідних довше 8 не спала ніколи, бо вдома мені якось завжди було незручно перед мамою, що стільки всього треба зробити, а я довго сплю. Зате за два роки окремого від батьків життя трохи попускаю собі ту планку. І тепер не гризу себе, навіть якщо до 10 засплю.
    Так напевно зі всіма своїми "треба" можна помалу навести лад...
     
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Домробітниця.
    Бавлюся з малим, відпочиваю, займаюся улюбленою справою, собою, перу(я це діло обожнюю) і час від часу під настрій прибираю і готую.
    Все реально.
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Раджу почитати Лео Бабаута Effortless Life - може по-іншому подивитесь на свої "треба". Це в інший бік від тайм-менеджменту в його класичному розумінні "як встигати все". Все встигати не треба.
     
  4. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Я, щиро кажучі, не те що все, я нічого не встигаю=)))
    З цією метою підійде лише робітниця, яка щоденно приходить. Я недавно замислилась про те що классне явище були "дуеньї" ( чи як називалась старша одинока родичка, яка жила в сім"ї?)
    Отже, виходить, що якщо щастя і не в грошах, то все одно якійсь певний матеріальний рівень має бути, аби оплачувати виконання тих речей, які сама робити не хочеш, та покупку тих речей, які мати хочешь?
    А по буддизми щасливим стає той, хто позбавиться від бажань...
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    А багатим - той хто вміє радіти тим що має, сильним той хто може побороти власні слабкості , Наймудріший той хто правильно задає питання і вчиться у кожного з ким зводить його доля ) , Герой той хто свого ворога перетвлрить в свого друга , хто щасливий ? Щасливий чоловік що має жінку гарну своїми вчинками )
    Бажаю всім щастя )
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    А про що тут думати)))?
    Я свої Бажання лелію і по можливості здійснюю. Мені з буддизмом ну явно не по дорозі.
    2-3 рази в тиждень вистарчає.
    Ага, не в грошах. А в їх кількості. Без мінімального рівня фінансів в соціумі бути щасливим мега важко. Та й зміст?

    ---------- Додано в 14:14 ---------- Попередній допис був написаний в 14:12 ----------

    Взаємно))).
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    взагалі оте "не хочеться" дуже добре стимулює мозок, щоб придумати спсоби, як не робити того, що не хочеться ( або робити не перенапрягаючись) :) Прати? Ну так пралька є. Посуд? Посудомийку купити. Готувати? Продумати ті страви, які вас найбльше напрягають чи ви просто не любите їх робити ( наприклад, я не люблю робити пельменів,вареників, голубців, зразів і т.п.), бо то забирає купу часу. Значить ті страви можна замовити готовими ( навіть тут на форумі є дівчата, як готують. Особисто я давно такі страви замовляю на іншому ресурсі в чудової дівчини і тепер в морозилці у мене є всі запаси яких хочеш вареників- з вишнями, чорницями, капустою, сиром.... Аналогічно- пельмені, вушка, голубці- пісні і звичайні...). На решту страв- є мультиварка ( чудненько навіть холодець варить, над яким не треба стояти), є готові супові заморозки . Та багато чого. Прибирання? Або розділити між усіма членам сім ї його ділянку роботи, а якщо не хочуть і їм то не заважає- "до побачення"- не намагатися самій доводити хату до стерильної чистоти. Не хочу сьогодні мити підлогу в кухні? Значить помию завтра ( "не відкладай на завтра те, що можеш зробити післязавтра :)"

    значить в своїй голові міняйте установки. І в решті-решт з явиться у вас час на те, що хочеться
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Ось! Це мабуть основне! Тому, що раніше чомусь я взагалі не надавала значення речам, про які тепер почала думати, але щось ми їли, в брудному не ходили...
    Все від голови.
    День кожного з нас - це такий собі "день бабака", головне, щоб твій день бабака тобі подобався.
     
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Ні, дякую, мені чужих людей вдома не треба )) І платити цій людині сьогодні за те, що я сама можу зробити післязавтра (а може, й за місяць..) мені теж не хочеться. Я знайду краще застосування грошам.
    Також маю досвід довгих років життя з "дуеньєю", то, знаєте, ще проблематичніше, ніж з домробітницею, бо часом дуже складно нормально пристосуватися до співіснування в одному просторі, не ущемлюючи одне одного (бо ж родичі, все-таки). А дуенья на правах рідної, та ще й старшої, може тобі і виговорити )).
    Ні, якщо постановити собі, що в хаті завжди має бути ресторанне меню і порядки, як в Хілтоні, то радості в житті не бачити. А можна бути простіше, і піти з дитиною покидати сніжки, поки мультя варить :) Готові страви не купую, і сама не роблю вареники-пельмені-голубці. В мене є чудова мама :) До речі, в неї кулінарний хист і бажання до цього діла розвинувся тільки після сороківки, тому у мене все попереду :).
     
  10. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Ну то ваш вибір))).
    Я за те, щоб кожен робив те, що хоче і всім буде щастя.

    ---------- Додано в 15:22 ---------- Попередній допис був написаний в 15:21 ----------

    А це ви про що?
     
  11. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Ой, та любий "день бабака" можна дещо урізноманітнити. Ми ж не в ті часи живемо, щоб в одному ритмі "господарка-діти-церква-кухня-секс-сон". Головне, щоб було щось приємне, що випадає з того рутинного ритму, тоді і день не буде "бабаковим" і буде подобатися.
     
  12. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)



    ---------- Додано в 15:31 ---------- Попередній допис був написаний в 15:29 ----------

    Про те що твої щоденні справи мають тобі подобатись, твій звичайний день
     
  13. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

     
  14. happylady

    happylady Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    в мене щось подібне зараз в житті, правда не завжди,але дуже часто саме так і є.
    Треба вчитись вміти бути щасливим від найменшого, і буде нам тоді щастя*)):d25:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    І ще один рецептик від мене: зробіть годівничку і повішайте перед вікном))). Такий кайф))). Зробили тижні три тому, малі від процесу вже були щасливі, але, о, горе, тижні два жодної синички. І тут випав сніг, і синички повалили. А ще вчора сала купили, то іх тепер багато!!! Я щаслива!!! І то ж - синички!!! Жовто-блакитні, а не якісь там снігурі))))))!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. skai

    skai Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Ой клас!!!!!!!!!!!!!! Давно в мене жоден з постів не викликав усмішки на обличчі.
    Дійсно, в цьому році сумні свята. І я теж стараюся шукати привід для того, щоб потішитися, відпочити у всяких дрібничках. З донечкою відкритки робимо. ще купу подарунків на свята майстрували. Але все рівно настрій такий пригнічений.
    Читала щойно укр.нет і укр. правду. Не радісна.
    І тут Ви з таким суперським постом.
    Все, тепер мені точно присниться гарний сон. На добраніч, дякую!
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    А я на підвіконні в посуд поклала сухий хліб і куски сала , то відбою немає. Кожного ранку каву п'єм з синичками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    А ми з голубами :) В нас за вікном пара голубів облюбували собі гілочку на яблуні, і щодня вони там собі вкупочці сидять, чистяться, гріються - всі роки, що ми там живемо. Я вже не певна, що то ті самі голуби, бо чи вони так довго живуть? Але гляну на них - і так якось спокійно і радісно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. NEW_GIRL

    NEW_GIRL Member

    На мїй погдяд щастя складається з простих речей-здоров*я дітей та близьких це звісно на першому місці. Останнім часом помітила, що ми за всїєю "битовухою" перестаєм радіти дрібницям з яких насправді ї складаються найщасливіші миті життя. Ще моя думка, що звісно потрібно починати з себе. Любити себе треба обов*язково. Людина, яка погано ставиться до себе ніяк не притягує щастя та удачу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. NEW_GIRL

    NEW_GIRL Member

    Завжди дуже поважала жінок, які зробили себе самі, маючі ,насправді, не дуже вихідні дані.
     
    • Подобається Подобається x 1