Мистецтво бути щасливими ...)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем zetta, 14 Грудень 2011.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Австралійські психологи визначили так званий золотий трикутник щастя - три основних елемента життя людини, наявність яких дозволяє відчути себе щасливим. Це люблячий партнер, дохід (за розрахунками вчених, він повинен доходити до $100 тис. на рік) і соціальна активність, яка дає мету в житті, пише The Times of India

    Фахівці з Університету Дікіна проаналізували 29 досліджень за останні 12 років і дійшли висновку, що якщо не брати до уваги дійсно важкі захворювання, стан здоров'я сам по собі не входить в трикутник щастя. Наприклад, не може перешкодити щастю надлишкова вага. Правда, серед людей з ожирінням 2-го і 3-го ступеня (індекс маси тіла - 35 і вище) показники щастя можуть трохи знизитися, однак при ІМТ нижче 35 вага людини на відчуття задоволення від життя не впливає взагалі. Отже, при зрості 180 см і вазі 110 кг ваги людині діагностують ожиріння. Однак даний факт ніяк не відбивається на загальній задоволеності життям, впевнені вчені.

    Не надто важливі для рівня щастя та місце проживання, рід занять, а також наявність чи відсутність дітей.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    я ні про що не замислююсь, нічого не аналізую. Я просто дуже щаслива людина, і єдине, що мені зараз потрібно - так це не лінуватись і повсякчасно дякувати Богові за все, що в мене є і за мій стан щастя.
     
  3. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Спадає на думку одна з легендарних фраз з радянського кінофільму "Москва слезам не верит". Той момент коли Гога уже побився з кавалерами Олександри і вони йшли додому і розмовляли про життя: "... Люблю свою роботу по-тому, что когда я туда прихожу там крутитса то, что без мене не крутилось. Люблю всоих друзей потому, что хоть мы и знакомы 1000 лет, всё равно каждий раз все интерестны и новы друг другу. Люблю твою мать потому, что люблю... Так значит вы счастливый человек Гога, Не вполне. Вот если би мне сейчас удалось выпить стакан газировки. Тогда, я бы был счастливым человеком....". Гарно є коли гармонія у всьому. Не прагнення осідлати крутий Лексус, начіпляти частотні камінці і розмахувати апецькуватим гаманцем думаючи, що то є критерії і запорука щастя. Вміння бути щасливим у своїй тарілці, прагнути бути кращим для себе, своїх рідних, дарувати радість усім - мистецтво ... А хіба це так багато ? Правда ж ?
     
  4. kukuska

    kukuska Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    що бути щасливим треба щоб поруч була кохана людина, вміти все прощати, не брати до голови всякі дрібниці повсяктенні які портять настрій, насолоджуватись життям, частіше усміхатись, брати від кожного дня максимум позитиву, ну і просто жити своїм життям...:) це все мене робить щасливою...
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    як на мене, то справді щаслива людина власне тоді, коли немає потреби думати, чому саме щаслива. А є відчуття отієї внутрішньої рівноваги,коли
    Щастя не потребує умовностей. Бо якщо з являються умовності, тоді немає гармонії. І тоді і сонце не так світити буде навіть на найкращому курорті.
    Але далеко не кожна людина здатна досягнути отієї стадії внутрішньої гармонії, коли

     
  6. Kirilla

    Kirilla New Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    якось вирішила я пофілософствувати зі своїм синочком, на той час йому було 5 рочків)
    я: -Юрчику, як ти гадаєш, де живе щастя?
    Ю: -мені треба подумати...а в нас у голові мозок?
    -так
    -та ми ним думаємо?
    -так)))
    -тоді я гадаю, що щастя живе у голові...

    занавіс...такого від саого шустрого хлопчика я не очікувала..
    тепер, коли щось прижимає, я постійно собі нагадую-що все від голови, та життя налагоджуєтся )))
     
  7. StarRace

    StarRace миється в бані

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Щастя-це ще один прожитий день, ще один ранок, який ви зустріли з усмішкою. В кожної людини свое розуміння щастя і кожна людина творить його собі сама.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Щоб бути щасливими треба бачити коли інша половинка нещасна. Не бути зацикленому на собі, і буде вам щастя.

    Я ніколи не зауважувала як я зранила свого коханого в перші спільні роки нашого життя. Він був дуже одинокий і нещасливий, а я була зациклена на собі і не знала що то таке любов. Завжди подавала всім, що я жертва і що він поганий. Тепер на світлу голову аналізую і бачу, що воно було ДАЛЕКО не так. А він мене любив, завжди. Так спокійно, так як він вміє. Тепер я кожну хвилину нашого супружнього життя ціную і бережу, як щось дуже крихке яке може легко розбитись, як тільки я почну догоджати іншим а не нам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    розкажу про себе - почала я відвідувати психолога. остання консультація порвала мій мозок. багато чого я раніше не помічала за собою, багато не хотіла помічати, то тепер вже який день під ряд я намагаюсь знайти в собі гармонію і навчитись бути щасливою, а не створювати ілюзію цього. як же це важко, я вам скажу.
    до мистецтва мені ще ой як далеко, але намагаюсь бути щасливою - вигребла сміття з душі, вимила квартиру, може вдасться?
    а, так, і ще я вирішила, що для повного щастя мені бракує ще звільнитись з роботи, чим я в понеділок і займусь. ну її, воно не моє - то факт, мені там не зручно, не комфортно, займусь знову біжутерією чи ще чимось. хочу сама керувати своїм життям
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Щаслива людина, це не та людина, як на мене, що загалом немає жодної проблеми та знаходиться в стані оптимістичної ейфорії. Я за щасливу людину вважаю ту, хто живе в гармонії з собою. Якщо є питання, намагається вирішити, якщо світить сонце -йому тішаться, якщо падає дощик - можна і посумувати, це звісно все образно...Тобто відчуття щастя, наприклад для мене, не пов'язано з благами, воно в моєму відношенні до життя, та чи комфортно мені в різних ситуаціях, чи не йду я в супереч своїм принципам, в кінці кінців, чи поважаю я себе за прожитий день. Десь так, може дещо узагальнено, але я часто своїм подругам бажаю саме ГАРМОНІЇ з собою, чого бажаю і всім жінкам!
    П.с. колись одна моя знайома, поважна жінка, подивилась як я страждала що в мене не було коханого і я казала, що нещаслива,робота мене не влаштовувала і т.д..... порадила мені стати щасливою самостійно, без допомоги ззовні, і тоді, одразу прийде людина, який захочеться погрітися в проміннях твого щастя:haha:
    п.с.с може десь схоже на аутотренінг, але ж щастя, то велика праця над собою!:girl_yes:
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    для тих хто часто згадує дитячі образи та рани завдані батьками....
    п.с Обережно Валяєва )))

    А еще марафон обостряет травмы и проблемы. В отчетах все чаще попадаются строки про родителей, обиды на них и так далее. Много думала об этом. А сегодня с малышом нашли и купили вторую часть Кунг-Фу Панды - он фанат единоборств всяких. И в нем гениальная мысль для взрослых. Которые до сих пор оправдывают свои неудачи родителями и детством. Диалог примерно такой:

    - Как же ты обрел внутренний покой? Я лишил тебя родителей, лишил всего!

    - Это прошлое. Шрамы затягиваются. Важно, кто ты и кем ты хочешь стать...

    Просто и сложно. Оставить прошлое в прошлом. Простить, отпустить и идти дальше. Неважно, какое начало было у нашей жизни. Важно то, что мы делаем с ней сейчас. Важно, кто мы. И кем хотим стать.... Для этого нужно пройти определенный путь. сделать выбор, простить, отпустить, принять. Много лет может уйти на такую работу. Но не стоит ею пренебрегать. Иначе можно всю жизнь бегать от боли и никогда не стать счастливой....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Чужое счастье делает несчастных людей еще несчастнее

    Нахождение среди счастливых людей делает несчастного человека еще несчастнее - именно к таким выводам пришли недавно ученые. И это частично объясняет знаменитый парадокс, что в самых «счастливых» странах зачастую очень высокое число самоубийств.

    Например, многочисленные исследования подтверждают, что в таких странах, как Дания и Швеция, где одни из самых высоких показателей уровня счастья и удовлетворенности жизнью, также очень часто происходят самоубийства.
    Ученые из Университета Уорвика (Великобритания) и Гамильтонского колледжа (США, штат Нью-Йорк) проанализировали данные 2,3 миллиона американцев, чтобы выяснить, как связан уровень удовлетворенности жизнью с числом суицидов. Таким образом, у исследователей была возможность изучить относительно «однородное» население: полученные результаты нельзя объяснить разницей в менталитете, вероисповедании, языке и уровне государственной поддержки.

    Так, ученые обнаружили, что в штатах с самым высоким процентом удовлетворенных жизнью людей число суицидов также было достаточно большим, сообщает TODAYonline.

    «Возможно, для тех, кто переживает не лучший период своей жизни, собственное положение кажется еще ужаснее, когда они сравнивают себя с другими, - говорит доктор Стефан Ву, профессор экономики из Гамильтонского колледжа. – Сравнение с другими может сделать тех, кто чувствует себя несчастным, еще более несчастными, и вызвать депрессию».

    Доктор Ву также отметил, что, согласно исследованиям, люди также по-разному реагируют на низкую зарплату и безработицу – в зависимости от того, насколько это привычно в их окружении.

    «Если многие вокруг них также находятся без работы, то это уже не кажется катастрофой», - говорит Ву.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

     
  14. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    хех! українці давно про це знають ))) недарма є приказка "Ніщо так не тішить, як нещастя сусіда".. :girl_crazy:

    Тепер ту приказку ще й науковці підтвердили )) не вірили, певно...
     
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Наткнулась в соц.мережi.

     
  16. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Проаналізувала я свою поведінку вдома за останній час. Це практично повна протилежність мене на початку сімейного життя - я готувала чоловіку смаколики, тримали майже ідеальну чистоту. Загалом намагалась бути ідеальною дружиною. А тепер я стала собою - роблю домашню роботу лише тоді, коли є натхнення, або вже дуже треба, ще й чоловіка намагаюсь по-максимуму залучати. І як не дивно, чоловіка це цілком влаштовує. І я щаслива, бо не роблю то що не хочу
    То так, роздуми вголос :girl_crazy:
     
  17. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    На мою думку Щастя - це жити відповідно до своїх власних переконань стосовного того, в чому полягає щастя.
     
  18. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Дуже гарно... В теорії. А хто буде прати, мити посуд, готувати, прибирати?
    Я б особисто дуже хотіла весь час бавитись з дитиною, займатись спортом і читати... Але надто багато речей, які робити треба хоч і не хочется

    ---------- Додано в 15:51 ---------- Попередній допис був написаний в 15:46 ----------

    Я теж залучаю... І його теж влаштовує. І він від мене нічогісінько не вимагає. Але! Справа в тому, що я сама від себе вимагаю і більшу частину часу займаюсь тим, чим не хотіла б займатися.
    Але мені мабудь в тему "тайм-менеджменту", її я і шукала, коли натрапила на цю
     
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    Правильно, їх ніхто не скасовує. Але обов"язково після того (або поміж тим), що ТРЕБА має бути місце для того, що ХОЧУ. Це дає відчуття спокою і задоволення. І навіть сама думка про те, що "от помию посуд, а тоді собі.." допомагає помити посуд швиденько і з піснею ))
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Мистецтво бути щасливими ...)

    З усією тою ситуацією в Україні, навчилась бути щасливою від найменших дрібниць: сімейний вечір за грою, катання на санчатах, зустріч з друзями, просто ранок у власному ліжку... Життя складається з дрібниць. Поцілувати чоловіка перед виходом на роботу, помахати малим у вікно, зробити власними руками якісь подаруночки рідним. Для мене зараз щастя набагато "доступніше", ніж роки два тому. Усе у порівнянні.
     
    • Подобається Подобається x 1