Мистецтво бути дружиною (3)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене тут теж є «фанатка», яка дуже переживає за нашу сім‘ю
     
    • Смішно Смішно x 3
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мій муж тільки просив фоток малого ніде не виставляти. Але я це і так вирішила. без нього. Я окрім форуму ніде своїх думок не висловлюю, він про форум знає, називає його "отой твій рожевий форум"))) В соцмережах ми неактивні, а він так зовсім пасивний, аккаунт має, але заходив на ФБ може років 2 тому. Інстаграм вважає "бабською дурью", рже з нього. Я там недавно зареєструвалась(не особистий акк), то він ТААААААК на мене подивився....
     
    • Смішно Смішно x 3
  3. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    О, а мені цікаво, чи є взагалі чоловіки, які з розумінням ставляться до того, що жінка сидить на форумі?
    Мій, мені, не перечить. Але явно не розуміє, що я тут роблю, і для чого мені це все?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не перечить - це і є з розумінням )))

    Хоча я знаю мінімум одного який ще й стимулює свою дружину до ІГ (вона не проти), і фото робить, і підтримує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    напевно, саме так це і виглядає, і в нас теж порозуміння. Мій чоловік відверто сказав, що йому не подобаєтсья цей "створений образ", а я з ним не погоджуюсь, бо я - не образ... Ну і на відміну від нього, я не переживаю, що виглядаю "надто розумною" чи "надто гарною", ггг
    може, це формат мінімальних ревнощів? або щоб я "не зазнавалась" :)
    Пробувала різні тактики. Штучно змінювала стиль письма - було складно на власній сторінці таке робити.
    Припиняла писати зовсім - невигідно, бо в мене більшість партнерських співпраць починалася в соцмережах.
    Спробувала увімкнути інтуїцію і не писати нічого тригерного для нього - про політику, наукові дослідження в певних галузях,тощо. Постійно зважую, чи не "відриваю цього від себе" йому на догоду. Ніби поки ні. Та й пишу далі.
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2020
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Категорично негативно:fool: ще з часів знайомства, коли всі були в однокласниках і вконтактах, а фейсбук на наші терени тільки заходив. В певний момент мене дістало відповідати на дурні питання «чого ти його/її додала в друзі, ви що близькі друзі?» чи «чого ти цю фотку виставила» і я просто видалила всі свої аккаунти. На даний час, не зареєстрована в соцмережах і, в принципі, зовсім не вважаю, що щось в цьому житті пропускаю)
    На ДП чоловік теж косо поглядає, типу «ти що їх знаєш?».
    Вайбер теж декілька разів був перевірений і перечитаний вздовж і впоперек:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    По-філософськи, типу «чим би дитя не тішилось...»:girl_crazy:Може підмахнути типу - «як не знаєш, то йди в своїх посиденьок спитай». А я що? Я і питаю, багато корисного тут почерпнула:girl_smile:А взагалі чоловік в мене абсолютно не активний. В нього нема акаунту в жодній з соцмереж. В ФБ я активний читач, іноді можу щось поширити, дуже рідко, персональної інформації стараюсь не викладати. В ІГ виставляю фото без дітей і чоловіка, щось своє. Але тут ми з чоловіком солідарні. Я теж не прихильник викладати особисте назагал, хоча іноді і в мене проскакує:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Сьогодні зламали мою сторінку в ФБ і за тих 3 години, що я парилася зі службою підтримки і проходила автентифікацію з документами, повидаляли інформацію і деякі пости, і від мого імені розсилали якісь шахрайські повідомлення користувачам з Франції. Так що я ще й в швидкому режимі вивчила основи французької, коли цілком реальні люди повелися на ті повідомлення «від мене». Чоловікові навіть не кажу, бо він якраз дуже проти соцмереж через безпеку. І тепер сто разів подумаю, чи показувати фото дітей в себе в ФБ. Разом з фейсбуком пішла спатки моя пошта і її я відновити поки не можу. Добре, що не робоча. Словом, реально неприємна ситуація і завжди є ризик, що хтось може отак від вашого імені нашкодити. Напевно є такий ризик і на форумі.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    о, так, я читала про цю твою лажу, дуже співпереживаю і бажаю відновити пошту.
    Ризик нашкодити завжди є, але є і користь від діяльності в мережі... Тому, тут як завжди, співвідношення одного і другого...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Для бізнесу є користь однозначно, і то велика. Але я б не перетинала особисте в бізнес. Зрештою, я старалася і так цього ніколи не робити і я не маю роботи в мережі.
    Мій чоловік працює в сфері захисту інформації і передачі даних, він би мені цілу лекцію прочитав про мій пароль і чим я думала, коли ставила той самий на пошту і соцмережу. А я ж турок, реально забула, що вони підв’язані. Ще й замість нього здавала місяць тому онлайн екзамен з тої теми, бо мужу було нецікаво і то було англійською. Здала на 85% :girl_crazy: себто я типу сертифікований спец з Інтернет-безпеки :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 3
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я не про бізнес. Про користь ВІД, а не ДЛЯ :) Наприклад, на волонтерських засадах модерую спільноти і от зараз створюю власну некомерційну групу. Інформація підтримка все таке. Це цінне
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2020
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та немає значення. Бізнес - це «справи». Тобто будь-що, чим людина займається. В контексті теми: дивно, якби чоловік погано ставився до того, що дружина має в Інтернеті свої справи (business). Зовсім інше, коли в мережу виносяться особисті речі, які мають стосунок до всіх членів сім‘ї.
    Йой, я собі згадала до теми. Стежу в ІГ за такою блогеркою супер популярною - Аліса Купер. Ну реально класно готує кубіта, а тут раптом упс - розлучення з чоловіком і фсьо, купа помиїв щодня. І акценти на тому, як то все дитині шкодить. І вся історія стосунків з самого початку.
    Мені часом просто хочеться щось десь «пописати», але навіть я до своєї писанини тут не дуже добре ставлюся. В соцмережах про сім‘ю не пишу. Чоловік має в себе на компі відкриті вкладки з моїми сторінками. Я ніколи й не питала, чи він хоч раз дивився. Швидше за все, йому все одно.
     
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    Я в соц мережах нічого дуже не пишу, тим паче особистого. Чоловік має профіль, але неактивний, лиш месенджер використовує. А форум - знає про його існування, але не читає, бо не вміє ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    Останнє редагування: 18 Серпень 2020
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Вже мій допис типу як запізнілий, ну але то таке, пишу коли маю час. Трошки до тем, які піднімалися вгорі.
    З почутого на лекції психолога-психоаналітика: кожен вибирає собі до пари таку людину, з якою зможе і далі «танцювати той самий танець», що у батьківській сім’ї. Наше несвідоме керує нами значно сильніше, ніж ми собі думаємо. І то не конче має бути чоловік такий самий як тато, це швидше визначається найістотнішими стосунками, які мала людина.
    До речі спостерігаючи за собою, скажу що мій чоловік більше схожий на мою маму, ніж на тата)) (це так по базових відчуттях і емоціях, які поруч з ним переживаю).
    І якщо той сценарій зі свого дому вдається якось переосмислити, то можна трохи зійти з «батьківської» колії і поїхати по своїй.
    Ранні шлюби теж різні бувають. Мій улюблений приклад про дівчинку, яка вийшла заміж за «татуся», а потім десь біля 40р нарешті зрозуміла, що вже виросла , подорослішала і татуся більше не потребує, і хоче знайти чоловіка, пережити справжнє кохання ітп))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. DenAR

    DenAR миється в бані

    Добрий ранок, хотілося б висловити свою думку з приводу мистецтва бути дружиною. Я завжди був прихильником сильних відносин, коли обоє трудяться заради майбутнього, вирішують проблеми разом, обговорюють свої проблеми за "столом переговорів". Також в цих відносинах повинна бути душа, тобто, як самий перший пост був про дружину Генрі Форда, яка в нього виріла та любила. Це правда заслуговує поваги. Від себе додам, що важливо в кінці робочого дня просто обійняти хлопця/чоловіка, який втомився і хоче ласки. Як казав Бернард Шоу:" Жінки-кохайте чоловіків, їм важлива ваша підтримка. Навіть , якщо вони про це не кажуть.. кохайте. За кожним сильним чоловіком, стояла жінка, яка в нього вірила по-справжньому та любила".
    Останнє, що скажу я, як хлопець знаю, що ніщо не зрівняється з жіночою ласкою, підтримкою, та словами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    а я знаю що зрівняється - чоловіча ласка, підтримка і слова.
    Жінки, які так само як і чоловіки є сильними, трудяться і т.д., теж втомлюються, і теж потребують чоловічої ласки, підтримки і любові. :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. DenAR

    DenAR миється в бані

    Звичайно, тут же згадалась цитата: "Найщасливіші жінки це-ті до, яких чоловік відноситься, як до доньки. Вони люблять, коли чоловіки постійно нагадують про те, як їх люблять через подарунки, квіти, довгі поцілунки. Поглажування волосся, коли дивляться в очі, а потім цілують. Жінкам потрібно слухати, бачити та відчувати, що їх постійно бажать. Те, як вони важливі та кохані, як і раніше. Кохання для жінки- сенс її життя".
     
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Як приємно бачити мужчину в нашому скромному жіночому товаристві.
    Поділіться ще Вашими думками,якщо не важко.
    Особисто від мене питання, на яке мені би хотілося почути чоловічу думку.
    Це - що найцінніше в цьому житті жінка може дати чоловікові? Варіант - 1 відповідь, одним словом чи словосполученням))

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk