Місця і системи зберігання речей

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Haidee, 11 Вересень 2012.

  1. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    ох, це ж моя мрія...як нема настрою, то чоловік глузує, каже, а розкажи який би ти хотіла гардероб в дома...і тоді мене не зупинити, починаю вишукувати картинки з ідеями...от же ми дівчата, скітьки треба нам для щастя..)))

    а коли будували брату будинок, то стіну, що межує в двох спальних кімнатах зробили таким зигзагом, що вийшла ніша для шафи-купе і в одній і в іншій кімнаті, а потім замовили дверцята та полички, і вийшли як вмонтовані шафи, дуже акуратно виглядає.... але я за гардеробну)))
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    хтось має такий вішачок для штанців? на скільки він зручний? Бачила такий [​IMG][​IMG] в ІКЕА чи є щось схоже у нас десь на ринках / магазинах?
     
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Я колись в Ашані купила не такий глямурний, простий з пластику, думала щоб зекономити місце, але не використовую, повісила одні сподні, другі вішати-знімати незручно. Та й мені зручніше вішаки з зажимом в "повний ріст" штанів, щоб не мнулись штани.
     
  4. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    бачила в гіпермаркетах, але пластикові, приблизно такий, але на три секції
    [​IMG]
    сама такими користуюсь і дуже мені зручно.
     
  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Вчора запакувала оті вакуумні пакети, класна штука, але треба брати менші, бо я взяла 80*1000, то напхала все зимове, воно так зменшилось капец ,речі не псуються від того? Думаю, щоб не витягти зимою тряпки)))
     
  6. ovel

    ovel New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Спеціально для прихильниць викладаю посилання. Якщо модератор не забанить ;-)

    Ось так складаю футболки. Будьте певні, що щелепа відвисне навіть свекрусі.
    http://p-i-f.livejournal.com/4520981.html

    Ось так коли почала складати шкарпетки-то всі гарненько сидять в шухляді, як яйця в лотку-на виду і в порядку. Тонкі з тонкими, теплі з теплими, і по кольору. Ніхто не губиться і всі вміщаються.
    http://www.google.com.ua/url?sa=t&r...=6IznexZYjDTQ-olv7q1B2w&bvm=bv.65788261,d.d2k

    А пакети тепер займають не півкухні, а маленьку коробочку. І іх можна навчити дитину.
    http://domnicaya.ru/post202550815/

    Користуйтеся!
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    мінусом є те, що інколи не пам"ятаєш який пакет якого розміру, бо може босс і а4 скластися приблизно однаково. чи то я така?:girl_crazy:
     
  8. ovel

    ovel New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Ну це невеликий мінус. Але я плутаю тільки супервеликі майки типу "епіцентр" чи "сільпо" з середніми майками типу як з вишиваним принтом. А інші розрізняю по товщині
     
  9. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Про таке складання пакетів знала, але не користуюся таким методом, бо як HOPIC не памятаю розмірів пакетів (босс може в складеному вигляді буде грубший, але потім досліджувати товщину трикутничків - мене не вистачає).
    А шкарпетки і футболки - супер! :girl_smile:
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    А я інакше і не вміла складати скарпетки. Мене так мама завжди вчила. І трусики складаємо так, що вони акуратно в шухлядці лежать. Рівнонько так.

    А я інакше і не вмію. Також дуже люблю ось так рівненько собі поскладати в шухлядці.
    А он з пакетами класна ідея. Тільки я пакети викидаю в переробку, але в машину поставила багаторазові торби, що дуже вигідно.

    Взагалі мені подобається приділяти роботі не більше 15-ти хвилин. Вже зауважую, що почала швидше робити і в 15 хвилин більше встигаю. Он ще тільки не вмію складати план на тиждень. Нічого... вчусь. )))
     
  11. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    А ви це робите для краси?
    Мені просто часу шкода і я на такі речі коробочки в комод усім прикупила.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    я би застрелилась кожну шкарпетку розкладати - бо ж після прання вони пом’яті.
    а вони і так півкухні не займають - їх можна в ту ж коробочку запхнути, а не витрачається час на складання. ще зручно сортувати: маєчки складати в маєчки, звичайні кульочки - теж разом, а більші пакети - ще окремо.
     
  13. ovel

    ovel New Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    То я спочатку думала, що багато часу піде. Потім з жалем вирішила чоловікові ще одну шухляду на шкарпетки виділити. Або половину викинути.
    Але згадала про ті шкарпеткові блінчики і вирішила попробувати. Коли перескладала таким чином всі його шкарпети, то ще чверть шухляди виявилася порожньою.

    Якщо Ви їх перед тим сушите - то вони штивно-плоскі. Якщо речі правильно сушити - то навіть прасувати не треба, а тільки припрасовувати.
    Тому це все займає стільки ж часу, як скручувати в клубочок. Я не маньячіла порядку - я маньячіла економії часу і простору.

    Я також так складала, але займало більше часу. А так - одним рухом, як фокус! Добре, що Ви раніше такий фокус знали, а я коли для себе відкрила скільки часу економиться - тиждень ходила "під кайфом".
     
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Я витягала літній одяг, пожмаканий весь (я так розумію, щоб не був пом'ятий, треба повністю в один рівень викладати). Але відвисілись, розпрямились і все ок.
     
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    ой шось так не вийшло, завжди щось допихала, ну нічого відпрасуємо!
     
  16. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    я от чоловіка пуховик запакувала і теж переживаю, щоб все добре було. чи не зіб"ється пух в тому вакуумному пакеті?
     
  17. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    маю схожий, ще радянських часів....і я Вам скажу - то найзручніший вішак з усіх, дуже зручно і вішати на нього речі, і знімати... це єдиний вішак, яким користується чоловік, бо раніше розкидав по всій кіммнаті речі:)
    але варто зазначити, що той, що в мене, зроблений з якісного металу, а на рахунок теперішніх сказати нічого не можу...
     
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Осінню побачите))) і ви , і я ))
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    Ну, дівчата, як ваші речі в вакуумних пакетах? Нормальні були коли дістали?
    Які саме пакети брали? якщо можна ф-му виробника, і якого розміру зручніше брати?
     
  20. Відповідь: Місця і системи зберігання речей

    знаю, що не до мене, але відповім, бо сама ними уже десь пів року користуюсь

    Почала я шити ковдри та подушки з холлофайберу. І щоб вони місця багато не займали вирішила спробувать вакуум.
    Клас!
    Беру я пакеті десь на см. 5-10 більші за саму подушку, наприклад.
    Тоді вона там добренько себе почуває. А коли звідти дістаєш - через пару хвилин - "як новенька" :girl_claping:
    головне - не брати пакети дешеві китайські, бо вони ДУЖЕ неприємно пахнуть, і 100% одежа чи постіль буде така ж... :girl_yes2: