Ми є тим, що їмо

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем bora, 26 Грудень 2007.

  1. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    на своєму досвіді не помічала нічого такого. я один час відмовилася від м"яса, бо мала терміново скинути вагу, і при цьому посилено тренувалась. Сили і життєвої енергії в мене було 0,0. Все-таки ніщо не насичує так. як м'ясо і не "тримає" так довго. Крім того, справжні суворі вегетаріанці (вегани, здається, вони себе називають) не їдять не тільки м'яса, але й будь-яких продуктів рослинного походження (молоко, яйця, масло і т.д.).
    Я думаю, що білок натуральний (не соєвий) - необхідний для організму. Тому м'ясо час від часу і не всі види потрібно їсти. Інша справа, як ми його готуємо. Відбивні, котлети, шинки, ковбаси - все смажене, жирне, копчене, багато свинини...Звідси і всі біди: зашлакований організм, надмірна вага, серцеві недуги.
    Все-таки більшою мірою ми дійсно є тим, що ми їмо. Плюс як ми живемо.
    Я взагалі за здорове харчування, а не за вегетаріанство. М'ясо їм десь 1-2 рази в тиждень, переважно телятину, курятину, індика. Тушу, запікаю, але не смажу. М'ясо з овочами, а не з картоплею чи макаронами (білки з вуглеводами - прощай фігура:). Вегетаріанство - це крайність, а я не люблю крайнощів. Харчування має бути збалансованим.
    Ще одне: я люблю старовинну українську кухню. Ви звертали увагу. як там готуються страви? Все запечене або на відкритому вогні (щоб жир стікав), або в горщиках, або в печі, або варене. А всі ці рафіновані олії, макарони, булочки, майонези, чіпси, печенька, йогурти - абсолютно безцільні продукти - консерванти плюс калорії. Звичайно, життя таке, що деколи доводиться (чи просто хочеться) чогось ну дуже некорисного, але смачного....Загалом можна все, але в міру.

    Щодо найекзотичнішого...тяжко згадати все, що смакувало. Хм, може акуляче м'ясо і оленятина...а, ще індійська кухня вразила :)
    Ой, я цілий трактат написала.Просто на цю тему можу писати і писати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    обьясняю, на Украине такой климат, а яблоки и груши быстро приедаются, в Италии ясно, там тепло...
    кстати подозреваю что наша ментальная глупость может быть следствием нехватки витаминов. А что в Бродах витаминами и рационом довольны? Вряд ли, думаю еще хуже!
     
  3. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    Уявляю, яка у вас із чоловіками ситуація:radist:
    Я також мясо полюбляю, але сангвінік+флегматик.
    А стосвно Гітлера, ну, думаю, що він просто був дуже крупним хижаком, тому поїданням курей, чи свиней не займався, з його точки зору то були просто дитячі забавки.
    ні, ми є самоїдами:)

    А вот с этого места попрошу поподробнее....
    може кинете щось доступне для нас з індійської кухні, бо в них дуже екзотичні складові використовуються - важко знайти. Чи є щось таке, що в нас росте?

    Так, я попрошу не узагальнювати!:naci:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Тим22

    Тим22 Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    С удовольствием ем мясо, но без овощей и фруктов жизнь не представляю. Вот в последнее время шо то запал на броколли, просто отвариваю и со сметанкой. Экзотические блюда не очень люблю, мне лучше хороший шашлык или буженинка, которую моя жинка готовит. И после этих блюд я становлюсь очень добрым
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    ГГ. І їжа по Фройду)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    А я люблю і їм чоколяду...
    Значить я -чоколядочка!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    РОзказуйте!Просимо-просимо! Де таке можна скуштувати у нас, чи дійсно можливо складники дістати?
    У Львові представлена ніби китайська, японська, ліванська, в"єтнамська кухня. Які екзотичні ще пропустила?
     
  8. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    як хто, а ми так. Принаймі я б не стала їхати в Італію заради вітамінів:naci:
     
  9. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    Я взагалі Індію обожнюю, тому з задоволенням щось підшукаю. Індійська кухня специфічна перш за все прянощами, якихось екзотичних продуктів крім них там не використовують переважно. Рис, овочі, картопля, риба, м'ясо - все як в нас. А от спеції власне і дають той результат, який ми називаємо екзотикою. Багато каррі, гвоздики, кориці, кардамону, імбирю, лаврового листка, куркуми - все це в Індії в натуральному вигляді, а в нас можна купити в подрібненому. Багато що готується на кокосовій олії, додається йогурт. А, ще нас збивають з пантелику назви (якась става з чотирьох слів типу "пхул", "Кхул" і т.д. може виявитися звичайною стравою).
    Для початку можете приготувати солодкий рис з шафраном. Дуже просто: берете довгозернистий рис (може бути басматі), заливаєте водою, залишаєте на півгодинки. За той час в каструлі чи високій сковороді з грубим дном обсмажуєте в олії шафран, гвоздику, кардамон і корицю ( в нас все в порошках, тому можна просто вимішати), олію розігріти. Викидаєте в ту каструлю рис (воду попередньо зливаєте в якусь посудину), смажите 2-3 хвилинки, поки рис не стане золотистого кольру. Потім додаєте воду, яку злили перед тим, ще шафрану, родзинки, цукор, трошки солі. Доводите до кипіння, потім зменшуєте вогонь і варите біля 15 хв під кришкою, поки вода не випарується і рис не зм'якне.
    До рису можна приготувати рибу з каррі і чіллі. Берете філе якоїсь білої риби (можна камбали), солите-перчите, бризкаєте лимонним соком і залишаєте маринуватися. За той час берете коріандр, часник, перець чіллі, кілька ложок води, перемелюєте до однорідної маси, додаєте йогурту (не солодкого, без смаку, густого). Рибу ріжете на полосочки (знаєте, як рибні палички), мокаєте в цю йогуртову суміш і обсмажуєте на сильно розігрітій олії до золотистого кольору. Просто і по-індійськи:)
    Згадала, в нас часто готують курку з каррі. Теж, в принципі, індійська страва.

    Додано через 10 хвилин
    У Львові, здається, немає індійської. А ліванська де? Ще є вірменська, грузинська, корейська, арабська загалом. А от хорошого індійського ресторану немає. Не знаю, чи був би він популярним, страви дійсно "на любителя" :) Назв, на жаль, не пам'ятаю, але пам'ятаю що їла пророщену квасолю в якомусь салаті, рис, кокосову халву. Мені сподобалось, а мама взагалі не могла цього їсти. Писи - потім таки мучила печія:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    ну вы даете, вы что я ведь тоже патриот, но все таки хотелось бы иметь виллу в Ницце, кушать свежих кальмаров, а не грязных раков, трусануть пальму сорвать бананов сладких...и т. д. Разве вам такого не хочется? Или вам творога и сала хватает?
     
  11. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    "Ми є тим, що їмо..." Хм...Під час свят це висловлювання для мене стає дуже актуальним. Особливо після Нового року я усвідомлюю, що цілком скаладаюсь з шампанського, олів"є, ковбаси, оселедця....:D
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Тим22

    Тим22 Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    Средиземное море одно из самых грязных морей, поэтому те раки, которые мне привозят с одной чистой речки в Запорожской области, я не променяю ни на какие кальмары с устрицами. А бананы я не очень, у меня сейчас сезон хурмы
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    Колишній Рафаель. Тепер знаходиться на вул.
    Новий Світ 22, кафе-бар "Відпочинок", біля Політеху. тел. 2373216.
    Специфіка з великою кількістю йогурту чи подібним до нього соусом також присутня.

    Додано через 2 хвилини
    Краще на Адріатиці десь, поближче до найчистішого моря;)
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    Зі мною працює жінка яка повністю відмовилась від будь яких живих істот, вона їсть лише їжу рослинного походження і в основному сиру. Вона дуже худа, що навіть мій чоловік зауважив що вона худюща (а мені завжди думалось що йому худющі подобаються, а видать ні, любитель він мнєса). Сказати що вона більш миролюбива ніж я - поїдач мяса і всього смачненького, не можу. Вона просто напросто англічанка, а вони як ми всі знаємо є дуже стримані в прояві своїх емоцій.

    Тепер щодо їжі.
    Я гурман і будь що їсти не буду, хоча експериментувати люблю і випробовую різні пре різні переписи нових дань аби подивувати своїх близьких.
    З кухонь інших народів мені дуже подобаються окремі даня китайської (правдивої а не якихось тамо курка з броколями), в*єтнамська кухня дуже смачна, корейська мені не подобається (щось там недопрацьовано), тайландська, кухня Бірми також добрі. Але я голосую із далеко-східних за найкращу це Гімалайську. Таки вона дуже смачна!!! Індійська також на рівні, але знову ж таки якщо її їсти до лише сильно приправлену різними спеціями а легко-приправлена (підігнана під Американців) це вже не те.

    Латиноамериканська кухня непогана. Кубинська добра, особливо так звана кубинська канапка. Мексиканська дуже перчена бо вони до всіх страв сиплять перець чілі. Навіть до гарячого шоколаду вони додають перчику. Бразілійської кухні не вдалось попробувати. Ще з Південної Америки їла Еквадоріанську кухню (вона подібна до решти країн) і мені сподобались їхній рис з фасолею, спагетті, тамалі, енчілядас, перніль, бакаляо. Доречі в цій кухні готується дуже багато суб-продукту: печінка, нирки, пупри.

    З Європейської кухні. Німецька мені подобається, особливо якщо файні домашні кобаски з різними капусточками і гірчичками і це все запити пивом що ще бродить з дріжджами у бокалі.
    Французька кухня дуже добра своїми соусами. Соуси і роблять французьку кухню.
    Італійська - дуже швидка в готуванні і дуже смачна. Окрім різних мішанин з клюсками у них ще й дуже добре мясо.
    Грецька кухня мені також дуже сподобалась. У них майже все приправлене цитриною але зате дуже смачно.
    Англійської доброї кухні не пробувала. Мені здається що у них лише фіш і чіпс їдять.
    Єврейська кухня мені подобається. Дуже багато спорідненого з нашою рідною українською. У них люблю зупку з мацовими кульками, ґефілтефіш (фарширована риба) і з печива трикутнички з лекваром (чорносливова маса)


    Американська кухня, також дуже непогана. Це кухня пілігримів з Данії і якщо ви хочете попробувати справжню домашню їжу такого приготування то треба їхати до Амішів. Доречі в них сири дуже добрі.

    Про десерт я говорити не буду, бо можу цілий день і рік і два говорити. Найкращі десерти у французів і австрійців. Тут ніде правди діти. А ну і ще в мене часами траплаються :p
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Тим22

    Тим22 Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    А я в Израиле с удивлением узнал, что там нет блюд, которые мы в Украине относим к еврейским, типа фиш или фаршмака. Израильская кухня ближе к арабской и средиземноморской. Рыбные рестораны супер
     
  16. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    У в"єтнамців я супчики люблю-миску з"їш і встати не можеш зза столу
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    В Данії дуже смачна кухня, особливо м'яско з картоплею - так по-українськи! Здивувало традиційне поєднання м'яса і джему, і солодкий оселедець.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    Солодкий оселедець я теж вперше за кордоном попробувала. Незвичний смак але не найгірший. Хоча мій чоловік дуже смачного оселедця замаринував на Свята! МНЯМ!:clapping:
    А он мясо з джемами мені сподобалось особливо поєднання такого кисло-солодкого джему з печеним мяском курочки, качечки чи індички.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    ой..а я страшна любителька поїсти,і м`яса особливо!м`ясо їм постійно...підливки,печеню..все!аби було смачно...екзотики не куштувала..не була по закордонах...але люблю додавати в страви каррі,додає цікаву нотку в їжу.
     
  20. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Ми є тим, що їмо

    Я м"яса не їм, але не скажу що коли їла була агресивніша. От коли голодна - то 100% агрессор :D. А так то я люблю все гостре і приправлене, але не екзотичне. Найбільша екзотика для мене - мідії, і то не знаю як я на то наважилась.
     
    • Подобається Подобається x 6