Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Радість, 16 Квітень 2010.

  1. Радість

    Радість Well-Known Member

    Ну що, поки до нас їде основа з Англії, можна побавитись з дитячим милом. (cleonata, сильно не бийте)
    Що для цього нам протрібно: Найголовніше - відправити чоловіка кудись подалі, щоб під ногами не швендявся. Тоді готуємо приблизно такі інгредієнти:
    - мило "АГУ" (як на мене, ідеальний варіант).
    - вершки (можна воду)
    - гліцерин
    - базові масла (вмене оливкова олія)
    - вітаміни А і Е
    - мед (суперово підходить до любого мила)
    - ефірні масла ( в мене ЕМ лимона)
    [​IMG]

    Трем мило на терці. Я на один підхід беру одне мило.
    [​IMG]

    Висипаємо в мисочку, додаєм 100 г вершків і, якщо маєм трошки часу, лишаєм на годину-дві. Тоді воно швидше плавитись буде. А ні, то доливаєм ложку оливкової олії і одразу на водяну баню.
    [​IMG]

    Коли мило нам розплавиться (в мене вийшло 10 хв.) додаєм ложку меду.
    [​IMG]

    Має вийти приблизно ось така консистенція. Якщо надто густе, добавляєм гарячої води. Грудочки, що лишаються в милі, я розтирала ложкою. Не доводити до кипіння!
    [​IMG]

    Знімаєм з бані, добавляєм вітаміни, добре розмішуєм. В самому кінці капаєм ефірні масла. Я капнула 10 крапель, можна було і всі 15 крапати. Але то як кому, і дивлячись які масла.
    [​IMG]

    Розливаєм по формочкам (бажано легко їх змастити олією) і чекаєм. Коли терпець увірветься (години хватає), дістаєм, фоткаєм і швиденько показуєм нам.
    [​IMG] [​IMG]
     
  2. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Дооформлене перше милко шоколадною помадкою.
    Друге з ароматом рози.
    [​IMG]

    А це розове- лаванда, жовте- лимон.
    [​IMG]

    Ще стигне шоколадне. Буде вже на завтра.
    У всьому милі запаха дитячого мила майже невідчутно. Але олійок давати потрібно більше, ніж в мило з основи. І ще я зауважила одну досить цікаву річ. В друге мило я не дала меду, то воно не хотіло мені плавитись, було дуже в"язким. А з медом супер!
     
  3. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    я б то з помадкою з радістю би зїла)))))вилочку навмисне поставили))))
     
  4. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    А ось моє шоколадне:rolleyes:
    Пів плитки чорного шоколаду, какао порошок, вершки, масло какао, вітамін А і Е і оливкова олія. Без масел, бо запах шоколаду просто чудовий.
    [​IMG]
     
  5. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Бачу, що мене ніхто підтримати не хоче. Чи я одна така ненормальна? Бо я тут з новим милом :girl_crazy:
    Один шар - ЕМ евкаліпт та кедр, другий шар - лимон, третій - шоколад, під ним лаванда. Самі розбирайте де який. Як воно все поєднюється сама дивуюсь:girl_haha:. Але як гарно!
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 17 Квітень 2010
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Радість,
    та це просто краса!
    При нагоді сама спробую))
     
  7. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Радість, милка просто супер!!! Дуже класні. А то АГУ само по собі не ароматизоване? Я до сих пір не знаю чому меня то мило "сонечко" засмерділо всю квартиру, може тому що воно ізначально пахло, було з чередою...але дивлячись на ваші милка.... в мене знов руки починають чесатись )))).
    А коли ви туда лимон, евкаліпт кладете, то мається на увазі ефірна олія ? А салатовий колір однорідний ( той що без крупинок) що дало? чи то мило АГУ таке? чи то в мене монітор так передає? А розова частина мила яке з лавандою...рожевий колір барвник дав? чим підфарбовуєте?
    Якщо завоняю квартиру знов мене чоловік з чемоданами виселить :girl_haha: але я спробую :girl_crazy:
     
  9. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Радість, поділіться секретом: оті милка що круглв, то де ви таку формочку взяли? В що заливали? І оті квадратні в що? Бо в мене формочки трапецієвидні тільки, а різати з-під соку вже набридло...
     
  10. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    АГУ без запаху, упаковка синього кольору. Воно, звичайно, має деякий запах мила, але навіть коли плавиться, то його не чути. Особливо добре перебиває його запах ефірне масло лимона та апельсина. Колір дали харчові барвники:o. Але я їх давала буквально капельку.
     
  11. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Neverland, квадратна та кругла формочки - то з-під палочок для вух:xaxa:, знизу дві дирочки скотчем заклеєні.
     
  12. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

     
  14. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

     
  15. Fran4eska

    Fran4eska New Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Радість, ваше шоколадне милко це просто знахідка :girl_claping: я б його зїла швидше, ніж ви би встигли мені сказати, що воно не їстівне :girl_haha::girl_haha: Скажіть, а воно не мажеться?? Ато я чула, що в декого руки мазало, як багато шоколаду клали..
     
  16. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Якщо просто до рук брати, то не мажеться. А якщо намилюватись, то будете як шоколадка:girl_smile:. Зато яке після нього тіло м"якеньке і гладеньке стає!:girl_tender:
     
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Замість меду можна давати столову ложку цукру для поліпшення плавкості (для алергіків :))
     
  18. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Ось так я оформила мамі подарунок:girl_smile:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Виглядає суперово!:girl_claping:
    Обгортки самі створювали?
     
  20. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Мило ручної роботи (основа - дитяче мило)

    Так, все сама :girl_smile: