Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Радість, 16 Квітень 2010.

  1. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

     
  2. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    В фотошопі. Купила кольоровий папір (трошки грубший, ніж звичайний) і на принтері роздрукувала.
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    суперово, завжди було цікаво як таке робити
    тепер піду на закупи і накупляю милка, а потім буду бавитись
     
  4. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Я теж пробувала з дитячого варити. Перше не дуже вдало вийшло, трохи погано поплавилося. А решту ніби нічо.
    Мило з ромашкою. Додала сюди по чайній ложці олійок зародків пшениці, обліпихи та оливкової.
    [​IMG]
    Кавове мило-скраб з медом ароматизоване корицею та гвоздикою
    [​IMG]

    Є ще мило з білою глиною на молоці, але ще руки не дійшли сфотографувати.:girl_flirt:
     
  5. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Радість, Kleo! Ви просто розумниці!!! Таку красу створити власними руками:girl_claping: Я набралась інтузіазму від вас "по самі вуха" :) Хочу сьогодні попробувати... А ви пишіть, фотографуйте, ми всі це дуже цінуємо, хоч рідко відписуємся і ще лінуємся фоткати, але чиїсь роботи розглядати-ВЕЛИКА радість і цікавість:connie_pull-pigtail Низький вам уклін:girl_flag_of_truce:
     
  6. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Радість, а розкажіть, звідки кольори в рожевого, зеленого і лимонного мила-я щось пропустила
     
  7. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Додавала пару крапель харчового барвника.
     
  8. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Я сьогодні також трішки стала миловаром ;)) Зварила по рекомендаціях Радості і Kleo - 13 штук різного ;)) Тільки трошки воно липне до рук, може перестаралась з жирами, зате випробувала шоколадне, то шкіра така, як після крему, суперово! Дуже дякую!!! А підкажіть коли ви даєте гліцерин і скільки приблизно? Варила різні: з кововою гущею, шоколадне, молочне з кокосовою стружкою і т.д. Фантазія розгулялась ;) Все завдяки вам:girl_claping:
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Радість, велииииичезне вам спасибі!
    а з чим би то скраб-мило зробити? хтось має ідеї?

    а ще: хто звідки і які формочки має? де їх дістати?
    з циліндриками і прямокутниками ясно. а от якби щось оригінальне... мо накупувать дитячих пасочок?))
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    отож я сліпа кротяка))) у іншій же ж темі про скраб написано... тільки про каву геть я не поняв( що воно таке "фуси з кави"?
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    залишок після уже звареної та випитої кави. :)
     
  12. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Я використовувала за форми все що попадалось під руки, навіть горнята для кави, виходили такі собі пасочки, з дитячими посудками для пісочниці-це ідея ;)
    Я робила мило-скраб з кокосовою стружкою, інше з кавовою гущею... Не розібралась ще як приміняти, коли і скільки гліцерину... Підкажіть, будь-ласочка ;)
     
  13. MiniDream

    MiniDream New Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Мне тоже хотелось бы узнать когда и сколько глицерина, а то в инструкции это не оговорено вообще. Ваши картинки так вдохновили что захотелось попробовать сделать =))

    PS Надеюсь никто не против, что на русском
     
  14. EmmaZunz

    EmmaZunz Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    А хто знає де у Львові можна купити гліцерин?
     
  15. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Гліцерин продається в аптеці.
     
  16. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Радість, надивилась Ваших витворів мистецтва і собі захотілось попробувати, вже все маю,тільки не знаю скільки потрібно олії оливкової,вітамінів та гліцерину:confused:Скажіть ,хоча б приблизно,скільки потрбно тих інгрідієнтів?:girl_cool:
     
  17. Smille

    Smille New Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)


    Знаєте, я пробувала варити мило по схожому майстер класу, але моєму до Вашого братись тай братись! Супер!!!! Я ось цією інструкцією користувалась. От як в кінці на фотто показано, о так майже і мене вийшло :sad: якось зовсім не яскраво... звісно, ми його все одно використали. Треба буде по вашій інструкції якось спробувати
     
  18. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Я теж захопилася ідеєю зробити мило власноруч,вже прикупила всі інгрідієнти,тільки скільки добавляти гліцерину і коли не зрозуміла
     
  19. kvitar

    kvitar New Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Чомусь мило з основи не милиться, може забагато базової олыї - 1 чайна ложка? Підкажіть хто знає в чому помилка.
     
  20. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Радість, дуже Вам дякую, що продемонстрували цей цікавий процес.. І свої витвори.. Мій син трохи "алхімік", любить змішувати всякі рідини, експерементуючи з кольорами густиною ну і реакцією..:girl_impossible:, що неодноразово діставав від мене потім :girl_mad:, бо було, що бальзам чи лосьйон, якийсь використає, чи шампунь і т.п. Так от я йому показала сьогодні Ваші витвори:girl_in_love:, ну і в результаті ми зварили мильця...
    Тепер він хоче наварити різних для всіх дівчат з класу до 8 березня:connie_pull-pigtail
    [​IMG]

    Ваш рецепт, плюс сушені квітки для декору, коричнева частина це какао, кориця, екстракт ванілі, мускат, кава, імбир і пахне дуже смачно:girl_in_love:...Рожева частина пахне єгипетськими аромамаслами...:girl_claping:

    я додала гліцерин 1 ч.л в той момент коли оливкову олію додавала...