"мішки" під очима

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Манюня), 12 Лютий 2009.

  1. Манюня)

    Манюня) миється в бані

    Як можна їх позбутись? Скільки себе пам*ятаю у мене чорні кола, часто не висипаюсь, вот і результат,якщо ви знаєте якісь методи ,щоб позбутися їх,порадьте будь ласка.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    Перед виход у люди,
    від мішків під очима,
    добре допомагає холодний компрес
    зі свіжої, міцної заварки чорного чаю. :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    Або краще виявити причину мішків і її усувати. У Вас точно все добре з нирками?
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Манюня)

    Манюня) миється в бані

    Відповідь: "мішки" під очима

    ніколи не було проблем з нирками, а в чому причина напевно у невисипанні, багато чого перепробувала,але нічого не помагає,а користуватись пудрою щоб скрити кола не хочу
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    то від недосипу, проблем з нирками або з серцем

    в мене теж бувають ті "круги", сподіваюся лише через недосип і втому
    гірше якщо серце чи нирки барахлять, то вже просто виспатися, на жаль, не поможе
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    В мене завжди були ті чорні кола. А тепер вже стали не кола, а "фінгали". Вже одної пудри замало. Якраз на днях купила собі перший раз в житті коректор (concealer) під очі від Мax Factor, поки ніби задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: "мішки" під очима

    То може попробуйте висипатись?
    Так неможна, спочатку мішки під очима, потім волосся тускле, а потім погане самопочуття...постарайтесь швидше лягати спати!
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    я вже кілька років користуюсь косілером.

    [​IMG]
    в мене це вроджене
    зате влітку, коли засмагаю, не видно)
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Мамань

    Мамань Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    Колись чула в медпередачі по радіо ЕРА: мішки під очима бувають від виснаження організму, неправильної роботи нирок, серця і навіть від порушеного обміну речовин (як у Вас із щитовидною залозою? )... Широке поле для діяльності. Може, справді, почніть висипатися, і любити себе (дуже тішуся із цих лінієчок: "Люблю себе стільки-то часу...", а до того? :confused:) Хоча, всі ми такі: поки грім не вдарить...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    О, то про мене. Але в мене причина зрозуміла - недосипання, перевтома...
    Сьогодні собікупила якийсь гель. Попробую - розкажу.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    А у мене просто чорні кола. І не можу лягати раніше: не засинаю. Зранку наче трохи відсипаюсь, але все одне... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    У мене теж... Просто страшні. Дуже погано спить моє мале, плюс весь дім на мені, плюс мій ревматизм... Бліда, замучена, із чорними кругами...
    Як із сімейки Адамсів. Тра купити чорну помаду і створювати новий образ, бо поки що боротись із тим всим не вдається...
     
    • Подобається Подобається x 14
  13. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    А я колись читала, що в Олександри Ніколаєнко (той, що міска:)) теж така проблема вічна. Вона розповідала, що нічого не допомагає - ні маскування, ні креми-гелі. То вона тре картоплину на дрібному тертку, загортає в марлю і прикладає під очі - писала, що їй допомагає найкраще
     
    • Подобається Подобається x 17
  14. Virunya

    Virunya Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

     
    • Подобається Подобається x 13
  15. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    от і я картоплю спробую, бо теж маю проблему синців і фуфликів під очима....:umbrage: але це від перевтоми, недосипань, нервової напруги, поки того вього не мала, то і синців ніколи не було, а тепер або менш , або більш помітні :confused:
    пробувала висипатись - допомагає, але при регулярному висипанні:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    А напишіть хтось будь-ласка, на скільки часу треба таку масочку з картоплі накладати?? Буду напевно пробувати!
     
  17. Kvitysia

    Kvitysia Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    Масочку з картоплі накладати треба на 15-20хвилин, а ще можете спробувати натертий сирий огірок, але картопля, ніби краще.:girl_spruce_up:
    А ще моя співробітниця бере пакетики чаю (чорний ,зелений, травяний, тощо), ввечері випиває чай, використані пакетики в морозилку, а вранці - на 1-2 хвилинки на повіки:girl_cool:, це їй добре знімає набряки.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    Чайні пакетики і мені знімають набряки добре,бо зранку встаю така як бульдог ,з трьох-слойними мішками ...а приклала холодний пакетик і ефект видно і просинатись лекше,але я не в морозилку ложу а просто в холодильник.
    Але найчастіше запарюю чайочок звечора в стаканчику 50грамовуму і ставлю в холодильник як заварка запарилась,а зранку беру просто ватні диски вимочую їх в холодній заварці і на очі..в мене така заварка йде на користування на 2-3 дні,мені так зручніше бо я лінтяйкувата :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: "мішки" під очима

    В мене колись теж були чорні кола під очима-після обстеження виявили пісок в нирках. Пролікували і вуаля як нова копійка
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. ri-a

    ri-a Active Member

    Відповідь: "мішки" під очима

    Коли є ці мішки під очима треба постаратися гарно висипатися людині необхідно не менше 8 годин сну на добу, потреба уві сні у жінок більша ніж у чоловіків, тому сміливо додайте до 8 ще годину. Спати потібно лягати не пізніше 22-23 годин, ці 1 -2 години до опівночі найкорисніші для сну. По-друге, не пити нічого за 2-3 годин до сну, особливо це стосується газованої води і алкоголю. Менше вживати солоного чи перченого також цибулю. Забути про пиво з горішками чи чіпсами, бо спиртне, і сіль зв'язують рідину і не дають їй вийти з організу.
    Зранку вмиватися льодом з ромашкою, це тренує судини.
    Коли є круги під очима, зробити компрес з чайних пакетиків або кашки з сирої картоплі, які витягають на себе зайву рідину через шкіру. Протягом дня пити компот з чорної смородини та інші сечогінні напої, щоб вивести з організму зайву рідину.
     
    • Подобається Подобається x 3