Мистецтво бути дружиною (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Лідочка, 15 Січень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Але шлях в кожного свій. І свої граблі.
    Ми нещодавно з коліжанкою спілкувались, виявилось, що маєм подібну проблему в стосунках. Я їй розказала про книжку, яка мені багато чого прояснила. Вони в той ж вечір разом з чоловіком прочитали її і їм це стало саме тою частинкою паззла, якої бракувало. І вона вирішила розказати про цю книжку своїм коліжанкам, які жалілись на подібні проблеми. Але ті її коліжанки і далі продовжують звинувачувати своїх чоловіків. Ну значить їм наразі це для чогось потрібно :) Немає єдиної панацеї для всіх.
    По суті, і Валяєва, і Торсунов, Нарушевич, Анделін говорять про одні й ті самі речі - але кожен чує щось своє. Бо сприймає крізь призму свого досвіду і переконань.
     
  2. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Згідна )) Теж про це думала.. Кожен говорить про одне і те ж, але своїми словами.. (Торсунова тільки не слухала, а про трьох попередніх згідна, і Гангора теж можна додати сюди)
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Ага. Я колись давно-давно читала Грея про Марс і Венеру. І Гангор багато чого говорить з цієї книги. Але наскільки різна подача. В мене після Грея було відчуття безвиході і приреченості. А Гангор мені навпаки настрій піднімає, навіть якщо 5 хвилин тому було відчуття, що життя закінчилось, так і не почавшись :))) Хоча знову ж - може це лише моє сприйняття таке :)))
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2013
  4. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Дівчата, величезне вам спасибі, за те, що порадили Гангора!!! (і ще мільйон знаків оклику), хоч в нас і нема аж таких проблем, слава Богу, почала дивитися з цікавості, але після цих лекцій мені відкриваються очі, я бачу, що над стосунками, над собою ще працювати і працювати! Перше, головне, що я це зрозуміла, друге, потрібно це все запам"ятовувати і використовувати.
     
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Та ясно, що зрозуміли..
    Просто не вартує так огульно розписувати кому варто відвідувати тему, а кому зась. Легкості бракує..

    Ну а що ж ви хотіли? Йде 55 день лютого:girl_haha:
     
  6. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    навіть якщо є
    все одно ще є
    другого втілення Господа Бога не існує))
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Плюс, духовний ріст особи ніколи не закінчиться. Ми ніколи не зможемо зупинитись в пізнанні, бо завжди буде щось, що ще не знали, не подумали, не відкрились очі...

    Он згадався мені приклад з мого вчорайшого життя щодо самовдосконалення і росту.

    Вчора мій муж був вдома і переспрятував все в хаті: помив всі підлоги, всюди поспрятував, виправ всім постіль і заклав ще одну машинку прання... Одним словом хата до свят готова, майже. Я прийшла, допомогла вбрати постіль (бо він цього дуже не любить, а я дуже не люблю прибирати, то ми компенсуємо один одному) і пішла вниз подивитись в кімнати де живуть мої мама. Побачивши, що багато речей з дитячої шафи стоять там в пачках (бо він просто не хотів того розбирати, то кинув в великий мішок і під лавку. :girl_haha:) і мене то зачепило. Але я не побігла наверх і не почала йому влаштовувати шкандаль, а пішла до кухні і почала в собі розбиратись чому мене то зачепило? І я зрозуміла, що мене не стільки зачепило, що він поскладав ті лахи в мішок і поставив внизу в "бабциній" кімнаті, а що в мені прокинувся дитячий страх перед мамою. Але мами нема!!! І не буде ще кілька тижнів... А в моїй голові вона сидить! Я пішла і кажу чоловіку, що я трошки зла, що він поставив там лахи, бо так виглядає, що ми в одному місці спрятуємо а в іншому накидаємо. І він мені спокійно відповів, що він то розуміє, що воно виглядає саме так, але ми всеодно будемо викидати і перебирати лахи з тої шафи в дівчат, бо на наступний тиждень прийде майстер і буде переробляти їхню шафу. Отже, треба буде всі речі з тої шафи винести і всеодно будуть внизу, поки не переберемо що залишається, а що викидається.
    І він тут був повністю правий! І я йому вдячна, що він не кричав як то міг колись зробити, а просто спокійно пояснив свою мотивацію. А я зі своєї сторони також не шуміла, а спокійно сказала своє фе. І дякуючи його спокійній реакції я знову ж побачила, що всі мої негаразди в родині не від того, що чоловік кривий чи такий-сякий, а він сидіння мами в моїй голові і нашого спільного з нею співжиття. Нажаль зараз є як є, але за ті тижні, що її не буде буду її виганяти зі своєї голови остаточно. І сьогодні зранку вперше за ДУЖЕ довгий час я збудилась в шостій ранку сама, і захотіла встати і піти зробити всім сніданок.
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2013
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    сприймати не все підряд)
    ну або напишу простіше. Є форумлянки дописи яких може вам зрозуміліші, ближчі, змістовніші, порадніші... а є що не сприймаєте їх, ну то кожен собі фільтрує так в любій темі цього чи іншого ресурсу.
    Я Консуелло спитала про одруження бо від її дописів віє легкісттю і така собі хитринка, романтизм, і свобода але свобода не одруженої жінки... Хто сказав що це зле? може власне її досвід підкаже щось комусь або допоможе тим хто ще на стадії зустрічання.
     
  9. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Мова про тайм-аут чи про розлучення? Я так і не пойму.

    Не обов"язково. Ви дуже боїтесь його втратити і він це знає), можливо, він відчуває, що йому тісно, можливо, ви занадто обмежуєте його свободу...

    А чого ви так боїтеся? Чему быть - того не миновать!

    В нас на 7 році шлюбу (9 році відносин) була криза, він мене не чув взагалі, я попросила розлучення... вийшов в реалі тайм-аут...
    Я побачила світ з іншої сторони, він зрозумів, ЩО я для нього значу.
    І потім сказав, що й подумати не міг, що я настільки сильна, що зможу такий крок зробити, і якби цього не зробила, то він так би і не почув мене!:shok:

    Насильно хіба можна когось втримати? Хіба прив"язати? То лише моя думка, вам шукати свій вихід...
     
  10. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Я тільки за)). Неодруженим саме то.
    Як взнала, що людина неодружена- в голові все стало на місце. І питань більше не виникає)).

    ---------- Додано в 16:25 ---------- Попередній допис був написаний в 16:07 ----------

     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Я про пошуки іншого форуму. Дзеркала, вони всюди :)
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Мова не йшла про те, кому можна, а кому не можна дискутувати чи дописувати в темі. Всім можна й треба дискутувати в тій темі, де їм цікаво. Мова радше про те, аби карти відкривати, особливо, якщо нема чого приховувати.
     
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    +100
    +100
    Ага, +100

    А ваш допис тако дуже чоловічо-агресивний :)
    Це трохи суперечить теорії жіночності.

    Розлученим- велкам! досвід розлучених жінок, особливо думаючих і аналізуючих, найцінніший.

    Була сьогодні в компанії трохи старших цьоток.
    Одна має дочку на виданні, її дочка знайшла си кавалєра дууже далеко від дому.
    мама їй дає установку : а як ти, доцю, від нього будеш йти, в разі чого, то ти думала куди ти будеш йти з дитиною на руках?
    Опа, дочка , заздалегідь, отримала установку.
    Взагалі була розмова довга . але я так, у двох словах)).
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Я би ще тільки додала не прогірклих до життя.
     
  16. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)


    Окрема відпустка та особистий простір- навіть не думала, що це варто обговорювати. Це природньо. Але ж питання не в кількості часу проведеного окремо. Роби хоть що хоч без мене, тільки памятай, що я твоя частинка. Бентежить що партнер хоче уявити(пожити якийсь час), нібито тебе в його житті не існує. Чи це не зрада обіцянкам?

    Ну куда вже конкретніше розповідати, якщо й без того все розклала по складових. Людина зі мною щаслива, але недостатньо, якщо хотів піти. Глобальне питання яке його турбувало, я вирішила, принаймі домовилась. Та мене гризе, чому він навижився свої претензіі висловити таким чином, а я ні, хоч те саме мала на думці? Висновок- не цінує. Все, які ще деталі потрібні.
    Дякую за підтримку, тим хто мене особисто знає.
    Дякую AilataN, що скорше в якійсь паралельній темі написала ключову фразу, що відкрила мені очі: дехто кричить про розлучення, бо навпаки хоче зближення.

    Мене цікавить, як жінки можуть бути настільки сильними!? Для мене то мистетцтво справжня самопожертва- все самі роблять для шлюбу, а потім ще й навязують чоловікові думку, що то він такий мудрий.
     
  17. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Amilada, Ви дуже мудра жінка, судячи з дописів. Але найголовніше, чого певне не розумієте, це те,що ті жінки які
    свято переконані шо чоловік мудріший і теж докладає купу зусиль до шлюбу чи стосунків. Більше того так воно зачасту і є. Просто жінці зі своєї колокольні не видко цього деколи. Сприйняття інше і т.д. + егоїзм включається і застилає очі "я йому і то і то, а він мені ніц".
    Приклад. Вчора сама собі придумала-сама обідилась. Роблю запрошення на весілля...затюкана, цілий день бігаю. не встигла щось на завтра зварити їсти. Кажу "а як же я тобі рибні котлетки пожарю?!" маючи на увазі що не встигаю і запрошення тре робити. Відповідь "а що олії нема?!" Думаю вот .... ну як так я тут така класна.. кручусь, а він мені про олію! Нє щоб сказати "кохана, не переймайся я на обід в піцерію з роботи зайду, а завтра вже приготуєш на вечерю." Обідилась... демонстративно пішла жарити рибу. Стою.Думаю Кажу так і так. Каже "а чо нормально не сказала, що вже не встигнеш?!, я подумав продуктів нема". Вот і Гонгор...вот тобі і різниця між мізками....
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    буду виправлятись, напевно не даром в цій темі вишу ;)
     
  19. GIS

    GIS Well-Known Member

  20. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Мистецтво бути дружиною (2)

    Таких проблем, як тут описують дівчата в нас ттт не виникає - чоловік мені допомагає прибирати (в нас навіть є поділ мій пилосос, а його швабра), по кухні він орієнтується набагато краще чим я, при потребі вночі і в аптеку сходить і т.д. Але в мене інша проблема, як опанувати "мистецтво вчасно закрити рот"? Не хочу виносити на обговорення наші непорозуміння, але недавно дуже сильно посварилися і так слово за словом наговорили один одному купу неприємностей, і головне що кожен з нас розумів, що можна змовчати, але таке враження що в пориві злості ми хотіли чим болючіше вдарити (словами-фразами) і в такі моменти про наслідки не дуже задумуєшся. На щастя це непорозуміння вже вичерпане, але осад лишився і дуже неприємний. Треба якось навчитися стримувати себе, не так гостро реагувати, не сприймати все буквально, але з моїм характером це дуже важкувато.
     
Статус теми:
Закрита.